Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

Zaproszenie na szkolenia dla sędziów dotyczące nadzoru nad komornikami i czynnościami komorników

  Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na szkolenia dla sędziów dotyczące nadzoru nad komornikami i czynnościami komorników w świetle ustawy z 22.03.2018 r. o komornikach sądowych (Dz. U. poz. 771 ze zm.), która wejdzie w życie 1.01.2019 r. Szkolenia dla sędziów z apelacji krakowskiej, lubelskiej, warszawskiej, rzeszowskiej i  łódzkiej organizuje Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (dla pozostałych apelacji - Uniwersytety Szczeciński i Wrocławski). Organizujemy również oddzielne szkolenia dla pracowników sekretariatów sądowych. Szkolenia są całkowicie bezpłatne, a dla osób dojeżdżających ponad 50 km przewidziany jest darmowy nocleg.


Wszelkie informacje o szkoleniach dla pięciu wymienionych apelacji można uzyskać pod numerem telefonu: (42) 635-47-26 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Można też wypełnić formularz rejestracyjny (czyli zapisać się od razu na szkolenie w wybranym terminie) poprzez stronę internetową:
wpia.uni.lodz.pl/nkck

Na stronie tej znajdują się oczywiście informacje o terminach szkoleń oraz ich programie. O możliwości zapisania na szkolenie w określonym terminie decyduje kolejność zgłoszenia (szkolenia obejmują dyskusję o nowej ustawie o komornikach, w związku z czym liczba uczestników każdego szkolenia jest ograniczona do 15 osób).


Łączę wyrazy szacunku wraz z gorącą prośbą o rozpowszechnienie niniejszej informacji,
dr hab. Maciej Muliński
kierownik merytoryczny projektu
Wydział Prawa i Administracji 
Uniwersytetu Łódzkiego


Drukuj   E-mail