Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

I Podlaskie Spotkanie "Po wokandzie" 13-15 marca 2020r. w Białowieży

Fundacja Dom Sędziego Seniora powstała w 2014 roku, a w dniu 29.11.2017r. wpisana została do rejestru organizacji pożytku publicznego. Celem Fundacji jest pomoc osobom starszym, sędziom w stanie spoczynku m.in. poprzez stworzenie warunków zamieszkania i opieki zapewniających im spokojne i godne życie. Nadto Zarząd Fundacji jako cel bieżący swojej działalności postawił na zaktywizowanie, integrację i międzypokoleniową wymianę doświadczeń środowiska sędziowskiego – zarówno czynnego zawodowo, jak i tych z Państwa, którzy przeszli w stan spoczynku. Realizując ten cel zapraszamy Państwa na Pierwsze Podlaskie spotkanie „Po wokandzie”.

Odbędzie się ono w dniach 13-15 marca 2020 r. w Hotelu Białowieskim Conference, Wellness & Spa w Białowieży, ul. Stoczek 218 b (https://www.hotel.bialowieza.pl/.

W programie przewidujemy prelekcję dr farmacji Walentyna Pankiewicza na temat codziennego stosowania leków, a także faktów i mitów o suplementach diety, oraz  spotkanie w ramach kafejki prawnej na temat bieżącej sytuacji sądownictwa w Polsce.

Wszelkich informacji udzieli Państwu sędzia WSA w Białymstoku Małgorzata Dziemianowicz pod numerem telefonu 600 938 888 lub mailowo :
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj   E-mail