Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

VI Polski Kongres Prawa Upadłościowego i Naprawczego

4 listopada 2014 r., Warszawa,

hotel Polonia Palace

www.INSO.allerhand.pl  

Organizator: Instytut Allerhanda, www.allerhand.pl

Kongres objęty jest patronatem Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia".

 

 

Instytut Allerhanda zaprasza do udziału w VI Polskim Kongresie Prawa Upadłościowego i Naprawczego – INSO 2014. To największe wydarzenie branżowe dla praktyki i teorii prawa upadłościowego i naprawczego w Polsce, gromadzące najwybitniejszych polskich ekspertów w tej dziedzinie.

 

Tegoroczna edycja Kongresu zostanie poświęcona przede wszystkim funkcjonowaniu prawa upadłościowego i naprawczego w sektorze publicznym. Tematykę wydarzenia można podzielić na następujące grupy zagadnień:

•             skutki ekonomiczne liberalizacji upadłości konsumenckiej,

•             arbitraż a postępowania upadłościowe – ocena skutków projektów zmian prawa,

•             podmioty publicznoprawne a upadłość,

•             zdolność upadłościowa a zdolność restrukturyzacyjna – potrzeba zmian,

•             upadłość konsumencka – granice liberalizacji przepisów.

 

Agenda Kongresu tutaj: http://www.kongresy.allerhand.pl/kongresy/inso2014-vi-polski-kongres-prawa-upadlosciowego-i-naprawczego-inso-2014/inso2014-agenda/

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Polskim Kongresie Prawa Upadłościowego i Naprawczego wszystkich zainteresowanych teorią i praktyką INSO.

Rejestracja tutaj: http://www.kongresy.allerhand.pl/kongresy/inso2014-vi-polski-kongres-prawa-upadlosciowego-i-naprawczego-inso-2014/inso2014-rejestracja/

 

Opiekunem Merytorycznym Kongresu INSO 2014 jest adw. Bartosz Groele, Wiceprezes Instytutu Allerhanda, Sekretarz Sekcji Prawa Upadłościowego IA, partner w kancelarii Tomasik Pakosiewicz Groele sp.p.  

Komunikaty

Media