20 lecie Śląskiego Oddziału SSP Iustitia

zaproszenie Śląski Oddział Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA

ma zaszczyt zaprosić

na obchody 20 lecia Oddziału

które odbędą się 21 października 2016 roku w Katowicach.

Tematem przewodnim jubileuszu będzie: Niezawisłość sędziowska a nadzór administracyjny nad sądami.

Część konferencyjna obchodów będzie miała miejsce w godz. 9:00 - 14:00 w auli nr 7 w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ulicy Bankowej 11B (mapa dojazdu). Udział w Konferencji jest nieodpłatny dla wszystkich zainteresowanych Sędziów, o zakwalifikowaniu decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program konferencji udostępnimy w najbliższym czasie.

Na uroczystą kolację z tańcami zapraszamy od godz. 17:00 do restauracji Łania, w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku, Al. Łani 1 w Chorzowie (mapa dojazdu). Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa w uroczystej kolacji wynosi 50 zł.

Zgłoszenia do udziału w jubileuszu prosimy kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (preferowany) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 października 2016 roku z wyraźnym wskazaniem, czy dotyczą udziału w konferencji, w kolacji, czy też w obu tych wydarzeniach. Wpłaty prosimy przelewać na rachunek Śląskiego Oddziału SSP IUSTITIA w banku PKO BP SA nr 86 1020 2313 0000 3202 0019 4282 wskazując w tytule przelewu: imię i nazwisko uczestnika oraz adnotację „Jubileusz”.

Uprzejmie prosimy także wszystkich, którzy w swych domowych archiwach mają fotografie dokumentujące wydarzenia z życia Śląskiego Oddziału, o kontakt z zarządem pod w/wskazanymi adresami mailowymi lub w inny dowolny sposób.

                                                             Zarząd Oddziału Śląskiego SSP IUSTITIA


Drukuj   E-mail