Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

Zaproszenie do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym Homo Homini Lupus est: Osoby z PTSD w strzeżonych ośrodkach dla cudzoziemców

Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur zaprasza do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym Homo Homini Lupus est: Osoby z PTSD w strzeżonych ośrodkach dla cudzoziemców, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2019 r. w godz. 14.00 – 18.00 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich przy ul. Długiej 23/25 w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane przez Biuro RPO oraz Radę Europy w ramach trwającej kampanii społecznej „Państwo bez tortur”.

Celem spotkania jest debata o aktualnych wyzwaniach dotyczących sytuacji cudzoziemców umieszczonych w miejscach detencji, w szczególności tych, którzy cierpią z powodu zespołu stresu pourazowego. 

Zaproszenie KMPT 1


Drukuj   E-mail