Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

Polski Kongres Regulacji Rynków Finansowych 2012

Instytut Allerhanda ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Polskim Kongresie Regulacji Rynków Finansowych 2012, który odbędzie się w dniu 11 października 2012 r. w Warszawie, pod honorowym patronatem Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Sprawiedliwości, Komisji Nadzoru Finansowego, Narodowego Banku Polskiego, Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, Naczelnej Rady Adwokackiej, Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw oraz Prezesa Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Wydarzenie objęte jest patronatem także SSP "Iustitia".

Wśród tematów m.in.:

-nowa architektura safety net w Unii Europejskiej,
-Resolution w Polsce,
- Shadow banking, implementacja Basel III i  CRD IV,
-polski rynek kapitałowy po prowadzeniu aktualizacji obowiązku stosowania nowych regulacji unijnych (MiFID, MiFIR),
-ochrona inwestora w unijnej i polskiej praktyce.

Szczegółowy program Kongresu  pod adresem: www. finansowy.allerhand.pl

Instytut Allerhanda
Pion Organizacji Wydarzeń
+48 (12) 341 46 48
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Mamy do dyspozycji również wejściówki dla członków SSP "Iustitia" - zainteresowani proszeni są o kontakt z Biurem SSP "Iustitia".


Drukuj   E-mail