Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

Zaproszenie na VIII Szkolenie Zawodowe Mediatorów - 12-14 października 2018 roku skierowane do sędziów zainteresowanych mediacjami

Szanowny Państwo,

Na prośbę Prezes Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, adw. Katarzyny Przyłuskiej-Ciszewskiej zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpropagowaniu informacji o szkoleniu nadającym prawnikom uprawnienia mediatora, które organizuje nasze Centrum. Będzie to 8 edycja tego szkolenia, które odbędzie się w Warszawie w dniach 12-14 października 2018r. Na tą chwilę  zostało nam już tylko 8 wolnych miejsc, a ponieważ jest to prestiżowe szkolenie prowadzone przez sędziów i mediatorów brytyjskich chcieliśmy uprzejmie poprosić o przekazanie tej informacji ewentualnym zainteresowanym sędziom. Trenerzy naszego szkolenia sędzia brytyjski Witold Pawlak i mediator Alex Bevan w 2004 roku prowadzili szkolenie polskich sędziów współpracując z Ministerstwem Sprawiedliwości przy pracach nad projektem zmian w polskim Kodeksie postępowania cywilnego wprowadzających instytucję mediacji jako alternatywną metodę rozwiązywania sporów.

Szkolenie jest prowadzone w tłumaczeniu symultanicznym, więc znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Więcej  informacji na temat szkolenia znajduje się w przesłanym załączniku wraz z formularzem zgłoszeniowym na szkolenie.

Z góry bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem

Anna Luba-Kozłowska

Sekretarz

Centrum Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej

ul. Świętojerska 16

00-202 Warszawa

 VIII Szkolenie Prawników na Mediatorów 2


Drukuj   E-mail