Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

Zapraszamy do udziału w webinariach szkoleniowych prowadzonych przez znanych i lubianych wykładowców i praktyków!

Wychodząc na wprost oczekiwaniom członków Stowarzyszenia, przygotowaliśmy cykl szkoleń o tematyce aktualnej i potrzebnej.

Nie trzeba wychodzić z domu! Wystarczy dostęp do komputera i internetu.

Każde spośród dziewięciu szkoleń planowane jest jako odrębne wydarzenie, dlatego na każde rejestrować się należy odrębnie.

Spotkania szkoleniowe odbywać się będą w sposób systematyczny, raz w miesiącu w każdy trzeci wtorek lub czwartek miesiąca.

W każdym miesiącu tematyka szkolenia będzie inna, dedykowana różnym dziedzinom prawa. O dokładnych terminach szkolenia i tematyce będziecie Państwo informowani przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Każde szkolenie skonstruowane jest następująco:

- godz. 12.00 – 14.00 – wykład szkoleniowy specjalisty

- godz. 14.00 – 15.00 – pytania uczestników szkolenia do wykładowcy.

Pytania zadawać można w formie pisemnej w oknie czatu. Po wyświetleniu pytania wykładowca udziela odpowiedzi ustnie.

Co ważne, w przypadku niemożności uczestnictwa w całości webinarium on-line zarejestrowany uczestnik szkolenia będzie miał możliwość skorzystania z linku do udostępnianego przez organizatorów zapisu webinarium.

Na każdym webinarium ilość miejsc ograniczona do 200 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się automatycznie, a uczestnicy będą powiadamiani o zakwalifikowaniu się na szkolenie na podany przez siebie adres mailowy. Dlatego tak ważnym jest podanie adresu mailowego, pod którym możemy się z Państwem kontaktować. W przypadku dużej ilości chętnych pierwszeństwo mieć będą członkowie Stowarzyszenia Sędziów Polskich „IUSTITIA”.

Po każdym szkoleniu uczestnikom przesyłane będą automatycznie zaświadczenia o udziale w szkoleniu. Dlatego ważnym jest, by przy rejestracji na szkolenie podać swoje pełne imię i nazwisko.

Wszelkie pytania dotyczące serii szkoleń lub pomysły na tematykę spotkania prosimy zgłaszać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

foto: by Nick Youngson CC BY-SA 3.0 Alpha Stock Images


Drukuj   E-mail