FIFa 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich sędziów, także nienależących do SSP „IUSTITIA”, wraz z rodzinami na WYCIECZKĘ DO SIEDZIBY WEDLÓW W TUCZNIE, która odbędzie się w dniu 5 lipca 2014 r. (sobota).

 

Czytaj więcej...

Szkolenie z postępowania cywilnego

 

Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA - Oddział Wielkopolski w Poznaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych Sędziów orzekających w sprawach cywilnych do udziału w szkoleniu:

AKTUALNE PROBLEMY POSTĘPOWANIA CYWILNEGO:

§  zasady koncentracji materiału procesowego

§  rola sądu i pełnomocnika

§  aktualne problemy postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego

 

Wykładowcami będą :

1)      SSR dr Krystian Markiewicz

Adiunkt w Katedrze Postępowania Cywilnego WPiA Uniwersytetu Śląskiego, sędzia sądu rejonowego, członek Zespołu przy Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego, redaktor naczelny Kwartalnika „Iustitia”, członek kolegiów redakcyjnych „Polskiego Procesu Cywilnego”, „ADR. Arbitraż i Mediacja”, wykładowca i autor publikacji z zakresu postępowania cywilnego

2)      SSR dr Marcin Walasik

Adiunkt w Zakładzie Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, sędzia sądu rejonowego, członek zespołów problemowych Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego działającej przy Ministrze Sprawiedliwości powołanych, członek komitetu redakcyjnego kwartalnika „Polski Proces Cywilny”, autor publikacji z zakresu prawa procesowego cywilnego.

 

Szkolenie odbędzie się 11 kwietnia 2014 r. (piątek) w godz. 10-14. Szkolenie odbędzie się w Poznaniu, dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym czasie. Formuła szkolenia przewiduje dyskusję.

Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz telefonicznie na numer 502-60-30-40. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Termin zgłoszeń upływa 15 marca 2014 r.

 

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział. 

Harmonogram szkolenia SSP "Iustitia" w Będlewie 23 - 25 listopada 2012 r.

Ramowy program szkolenia SSP "Iustitia" w Będlewie w dniach 23 - 25 listopada 2012 r.

Czytaj więcej...

Budowanie wizerunku sędziego - szkolenie w Będlewie

 

SSP "Iustitia" - Oddział w Poznaniu, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Sędziów do udziału w 3-dniowym szkoleniu pn. BUDOWANIE WIZERUNKU SĘDZIEGO POPRZEZ KOMUNIKACJĘ INTERPERSONALNĄ, RADZENIE SOBIE ZE STRESEM ZAWODOWYM.

Czytaj więcej...

Zmiany KPC 2012 z perspektywy pierwszych doświadczeń

Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA oraz Business Option zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji Zmiany KPC 2012 z perspektywy pierwszych doświadczeń, która odbędzie się 25 października 2012 w Warszawie, na Uniwersytecie Warszawskim.

Czytaj więcej...

POPRAWA WIZERUNKU SĘDZIEGO

Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA, przy wsparciu organizacyjnym Oddziału w Poznaniu, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Sędziów do udziału w 3-dniowym szkoleniu pn.

POPRAWA WIZERUNKU SĘDZIEGO.

więcej

SZKOLENIE W BĘDLEWIE

W dniach od 8-10 października organizowane jest w miejscowości Będlewo szkolenie, którego przedmiotem będą m.in. zajęcia z zakresu emisji głosu, technik reagowania, asertywności, umiejętności oceny prawdomówności przesłuchiwanych osób, umiejętności odreagowywania stresu.

więcej

Konferencja w Wiśle

Konferencja na temat przestępstw internetowych - 1 - 3 października 2010 r., Wisła.

Fundacja Centrum Szkolenia Sędziów "Iustitia" we współpracy z QXL Poland sp. z o.o. w Poznaniu oraz Wolters Kluwer sp. z o.o. w Waerszawie zaprasza na Konferencję z zakresu bezpieczeństwa transakcji internetowych oraz naruszania praw autorskich w internecie.

więcej

Rejs po jeziorach augustowskich

Zarząd suwalskiego oddziału Iustiti Informuje, iż  zaplanował w dniu 29 maja 2010r(sobota) rejs statkiem po jeziorach  augustowskich. Czas rejsu około 6 godzin wraz z cateringiem, akordeonistą oraz beczką piwa.

więcej

Przestępczość informatyczna

Fundacja Centrum Szkolenia Sędziów „IUSTITIA” we współpracy z Oddziałem Wielkopolskim Stowarzyszenia Sędziów Polskich „IUSTITIA”oraz Prezesem Sądu Okręgowego w Poznaniu serdecznie zaprasza na szkolenie na temat

„Przestępczości informatycznej”

więcej

Zostań Członkiem Stowarzyszenia