365 dni zawieszenia dla Pawła Juszczyszyna. Zaproszenie na webinar 4 lutego 2021r. g. 19:00

Jutro mija rok od zawieszenia sędziego Pawła Juszczyszyna- Rok to wyrok! Rok to wyrok – tak parafrazując przewrotnie potoczne podsumowanie sentencji wyroku spotykamy się z sędzią sądu rejonowego w Olsztynie Pawłem Juszczyszynem skazanym na rok bezczynności!

Czytamy w wydarzeniu:
https://fb.me/e/bjeF8M3LW

📌Dokładnie rok temu sędzia otrzymał faktycznie zakaz wykonywania swojego zawodu - służby na czas nieokreślony, bo jest to czas, który z premedytacją przedłużają rzecznicy dyscyplinarni.
📌Paweł Juszczyszyn stanął sam, ryzykując własną karierę, przeciwko destrukcji trójpodziału władzy, a władza polityczna zrobiła wszystko, żeby go zniszczyć.
📌To dzięki niemu ujawniono haniebne listy poparcia kandydatów do neo-KRS. To sędziowie wskazani przez neo-KRS zostali powołani do niebędącej sądem Izby Dyscyplinarnej przy Sądzie Najwyższym, która zawiesiła Pawła Juszczyszyna w czynnościach.
📌Wyrok za niezależność sądów, wyrok za niezawisłość sędziowską i wyrok za realizowanie wyroku TSUE z 19.11.2019.

  • Czy przez te 365 dni od momentu skazania przez nielegalną ID rzecznik dyscyplinarny podjął jakiekolwiek działania w sprawie sędziego Juszczyszyna?
  • Czym tak naprawdę naraził się sędzia Juszczyszyn mocodawcom rzecznika dyscyplinarnego?
  • Prawidłowość wyboru i legalność działania neo-KRS teraz?
  • Jak sędzia widzi swoją przyszłość?
  • Jak widzi przyszłość sądownictwa w Polsce?

🔴Na te i szereg innych pytań będziemy szukać odpowiedzi w rozmowie z Sędzią Pawłem Juszczyszynem.

Prowadzenie:
Dorota Zabłudowska ZG SSP IUSTITIA Stowarzyszenie Sędziów Polskich
Michał Piotr Szulc ZG KOD

https://zoom.us/j/97740628410?pwd=NmMvcXk3cGwxQ040bmErNlNGUlBxQT09&fbclid=IwAR3m6wXl1oAxwmF5gjqpw4qd1Ka0NwI0zn7yybjZshqp4afoncHaT2YgkM8#success