Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

Prezentujemy listę polskich sędziów, którzy podpisali apel z wezwaniem do pełnego wykonania lipcowych orzeczeń TSUE

111111111111111Aaaapel

Prezentujemy listę polskich sędziów, którzy podpisali apel z wezwaniem do pełnego wykonania lipcowych orzeczeń TSUE, w tym do natychmiastowego zaprzestania działania Izby Dyscyplinarnej SN.

Apel ten to spontaniczna akcja sędziów z całej Polski, z sądów rejonowych, okręgowych, apelacyjnych oraz Sądu Najwyższego i z sądów administracyjnych.

Zainicjowali ją w myśl postawy "jeden za wszystkich wszyscy za jednego" sędziowie
z okręgu olsztyńskiego. W wyrazie solidarności
z sędziami Pawłem Juszczyszynem I Igorem Tuleyą,
nadal odsuniętymi od orzekania decyzjami Izby Dyscyplinarnej.

Polscy i zarazem europejscy sędziowie szanują wartości przyjętego z chwilą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej porządku prawa i będą się stosować do orzeczeń europejskich sądów i Trybunałów.

Wskazujemy, że każdy sędzia może jeszcze się podpisać pod apelem. Udostępniamy w tym celu adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełna treść APELU:

■My niżej podpisani sędziowie (nazwa danego okręgu, sądu- dopisek) wzywamy wszystkie zobowiązane organy do pełnego wykonania postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 14 lipca 2021 r.(C-204/21) oraz wyroku tego Sądu z dnia 15 lipca 2021 r.(C-719/19), w tym do natychmiastowego zaprzestania działania Izby Dyscyplinarnej SN.

■ Odmowa wykonania wskazanych orzeczeń stanowi nie tylko jaskrawe naruszenie obowiązującego nas prawa unijnego (art. 19 ust.1 akapit drugi Traktatu o Unii Europejskiej ), ale godzi również w krajowy porządek konstytucyjny (art. 91 ust.2 Konstytucji RP).

Olsztyn - 131

1.SSO Rafał Jerka

2.SSR Jarosław Walentynowicz

3.SSR Wojciech Krawczyk

4.SSO Wiesław Kasprzyk

5.SSR Wojciech Kuciejewski

6.SSR Katarzyna Zabuska

7.SSR Katarzyna Jerka

8.SSR Ewa Kurasz

9.SSR Magdalena Wołejko – Czubek

10.SSR Piotr Żywicki

11.SSO Dorota Lutostańska

12.SSO Jacek Barczewski

13.SSR Robert Kłosowski

14.SSR Joanna Bieńkowska- Kolarz

15.SSR Krzysztof Krygielski

16.SSO st.spocz. Mirosław Wieczorkiewicz

17.SSO Małgorzata Tomkiewicz

18.SSR Marek Makowczenko

19.SSR Bożena Makowczenko

20.SSR Jolanta Dzitowska

21.SSR Anna Kurzynowska- Drzażdżewska

22.SSR Katarzyna Garbarczyk

23.SSR Maja Jabłońska

24.SSR Jowita Sikorska

25.SSR Anna Podubińska

26.SSO Rafał Kubicki

27.SSO Dariusz Firkowski

28.SSR Ewa Ignatowicz – Firkowska

29.SSR Justyna Smolińska

30.SSR Aneta Wojtanowska

31.SSO st.spocz. Grzegorz Warachowski

32.SSR Joanna Bury

33.SSR Krzysztof Połomski

34.SSR Leszek Bil

35.SSR Katarzyna Wilchowska

36.SSR Magdalena Wierzejska

37.SSR Arkadiusz Rokicki

38.SSR Monika Juszczyszyn

39.SSR st.spocz. Jerzy Muraszko

40.SSR Anna Pałasz

41.SSO Iwona Litwińska- Palacz

42.SSR Barbara Kokoryn

43.SSR st.spocz Elżbieta Cel

44.SSO Jolanta Biernat-Kalinowska

45.SSR Paweł Juszczyszyn

46.SSR Aneta Żołnowska

47.SSR Piotr Domaradzki

48.SSR Elżbieta Zdunek- Szepietowska

49.SSR Alina Kowalewska

50.SSR Katarzyna Błesińska- Kozłowska

51.SSO Magdalena Chudy

52.SSO Wacław Bryżys

53.SSR Katarzyna Cygan

54. SSR Małgorzata Kłek

55. SSR Wojciech Szałachowski

56.SSR Renata Maj

57.SSR Andrzej Hinz

58.SSR Wojciech Kottik

59.SSR Tomasz Bulkowski

59.SSR Agnieszka Lewandowska

60.SSO Agnieszka Śmiecińska

61.SSR Marta Orłowska

62.SSO Leszek Wojgienica

63.SSR Anna Kabzińska

64.SSR Patrycja Abel – Mordasewicz

65.SSR Katarzyna Popowicz

66.SSR Anna Lisowska

67.SSR Magdalena Łukaszewicz

68.SSR Agnieszka Rogowska

69.SSR Grzegorz Siwik

70.SSR st.spocz. Monika Mastalerz

71.SSR st.spocz. Bożena Wieczorkiewicz

72.SSR Katarzyna Zielińska

73.SSR Teresa Kinach-Stemplewska

74.SSR Witold Marweg

75.SSR Wioletta Obrębska

76.SSR Tomasz Cichocki

78.SSO st.spocz. Krystyna Gradowska

79.SSO Krystyna Skiepko

80.SSO Dorota Ciejek

81.SSO Agnieszka Żegarska

82.SSR Katarzyna Kwaterkiewicz

83.SSO Marek Jaszczak

84.SSR Joanna Herman

85.SSR Grażyna Giżewska-Rozmus

86.SSR Joanna Urlińska

87.SSR Anna Szczepańska

88.SSR Krzysztof Matysiak

89.SSR Mirella Sprawka

90.SSR Monika Wawro

91.SSR Arkadiusz Zmudziński

92.SSR Paweł Pióro

93.SSR Wiktor Sienicki

94.SSO st.spocz.Maciej Wasilewski

95.SSO st.spocz.Teresa Bronowska

96.SSO Dorota Radaszkiewicz

97.SSO Karol Radaszkiewicz

98.SSO Ewa Dobrzyńska – Murawka

99.SSR Małgorzata Olejarczyk

100.SSR Grzegorz Olejarczyk

101.SWSA Alicja Jaszczak – Sikora

102.SWSA Ewa Osipuk

103.SWSA Jolanta Strumiłło

104.SWSA Tadeusz Lipiński

105.SWSA Adam Matuszak

106.SSR Katarzyna Cichocka

107.SSR Krzysztof Branecki

108. SSO Beata Łożyńska- Motyka

109.SSO Leszek Motyka

110.SSR st.spocz.Robert Masłowski

111.SSO Cecylia Kotfica

112.SSO Anna Górczyńska

113.SSR Agnieszka Przęczek

114.SSO Zofia Rutkowska

115.SSR Małgorzata Banaszewska

116.SSO st.spocz.Waldemar Pałka

117.SSO Beata Urbańska- Woike

118.SSO Tomasz Madej

119.SSR Magdalena Maszlanka

120.SSR Sylwia Staniszewska

121.SSR Ewelina Wolny

122. SSO st.spocz. Romuald Czerniecki

123.SSO st.spocz.Andrzej Gwizdała

124.SSR Tomasz Idzikowski

125.SSR Dariusz Idzikowski

126.SSR st.spocz.Jan Steraniec

127. SSO Olgierd Dąbrowski – Żegalski

128.SSO Piotr Zbierzchowski

129. SWSA st.spocz. Hanna Raszkowska

130.SWSA Beata Jezielska

131.SWSA Bogusław Jażdżyk

Sędziowie Sądu Najwyższego

 

Sędziowie SN czynni

1. Tomasz Artymiuk
2. Teresa Bielska-Sobkowicz
3. Bohdan Bieniek
4. Jacek Błaszczyk
5. Dariusz Dończyk
6. Jolanta Frańczak
7. Małgorzata Gierszon
8. Katarzyna Gonera
9. Jerzy Grubba
10. Paweł Grzegorczyk
11. Józef Iwulski
12. Przemysław Kalinowski
13. Halina Kiryło
15. Kazimierz Klugiewicz
16. Monika Koba
17. Marian Kocon
18. Michał Laskowski
19. Rafał Malarski
20. Jarosław Matras

21. Dawid Miąsik
22. Grzegorz Misiurek
23. Anna Owczarek
24. Maciej Pacuda
25. Władysław Pawlak
26. Marek Pietruszyński
27. Krzysztof Pietrzykowski
28. Agnieszka Piotrowska
29. Waldemar Płóciennik
30. Piotr Prusinowski
31. Zbigniew Puszkarski
32. Krzysztof Rączka
33. Marta Romańska
34. Andrzej Siuchniński
35. Barbara Skoczkowska
36. Romualda Spyt
37. Andrzej Stępka
38. Krzysztof Strzelczyk
39. Maria Szulc

40. Dariusz Świecki
41. Katarzyna Tyczka-Rote
42. Roman Trzaskowski
43. Małgorzata Wąsek-Wiaderek
44. Karol Weitz

45. Eugeniusz Wildowicz
46. Paweł Wiliński
47. Włodzimierz Wróbel
48. Dariusz Zawistowski

Sędziowie SN w stanie spoczynku

1. Mirosław Bączyk
2. Wiesław Błuś
3. Krzysztof Cesarz
4. Tadeusz Ereciński
5. Józef Frąckowiak
6. Teresa Flemming-Kulesza
7. Lech Gardocki
8. Małgorzata Gersdorf
9. Jan Górowski
10. Henryk Gradzik
11. Irena Gromska-Szuster
12. Maria Grzelka
13. Beata Gudowska
14. Jacek Gudowski
15. Zbigniew Hajn
16. Wojciech Katner
17. Iwona Koper
18. Roman Kuczyński
19. Jerzy Kuźniar
20. Zbigniew Kwaśniewski
21. Andrzej Konopka
22. Anna Kozłowska
23. Barbara Myszka
24. Józef Musioł
25. Henryk Pietrzkowski
26. Dorota Rysińska
27. Walerian Sanetra
28. Roman Sądej
29. Jacek Sobczak
30. Marek Sokołowski
31. Ewa Strużyna
32. Adam Strzembosz
33. Herbert Szurgacz
34. Marek Sychowicz
35. Józef Szewczyk
36. Bogusława Ustjanicz
37. Barbara Wagner
38. Leszek Walentynowicz
39. Andrzej Wasilewski
40. Tadeusz Wiśniewski
41. Małgorzata Wrębiakowska-Marzec
42. Andrzej Wróbel
43.. Hubert Wrzeszcz
44. Stanisław Zabłocki
45. Kazimierz Zawada
46. Czesława Żuławska
47. Jadwiga Żywolewska-Ławniczak
48. Tadeusz Żyznowski

Białystok – 69

SSR Barbara Łapka

SSO Marek Kryś

SSO Edyta Dolińska-Kryś

SSO Jarosław Włodzimierz Pawlik

SSA Jerzy Szczurewski

SSR Małgorzata Frankowska

SSR Hempel Paweł

SWSA Dziemianowicz Małgorzata

SSO (stan sp.) Toczydłowska Joanna

SSO (stan sp.) Aleksandra Rudnicka-Reut

SSR Rymarski Marek

SSR Joanna Modzelewska

SSO (stan sp.) Ochrymiuk Olga

SSA Zarzecka Dorota

SSO Monika Brzozowska

SSO Klimowicz-Popławska Jolanta

SSO w st. Spoczynku Roman Płoński

SSO Głos Maciej

SSO Roleder Marzena

SSO Sztomber Bożena

SSO Tabor Renta

SSO Puchalska Barbara

SSO Wynimko Urszula

SSO Łaszkiewicz Bogdan

SSR Stypułkowski Jacek

SSA Marek Szymanowski

SSA Sławomir Bagiński

SSR Barbara Świętochowska,

SSO Janusz Tańcula

SSR Jamróz Aleksandra

SSO Szymański Szczęsny

SSO Siergiej Elżbieta

SSR Adrianna Janowska-Ziajka

SSO Danuta Poniatowska

SSR Izabela Perkowska

SSO Cezary Olszewski

SSR Kałużny Tomasz

SSO Szerel Karolina

SSR Danilewicz-Kuklik Dagmara

SSR Komarewska Anna

SSR Wiszenko Anna

SSR Sawicka Małgorzata

SSO Kurowski Mariusz

SSA Pankowiec Magdalena

SSR Kurowska Ewa

SSR Andrysewicz Artur

SSO Michał Dźwilewski

SSO Przemysław Wasilewski

SSR Krzysztof Romuald Kozłowski

SSO Żywolewski Wiesław

SSO Komarzewska Izabela

SSO Niewińska Dorota

SSO Zawadzka-Lotko Grażyna

SSO Rogowska Marzena

SSR Paszkowska Barbara

SSO Brysiewicz Beata

SSO Cilulko Sławomir

SSR Podgajecka-Cilulko Emilia

SSA (stan sp.) Prusator-Kałużna Władysława

SSR Guszcz-Niewiadomska Małgorzata

SSR Dakowicz Ewa

SSR Jamiołkowska Anna

SSR Gąsowska Katarzyna

SSR Kiszowara Marta

SSR Dominik Czeszkiewicz

SNSA w st. Spoczynku Elżbieta Kowalik-Grzanka

SSR Renata Galińska

SSR Magdalena Walewska

Olecko SSR Adam Kowalczyk

Dolny Śląsk – 408

SSO Dariusz Pająk

SSO Dorota Witek

SSA Jacek Golaczynski

SSO w st. spoczynku Urszula Kubowska-Pieniążek

SSO w st. spoczynku Krystyna Kalinowska

SSO Grzegorz Szepelak

SSO Andrzej Lewandowski

SSR Anna Szpojankowska-Essel

SSO Teresa Znaińska

SSR Paweł Oborski

SSO Marcin Sosiński

SSO Jerzy Dydo

SSR Anna Urbańska

SSA w st. spoczynku Jadwiga Danuta Mróz

SSR Michał Lewoc

SSO Agnieszka Jakubiszyn-Turkiewicz

SSO Adam Mika

SSO w st. spoczynku Włodzimierz Przysłupski

SSR Marcin Miterka

SSR Agata mularska-Karamon

SSO Katarzyna Pozlewicz-Szymańska

SSR Małgorzata Lipińska

SSR Katarzyna Żmuda

SSR Ewa Czajkowska-Katerczak

SSO w st. spoczynku Kazimiera Jahołkowska

SSO Daniel Strzelecki

SSO w st. spoczynku Bogumiła Kraska

SSO Krzysztof Fick

SSR Danutę Szopińską - Friedrich

SSO Katarzyna Siuda

SSR Michał Gabrysz

SSO Magdalena Skuza

SSA w st. spoczynku Beata Wolfke-Kobzar

Sędzia NSA Halina Filipowicz-Kremis

SSR Łukasz Kurnicki

SSO w st. spoczynku Janusz Daszkiewicz

SSO Maciej Ejsmont

SSO Krystyna Mieszkowska

SSO Joanna Sienkiewicz

SSR Łukasz Kołek

SSO Bartłomiej Treter

SSO w st. spoczynku Alicja Suchinska-Piwko

SSR Karolina Krzemińska

SSR Katarzyna Sobieska

SSO Krzysztof Płudowski

SWSA Barbara Ciołek

SSR Jacek Seweryn

SSR w st. spoczynku Grażyna Berendt

SSR Elżbieta Szałowska

SSR Marian Woźny

SSO w st. spocz. Ewa Wyrwas-Wystrychowska

SSO Jacek Szerer

SSR Monika Gliniecka-Kaczmarek

SSR Monika Lewoc

SSR Anna Matuszewska

SSR Sławomir Pałka

SSR Aleksandra Rembiasz

SSR Eliza Skotnicka

SSA Agata Regulska

SSR Grzegorz Kurdziel

SSR Filip Wesolowski

SSO w st. spoczynku Aleksandra Wesolowska

SSA w st. spoczynku Ewdward Stelmasik

SSR w st. spoczynku Małgorzata Iwaszuk

SSO Zbigniew Muszyński

SSO Izabela Cieślińska

SSO Katarzyna Wręczycka

SSO Joanna Żelazny

SSO w st. spoczynku Jerzy Nowiński

SSO Dorota Nowińska

SSO w st. spoczynku Barbara Trachimowicz

SSR Miłosz Chwalibóg

SSR Agnieszka Świderska

SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska

SSO Magdalena Bielecka

SSR Małgorzata Czeredys-Wójtowicz

SSO w st. spoczynku Wanda Binczak

SSO Ewa Kłak-Dybka

SSO w st.spoczynku Ewa Litowinska

SSR Justyna Szurgacz-Ślęzak

SSR Dorota Wilczek

SSA Grażyna Szyburska-Walczak

SSR Marek Wójcik

SSR Tomasz Klimko

SSA Małgorzata Lamparska

SSR Marta Rogozik

SSO Marta Ładzińska

SSO Anna Górna

SSA w st. spoczynku Anna Guzinska.

SSR Piotr Mgłosiek

SSO w st. spoczynku Anna Nowińska

SSR Tomasz Zawiślak

SSR Piotr Zaguła

SSR Magdalena Mijał

SSO w st. spoczynku Lidia Hojeńska

SSR Tomasz Poprawa

SSR Magdalena Opalińska

SSR Tadeusz Kowalczyk

SSR Marek Górny

SSR Joanna Grzanka-Michór

SSR Radosław Ślęzak

SSA Ewa Głowacka

SSR Izabella Gabriel

SSO w st.spoczynku Krystyna Ćwierz

SSA w st. spoczynku Barbara Krameris

SSR Radosław Gluza na jego prosbe

SSR Urszula Wicińska

SSR w st. spoczynku Marta Sługocka

SSA Ewa Barnaszewska

SSA w st. spoczynku Zdzisław Pachowicz

SSR Anna Garbera

SSR Jolanta Zapłotna

SSR Agnieszka Golińska

SSO Agnieszka Bluj-Miś

SSR Joanna Wencius-Głębocka

SSA Cezariusz Baćkowski

SSA Bogusław Tocicki

SSR Sebastian Spałek

SSO Krzysztof Nowicki

SSR Paweł Pośpiech

SSR Joanna Stępień-Trylnik

SSR Magdalena Bombała

SSR Anna Kochan

SSA Sławomir Jurkowicz

SSR Beata Ziemba

SSR Anna Borkowska

SSR Urszula Jagodzińska

SSR Marta Bukaczewska

SSR Anna Ostrowska

SSR Marta Ziser

SSR Paweł Augustowski

SSR Katarzyna Araszkiewicz

SSR Anna Małecka

SSR Katarzyna Zawiślak

SSR Sylwia Krajewska

SSR Adrian Żurowski

SSR Marta Brick

SSR Inga Faligowska

SSR Renata Pawłów

SSR Edyta Zaczkowska

SSR Alicja Matuszczyk

SSA Tadeusz Nowakowski

SSR Daria Ratymirska

SSR Aneta Andel

SSR Anna Tęcza-Paciorek

SSO Renata Szczerbowska

SSR Beata Głuszak

SSO w st. spoczynku Anna Młyniec

SSO Rafał Cieszyński

SSO Joanna Jakubowska-Wiraszka

SSO w Świdnicy Sabina Szlichta

SSA Robert Kuczyński

SSR Grzegorz Wesołowski

SSR Wioletta Stefanowska

SSO Sylwia Kolasa-Barczyńska

SSR Małgorzata Piotrowska

SSA Janusz Godzwon

SSR Halina Michalkiewicz-Zawada

SSO Jarosław Jaroń

SSO Monika Różycka

SSO w st. spoczynku Wanda Grochecka

SSR Dorota Kapral

SSR Agnieszka Łężna

SSO Krystyna Batra

SSO w st. spoczynku Mirosława Polak

SSR Magdalena Korczak

SSR Barbara Chmielowska

SSR Maciej Pruszyński

SSR Sebastian Kowalski

SSR Hanna Płonka

SSR Fryderyk Kwiatek

SSR Joanna Polak Kałużna

SSR Renata Salwach

SSR Justyna Kuriata

SSR Grzegorz Kuriata

SSR w st. spoczynku Iwona Pilch-Łabęcka

SSR Karolina Wołoszczuk

SSR Anna Wołosecka-Berk

SSR Joanna Hajduk

SSO Małgorzata Dasiewicz-Kowalczyk

SSO Beata Stachowiak

SSO w st. spoczynku Alfred Steiner

SSR Dorota Grzywacz

SSO Monika Kuźniar

SSR Agnieszka Chlipała-Kozioł

SSR Damian Czajka

SSO Dorota Stawicka-Moryc

SSR Aleksandra Kędziora

SSR w st. spoczynku Ewa Karp

SSR Magdalena Wacowska

SSR Marek Bielecki

SSR Magdalena Koelner

SSR w st. spoczynku Maria Dulanowska

SSR Bartosz Kusyk

SSA w st. spoczynku Witold Franckiewicz

SSA w st. spoczynku Janina Cieślikowska

SSA w st. spoczynku Marcin Cieślikowski

SSR Karolina Gruszczynska

SSR Monika Witkiewicz-Haśko

SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka

SSO Agnieszka Połyniak

SSO Mariusz Górski

SSA w st. spoczynku Barbara Staśkiewicz

SSA w st. spoczynku Irena Różańska-Dorosz

SSA w st. spoczynku Barbara Ciuraszkiewicz

SSO w st. spoczynku Barbara Klonowska

SSO w st. sp. Barbara Karpowicz

SSO w st. sp. Anna Dybek

SSR Katarzyna Surma-Borowiec

SSR Dagmara Kruzel

SSR Katarzyna Kościów-Kowalczyk

SSO Jolanta Malik

SSA w st. spoczynku Barbara Pauter

SSA w st. spoczynkuDanuta Rychlik-Dobrowolska

SSR Beata Michurska-Gruszczyńska

SSR Edyta Świętalska

SSO Tomasz Kaszyca

SSR Jolanta Pol-Kulig

SSR Małgorzata Bojarska

SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla

SSA w st. spoczynku Stanisława Kubica

SSA Ireneusz Lejczak

SSR Anna Wieczorek

SSO w st. spoczynku Stanisław Żółtański

SSO Izabela Wawrzynów

SSR Justyna Bronkowska-Bulanda

SSO Dorota Wojtyło

SSO Witold Wojtyło

SSO Agata Kawa-Jerka

SSO w st.spoczynku Elżbieta Piotrowska

SSR Agnieszka Maliszewska

SSR Katarzyna Szajner

SSR Mariola Majer-Świrska

SSO Marcin Szajner

SSR Adam Stankiewicz

SSO w st. spoczynku Magda Klimowicz-Siembieda

SWSA Krzysztof Armański

SSR Anna Peszko

SSR Anna Miś

SSO w st. spoczynku Robert Figurski

SSR Magdalena Kuraj

SSR Anna Gołębiowska

SSO Anna Orańska-Zdych

SSR Anna Nowicka

SSR Maria Ćwik-Kulczycka

SSR Tomasz Paprocki

SSR Aleksandra Czapla-Białobrzeska

SSR Katarzyna Jamrozy-Szponik

SSR w Świdnicy Paweł Walkiewicz

SSR Magdalena Kuczka

SSR Agata Mazur-Kubiak

SSR w st. spoczynku Joanna Bernasz-Biszczuk

SSO Patrycja Gruszczyńska-Michurska

SSO Regina Stępień

SSO Anna Bury

SSR Kamila Myczkowska

SSO Sylwia Kornatowicz

SSR Maja Ambrożek

SSR Joanna Nierzewska-Sosa

SSA Edyta Gajgał

SSR Michał Banaszak

SSR Agnieszka Kaczor

SSR Maja Snopczyńska

SSR Arkadiusz Rosiecki

SSO Tomasz Biskup

SSO Elżbieta Hallada

SSO Anna Statkiewicz

SSO Joanna Pasak

SSR Agata Masłowska

SSR Izabela Kosińska-Szota

SSO Elżbieta Czaplicka

SSR Dominik Gotthardt

SSR Joanna Zaganiacz

SSR Katarzyna Szafrańska

SSA w st. spoczynku Andrzej Niedużak

SSO Alina Gałęzowska

SSA Monika Kiwiorska-Pająk

SSR Joanna Wojtoszek

SSR Agnieszka Karpowicz

SSA Joanna Sawicz

SSR Dominika Kurczewska

SSR Anna Poryzała

SSR Jarosław Poryzała

SSR Beata Wójtowicz-Woźniczka

SSR Sylwia Brzozowska

SSR Klaudia Sarapata

SSR Paulina Warzel-Mikowska.

SSR Anna Jezierska

SSR Katarzyna Radzińska-Hetnar

SSR Anna Kulikowska

SSR Izabela Haÿduk-Hawrylak

SSR w st. spoczynku Ewa Pietkiewicz

SSO Katarzyna Adamska

SSR Anna Kowalczyk

SSR Dorota Wesołowska

SSR Agata Piecuch-Plewa

SSR Iwona Popiołek-Sikora

SSO Tomasz Wysocki

SSR Agata Wysocka-Zatorska

SSR Maciej Dubrowski

SSR Ewa Muzyka

SSR Marek Żurawski

SSO Aleksandra Żurawska

SSR Agnieszka Makowska

SSR Alicja Kiwała

SSO w st. spoczynku Beata Zientek

SSR Barbara Stach-Żydowska

SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny

SSR Piotr Remian

SSR Danuta Raś

SSR Agnieszka Banach

SSO w st. spoczynku Elżbieta Sobolewska-Hajbert

SSO Małgorzata Brulińska

SSR Rafał Płażewski

SSO Magdalena Jurkowicz

SSA Jolanta Solarz

SSA Lidia Mazurkiewicz-Morgut

SSA Aleksandra Marszałek

SSO Anna Stawikowska

SSA Dariusz Kłodnicki

SSA Grażyna Matuszek

SSR. Katarzyna Mialik-Antczak

SSA Adam Jewgraf

SSA Jolanta Burdukiewicz-Krawczyk

SSO Elżbieta Kurkowska

SSO Agata Kotuła

SSR Izabela Żylińska-Małecka

SSA Małgorzata Bohun

SSO w st. spoczynku Hanna Chwistecka

SSR Piotr Łuczak

SSR Piotr Filipiak

SSR Magdalena Rzeszutek-Jaworska

SSO Malgorzata Szyszko

SSO w st. spoczynku Beata Kintsler

SSO Dorota Skrzypczak-Woźny

SSR Sylwia Raczyńska

SSO Anna Rej-Żuk

SSO Andrzej Żuk

SSA Robert Zdych

SSO Paulina Kirczuk-Antończak

SSR Małgorzata Marcinowska-Koperska

SSA w st. spoczynku Franciszek Marcinowski

SSR Adam Semiczek

SSO Beata Mądra

SSO Małgorzata Gliwińska

SSR Adam Listwan

SSR Agnieszka Mękal

SSR w st. spoczynku Marta Minkisiewicz-Kasprzak

SSR Robert Truczka

SSO Katarzyna Czajka

SSR Sylwia Stelmach-Stoga

SSR Magdalena Piątkowska

SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak

SSO Edyta Pawłowicz-Durlak

SSR Anna Brzozowska-Szkoda

SSO Joanna Placety

SSO Małgorzata Kontrym

SSO w st. spoczynku Grażyna Rataj

SSR Aleksandra Sobieska.

SSO Witold Firkowicz

SSR Marta Banowska-Chmielarz

SSR Marcin Kląskała

SSO w st. spoczynku Ewa Kilczewska

SSR Monika Pieniążek-Kosoń.

SSR Sławomir Waleczek

SSR Kamila Sierpowicz- Bigos

SSO Ziemowit Barański

SSO Jacek Martka

SSR Dorota Wachowska

SSR Jolanta Broniewicz-Kotowska

SSO Sabina Ziser

SSR Kamila Chrobak-Sułkowska

SSR w st. spoczynku Małgorzata Witkowska-Szabłykin

SSR Małgorzata Iwankiewicz

SSR Łukasz Kozakiewicz

SSO Stanisław Jabłoński

SSO Mariusz Wiązek

SSR Sebastian Marcinowski

SSR Magdalena Kurpisz-Rybak

SSR Magdalena Gabriel

SSO Anna Strzebinczyk-Stembalska

SSR Ireneusz Stembalski

SSR Urszula Kiejna

SSR Maciej Mądrzak

SSR Agnieszka Szczerbinska

SSR Karolina Maciejewska

SSR Sylwia Nieckarz

SSR Małgorzata Łebkowska

SSR Agata Chmielnikowska

SSA Wiesław Pędziwiatr

SSR Ewa Przychodzka

SSR Justyna Ponikowska

SSR Joanna Franckiewicz

SSR Anna Duda

SSR Marek Stefanowski

SSO Paweł Pszczołowski

SSR Ewelina Sznajderska

SSR Bogdan Sokołowski

SSO Ewa Gonczarek

SSR Małgorzata Majewska

SSO Elżbieta Wylegalska

SSO Klara Łukaszewska

SSO Tomasz Skowron;

SSR Magdalena Zdrzałka-Szymańska

SSR Bernadetta Krajewska

SSR Kasandra Turkiewicz

SSR Paulina Krzemińska

SSO Dominika Romanowska

SSR Joanna Krzymińska-Skoczylas

Elbląg - 89

SSR w stanie spoczynku Mroczek Ewa

SSO w stanie spoczynku Nowaczyńska Ewa

SSO Nowaczyński Krzysztof

SSO Nawrocki Marek

SSR Krajewicz-Wewiórska Dorota

SSR Wewiórski Paweł

SSR Wojewódka Patrycja

SSR Borowski Andrzej

SSR w stanie spoczynku Marzena Rabiej

SSR Modrzyńska Magdalena

SSR Bewicz Jan

SSR Gracz-Kacicka Anna

SSR Szelesna-Hoppe Monika

SSR Szymanek-Wolnik Natalia

SSR Joanna Dąbrowska-Żegalska

SSR Lidia Bodurka-Kowalska

SSO Teresa Osowicka

SSA Danuta Matuszewska

SSO Władysław Kizyk

SSO Mariusz Gregorowicz

SSR Tadeusz Witkowski

SSR Izabela Krull

SSR Wojciech Zelmański

SSO Tomasz Weiert

SSR Andrzej Gierłachowski

SSA w st. spoczynku Włodzimierz Gawrylczyk

SSO Tomasz Koronowski

SSR w stanie spoczynku Szymanek Marek

SSR Uzdowski Jakub

SSR Matuszczak Jarosław

SSR Grochola Irena

SSO Pietrzak Jolanta

SA w stanie spoczynku Pietrzak Jacek

SSO Omelan Marek

SSR Petkowska-Piątek Jolanta

SSR Wróbel Urszula

SSR Tańska Ewa

SSR Banaszek-Piotrowska Beata

SSR Kozak-Lewandowska Aleksandra

SSR Lewandowski Tomasz

SSR Słyś Katarzyna

SSO Romanowska Alicka

SSO w stanie spoczynku Ratkowska Aleksandra

SSO w stanie spoczynku Waiss Mirosław Dionizy

SSR Hatta-Derdowska Aleksandra

SSO Piechowiak Tomasz

SSO Stradowska-Grzeszczuk Barbara

SSO Twardowska Dorota

SSR Wiśniewska Marta

SSR Perliński Marcin

SSR Żuralska-Grochocka Anita

SSR Mackiewicz-Surdykowska Aleksandra

SSR Bucha Karol

SSO Kawulak Zdzisław

SSO Wygonowska Magdalena

SSO Dzieża Piotr

SSR Klimko Agnieszka

SSR Kamola Sylwia

SSR Charzewski Tomasz

SSR Nowosielska Anna

SSO Kosecka-Sobczak Elżbieta

SSO w stanie spoczynku Małgorzata Kowalczyk-Przedpełska

SSR Zaremba-Hołda Emilia

SSR Lebiecka Joanna

SSR Maciąg Jacek

SSR Walkiewicz Grażyna

SSR Ulewicz Paweł

SSO Kuta Arkadiusz

SSO Fall Arkadiusz

SSO Pietraszewska Ewa

SSO w stanie spoczynku Kryszewska-Watkowska Lidia

SSO Matysiak Rafał

SSO Burandt Natalia

SSO Płocheć Barbara

SSO w stanie spoczynku Linkiewicz Irena

SSO Borzestowska Grażyna

SSO w stanie spoczynku Bober Bronisław

SSR Wojewódka Sebastian

SSO w stanie spoczynku Hryniewicz

SSO w stanie spoczynku Brzozowska Marlena

SSO Śmietana Irena

SSO w stanie spoczynku Czarnota Bożena

SSR Misiak-Nisiewicz Magdalena

SSR w stanie spoczynku Dobaczewska Jadwiga

SSR Skuza Jerzy

SSO Czapiewska Maria

SSR Lidia Bodurka-Kowalska

SSO Zientara Dorota

SR Olga Jażdżyńska-Latecka

 

Gdańsk – 193

SSR Magdalena Guzek-Jastrzab

SSR Radosław Łukasiewicz

SSR Dorota Dziewior -Masiuk

SSR Anita Morwińska-Sobiecka

SSR Dorota Zabłudowska

SSA Teresa Karczyńska-Szumilas

SSO Jolanta Zywicka-Witt

SSR Jolanta Jeżewska

SSR Magdalena Tomasiewicz

SSO Agata Wojciszke

SSO Janusz Kasnowski

SSO Irena Dobosiewicz

SSR Małgorzata Przybylska-Lewandowska

SSR Rafał Rudnicki

SSR Piotr Jędrzejewski

SSO Anna Warakomska

SWSA Grzegorz Saniewski

SSA Włodzimierz Brazewicz

SSR Anna Odrobina

SSA Agnieszka Witczak - Słoczyńska

SSA w stanie spoczynku Dorota Gierczak

SSO Justyna Piś-Barganowska

SSR Joanna Jucewicz

SSR Maciej Bącal,

SSO Małgorzata Lessnau-Sieradzka

SSR Agnieszka Marszałek

SSR Jarosława Deja

SSR Bartosz Lau

SSR Leszek Nowopolski

SSR Iwona Wiśniewska

SSR Justyna Sosnowy

SSR Anna Lewandowska

SSO Barbara Baranowska

SWSA Bartłomiej Adamczak

SSR Jarosław Opasiński

SSR Bartosz Jankowski

SSR Beata Szymańska

SSR Justyna Mazurek-Lisiecka

SSR Krzysztof Gierszewski

SSR Jacek Krysztofiak

SSR Joanna Szweda-Porzych

SSR Renata Kowalska

SSR Wojciech Kokociński

SWSA Jarosław Wichrowski

SWSA w st. Spocz. Felicja Kajut

SSR Tomasz Robak

SSR Bartosz Rogowski

SSO Jadwiga Siedlaczek

SSR Sylwia Roszak

SSO Adam Sygit

SSO Mariola Urbańska -Trzecka

SSR Michał Sznura

SSA Irma Kul

SSA Barbara Lewandowska

SSR Anna Samosiuk

SSR Adam Mioduszewski

SSR Anna Stolarska

SSO Joanna Baraniecka-Galińska

SSR Joanna Jurkiewicz

SSR Lucyna Knyba

SSO w st. Spocz. Maria Kliszcz

SSO w st. Spoczynku Włodzimierz Hilla

SSR Joanna Mrozińska

SSR Ewa Bork-Aponowicz

SSR Małgorzata Peplińska

SSR Katarzyna Piotrowska

SSR Monika Studzienna-Pawlak

SSR Martyna Wodyńska

SSR Beata Piórek

SSR Piotr Wangler

SSA Daria Stanek

SSA w stanie spoczynku Bożena Grubba

SSA Michał Bober

SSA Lucyna Ramlo

SSR Monika Szeleźniak,

SSR Elżbieta Nawara,

SSR Hanna Dumanowska -Łosin,

SSR Marlena Kozacka,

SSR Anna Taraszkiewicz

SSR Grzegorz Maczek

SSR Radosław Trzeciak

SSR Bartosz Łapiński

SSR Małgorzata Łosoś

SSR Paweł Nowacki

SSR Ilona Będźkowska,

SSR Joanna Buławska,

SSR w stanie spoczynku Gabriela Niewiadomska- Samet

SSR Sylwia Uznańska,

SSR Małgorzata Warecka,

SSR Krzysztof Więckowski,

SSR Marcin Matusiak,

SSR Anna Miszewska,

SSR Grzegorz Kubanek,

SSR Małgorzata Nowicka-Midziak,

SSR Ewa Mielcarek,

SSR Joanna Mierzwa - Dzięcielska.

SSR Grzegorz Danilewicz

SSA w stanie spoczynku Katarzyna Sałańska-Szumakowicz

SSA w stanie spoczynku Aleksandra Urban

SSO Weronika Klawonn

SSR Iwona Tusk-Kasiewicz

SSR Dawid Maciejewski

SSO Magdalena El-Hagin

SSR Karolina Kozieł

SSO Katarzyna Kazaniecka-Kapała

SSO Anna Brzoza

SSR Krystyna Lemańczyk-Brzoskowska

SSR Hanna Thomas

SSR Anna Kiwer-Kowalczyk

SSR Aleksandra Bagińska-Pamięta

SSR Aneta Szałkiewicz

SSR Anieszka Długosz-Zglinicka

SSA Hanna Rucińska

SSA w stanie spoczynku Wiktor Gromiec

SSR Jakub Kościerzyński

SSR Przemysław Miśkiewicz

SSA Anna Strugała

SSA Dorota Wróblewska

SSA Andrzej Czarnota

SSA w stanie spoczynku Ewa Raszeja

SSA Krzysztof Noskowicz

SSA Beata Fenska - Paciorek

64 SSA w stanie spoczynku Zbigniew Koźma

SSR Ewa Toczydłowska

SSO Andrzej Wojtaszko

SSA Barbara Rączka-Sekścińska

SSA Alina Miłosz-Kloczkowska

SSA w stanie spoczynku Małgorzata Gerszewska

SSO Aleksandra Kaczmarek

SSR Grzegorz Kachel

SSR Ewa Kruk

SSA Sławomir Steinborn

SSO Agnieszka Oczkowska-Kochańska

SSO Ewa Ważny

SSR w stanie spoczynku Elżbieta Tramowska

SSR Andrzej Tramowski

SSR w stanie spoczynku Zbigniew Ałaszewski

SSO Jarosław Urban

SSA Grażyna Czyżak

SSR Renata Połuch

SSR Monika Krajka-Pawlak

SSO Ewa Grzenkowska

SSR Anna Grochal

SSO Magdalena Czynsz-Wolska

SSO Monika Langowska

SSR Małgorzata Uszacka

SSA Alicja Podlewska

SSA Iwona Krzeczowska-Lasoń

SSR Monika Maćkowiak

SSR Dorota Krygier

SSO Jarosław Zawrot

SSR Anna Mejka

SSA w stanie spoczynku Katarzyna Przybylska

SSO Dagmara Daraszkiewicz

SSO Izabela Górnikiewicz-Wróbel

SSO w stanie spoczynku Magdalena Szewczak

SSR Małgorzata Wasiniewska

SSR w stanie spoczynku Elżbieta Cichon

SSR Agnieszka Kubica

SSR Agata Krakówka

SSR Magdalena Łopuchow

SSR Magdalena Hyla

SNSA Jacek Hyla

SSO Ewa Piotrowska

SSR Julia Kuciel

SSR Monika Kołtun

SSR Dorota Borowicz-Gnatowska

SSO Bożena Mathea

SSO Magdalena Lemańczyk-Lis

SSO Anna Łukaszun-Kalita

SSO Marek Kapała

SSO Ewa Szarmach

SSR Aleksandra Ossowska

SSR Ewa Szczutowska

SSO Krzysztof Solecki

SSR Adriana Leśniańska

SSR Ewa Kokowska-Kuternoga

SSR Magdalena Olejnicka

SSA Dariusz Janiszewski

SSA Ewa Tomaszewska

SSO w stanie spoczynku Krystyna Mizak

SSA Małgorzata Rybicka -Pakuła

SSA Karolina Sarzyńska

SSA Ewelina Jokiel

SSA w stanie spoczynku Maria Sokołowska

SSA Elżbieta Milewska-Czaja

SSO Michał Gnatowski,

SSO Krzysztof Koczyk

SSO Włodzimierz Witt

SSA Zbigniew Merchel

SSO Maria Leszczyńska

SSA Ewa Giezek

SSA Maryla Domel -Jasińska

Górny Śląsk – 332

SSR Adam Mainka-Pawłowski

SSR Krzysztof Fik

SSR Cezary Podsiadlik

SSO Joanna Głogowska

WSA Bożena Pindel

WSA Adam Nita

SSO Beata Świderek

SSR Mariusz Ulman

SSR Bartosz Mainka

SSR Anastazja Ustjanicz-Dubiel

SSR Magdalena Kowalska

SSR Monika Krawczyk

SSR Katarzyna Kuzara-Mach

SSO Agata Żuradzka-Stuglik

SSR Piotr Gregorczuk

SSR Agata Pituch

SSR Katarzyna Popławska

SSO w st. spocz. Elżbietę Matyasik

SSA Barbara Kurzeja

SSR Katarzyna Foryś

SSR Katarzyna Michalak Abram

SSR Paweł Witkoś

SWSA Ewa Rojek

SSO Dariusz Prażmowski

SSR Izabela Pudło

SSR Marzena Gregorczyk

SSO Małgorzata Peteja - Żak

SSR Ewa Skupień

SSO Renata Kopala

SSO Barbara Łakomska

SSR Katarzyna Pańczyk-Lusini

SSO w st. Spoczynku Jacek Zmysło

SSR Justyna Porwoł-Pielińska

SSR Kamila Przeczek

SSA SSA Ewa Tkocz

SSR Miłosz Dubiel

SSR Iwona Skwarzec

SSR Anna Ziętek-Janczyszyn

SSR Malgorzata Musiała

SSO w stanie spoczynku Andrzej Janczyszyn

SSR Zofia Grochowicz

SSO Andrzej Kieć

SSO Ewa Trzeja Wagner

SSO w st. Spocz. Józef Kaczmarczyk

SSR Andrzej Makówka

SSA w stanie spoczynku Ewa Wieczorkiewicz

SSA w stanie spoczynku Hanna Grądzielewska

SSO Adam Chodkiewicz

SSR Piotr Pawlik

SSO Aneta Pieczyrak-Pisulińska

SSR Natalia Stryczek

SSR Magdalena Niemiec

SSR Aleksander Kierczak

SSR Katarzyna Kaspera-Kierpieć

SSR Aleksandra Kożuch

SSR Adam Dusza

SSA Wojciech Kopczyński

SSO Marta Szczocarz Krysiak

SSR Dariusz Kocierz

SSR Paweł Wiewióra

SSR Anna Trybuła

SSR Bernadetta Szaton

SSR Marcin Loranc

SSA Barbara Konińska

SSR Karina Lipska

SSR Anna Wilk -Pacak

SSR Agnieszka Kasperkiewicz-Jeruszka

SSR Wiesława Szumlas

SSR Marcin Kowrygo

SSR Bartosz Dobrzański

SSR Iwona Gackowska

SSR Katarzyna Góralczyk

SSR Aleksandrę Michalską

SSR Marek Kaszub

SSR Monika Lisowska-Skoczylas

SSR Radosław Molenda

SSR Anna Nitkowska-Sajdak

SSR Monika Matuszewska

SSR Justyna Prak -Głogowska

SSR Kamila Mazur

SSR Artur Jasiński

SSR Joanna Mleczko

SSR Magdalena Topolska

SSR Michał Kiełb

SSR Izabela Gackowska

SSR Kasia Rybczyńska

SSR Joanna Plader

SSR Jarek Chodkiewicz

SSR Jakub Pisarek

SSR Krzysztof Swadźba

SSO Ewa Zwolińska

SSO Tatiana Kania

SSO Ilona Kolarz

SSO Joanna Lorens

SSO Jerzy Strzygocki

SSR Jarosław Jakubiec

SSO Renata Kawecka

SSO Teresa Jędrzejas-Paluch

SSO st. spocz. Mariola Jagosz

SSO Wojciech Salamon

SSO Marek Przysucha

SSO Jarosław Poch

SSO Marzena Pok

SSO Dominik Bogacz

SSO Dorota Ociepa-Biel

SSO Piotr Sikora

SSO Jacek Włodarczyk

SSO Agnieszka Gałkowska

SSO Beata Jarosz

SSO Aneta Łatanik

SSO Hanna Morejska

SSO Iwona Łyszczarz-Witecka

SSR Małgorzata Brzózka-Chamala

SSR Olga Piskorska-Zybura

SSR Michał Nawrocki

SSR Tomasz Przesłański

SSR Agata Mikoda

SSR Anna Bojanowska-Wysmołek

SSR Joanna Knapińska

SSR Mateusz Przesłański

SSR Katarzyna Gulbinowicz

SSR Marlena Kluk

SSR Anna Pilarz

SSR Anita Głowacka-Janik

SSR Aneta Szewińska

SSR Agnieszka Bednarz

SSR Karol Wielgus

SSR Karolina Braszczyńska

SSR Anna Cencora

SSR Paulina Włodarczyk

SSR Małgorzata Pawiak-Kubicka

SSR Piotr Słabikowski

SSR Paweł Betlejewski

SSR Małgorzata Grabowska

SSR Magdalena Piekarska-Iskra

SSO Adam Synakiewicz

SSO Andrzej Znak

SSO Katarzyna Sidyk

SSO Piotr Suchecki

SSO Magdalena Hajduk

SSO Wojciech Hajduk

SSO Teresa Kalinka

SSO Iwona Nowak

SSO Grażyna Suchecka

SSO st. spocz. Urszula Walenta

SSO st. spocz. Mariola Szmajduch

SSO st. spocz. Krystyna Wiśniewska-Drobny

SSO st. spocz. Zdzisława Chechelska

SSO st. spocz. Ewa Dawczak-Szefer

SSO st. spocz. Ewa Jędrzejowska

SSO st. spocz. Agata Gawron-Sambura

SSO st. spocz. Krystyna Hadryś

SSO Katarzyna Gozdawa-Grajewska

SSO Grażyna Tokarczyk

SSO Agata Dybek-Zdyń

SSO Łucja Miszczyk

SSO Marcin Rak

SSO Barbara Przybyła

SSO Artur Żymełka

SSO Piotr Mika

SSO Roman Troll

SSO Sewer Skumiał

SSR Monika Dolińska-Ficek

SSR Marcin Matuszewski

SSR Katarzyna May

SSR Justyna Czarnota

SSO w st. spoczynku Małgorzata Staszków-Greiner

SSA Elżbieta Karpeta

SSR Anna Krzysztolik

SSA Ewa Jastrzębska

SSR Michał Kwiatkowski

SSR Aleksandra Wrzesień

SSR Anna Żebrowska

SSR Magdalena Grabowska

SSR Magdalena Sikorska

SSR Jolanta Drzażdżewska

SSR Mariusz Śladkowski

SSR Lidia Sęk

SSR Ewa Grieger-Gorczyńska

SSR Magdalena Machorowska

SSR Tomasz Liduk

SSR Ireneusz Wolwiak

SSR Katarzyna Wolwiak

SSR Jowita Ustjanicz

SSR Grzegorz Grzyb

SSR Adam Krukowski

SSR Anna Słysz

SSR Joanna Szpunar

SSR Beata Kulanek

SSR Maria Mazur

SSR Łukasz Maj

SSR Rafał Cebula

SSR st. spocz. Ewa Reszczyńska

SSO Joanna Smycz

SSO Maria Olszowska

SSA Marek Żurecki

SSR Karolina Bąk-Lasota

SSO Sławomir Łabuz

SSO st. spocz. Zofia Kluszczyńska

SSO st. spocz. Barbara Reszczyńska

SSO st. spocz. Magdalena Wróbel

SSO st. spocz. Halina Buraczyńska

SSO st. spocz. Maria Michniewska

SSO Anna Petri

SSO Monika Krysiewicz-Migoń

SSO Piotr Semper

SSR Marcin Kłosowski

SSO Jarema Czapla

SSO Anna Losoń-Manowska

SSO Adam Matuszowicz

SSO Magdalena Rybicka

SSO Beata Bijak-Filipiak

SSO Lech Skórski

SSO Monika Sobas

SSO Krzysztof Hejosz

SSO Tomasz Opitek

SSO Anetta Malmuk-Cieplak

SSO Bogdan Popielarczyk

SSO Krzysztof Niemczyk

SSO Jacek Sobczyński

SSO Gabriela Ott

SSO Krystian Markiewicz

SSO Izabella Knych

SSO Krzysztof Żyłka

SSO Anna Żyłka

SSO Krzysztof Głąb

SSO Grażyna Kardolińska

SSO Maciej Dutkowski

SSO Elżbieta Brzózka-Służałek

SSO Ewa Ślęzak

SSO Bartłomiej Ogiewa

SSO Bożena Kowala

SSA Marek Procek

SSA Grzegorz Stojek

SSA Olga Goronowicz-Owczarek

SSA Lucyna Morys-Magiera

SSA Aleksandra Janas

SSA Irena Piotrowska

SSA Joanna Naczyńska

SSA Wiesława Namirska

SSA Anna Bohdziewicz

SSA Robert Kirejew

SSA Helena Kubaty

SSA Barbara Suchowska

SSA Iwona Hyła

SSA Małgorzata Niementowska

SSA Bożena Brewczyńska

SSA Grzegorz Wątroba

SSA Jolanta Śpiechowicz

SSA Mariusz Żak

SSA Jadwiga Galas

SSA Michał Marzec

SSA Gwidon Jaworski

SSA Alicja Kolonko

SSA Ewelina Kocurek-Grabowska

SSA Beata Torbus

SSA Wojciech Bzibziak

SSA Piotr Pośpiech

SSO w stanie spoczynku Elżbieta Buczek

SSA Grzegorz Misina

SSA Tomasz Ślęzak

SSA Marcin Ciepiela

SSA Lucjan Modrzyk

SSA st. spocz. Marek Michniewski

SSA st. spocz. Maria Małek-Bujak

SSA st. spocz. Krystyna Merker

SSA st. spocz. Maria Pierzycka-Pająk

SSA st. spocz. Ewa Piotrowska

SWSA Andrzej Matan

SWSA Grzegorz Dobrowolski

SSR Karolina Sienica

SSR Joanna Młąchowska

SSR Paweł Strumiński

SSR Barbara Glenc-Poślednik

SSR Agnieszka Kubis

SSR Jacek Lewicki

SSR Anna Malinowska

SSR Ewa Buczek-Fidyka

SSR Sonia Dwornicka

SSR Wojciech Walesiak

SSR Monika Zielińska

SSR Daniel Gierak

SSR Dawid Hrapkowicz

SSR Ewa Tatarczyk

SSR Gabriela Jarawka

SSR Łukasz Garbuliński

SSR Magdalena Łyczbińska

SSR Agata Sądek-Cuglewska

SSR Agnieszka Monikowska-Biela

SSR Bartłomiej Marchlewski

SSR Anna Makson-Prach

SSR Joanna Bilka

SSR Monika Mańka

SSR Jerzy Domagała

SSR Marzena Korzonek

SSR Michał Olszewski

SSR Anna Fὄrster-Weissensteiner

SSO Marta Kucharczyk-Giemza

SSO Małgorzata Popiół

SSO Anita Osak

SSO Barbara Kużdrzał-Kiermaszek

SSO Mariola Łącka

SSO Iwona Wańczura

SSO Olga Nocoń

SSO Magdalena Hupa-Dębska

SSO Beata Czajkowska

SSO Grażyna Łazowska

SSO Joanna Łukasińska-Kanty

SSO Jarosław Klon

SSO Barbara Przybylska

SSO Sławomir Lach

SSO Katarzyna Sznajder

SSO Wojciech Samsonowski

SSO Wojciech Wilczek

SSO Katarzyna Banko

SSO Jolanta Łanowy-Klimek

SSO Edyta Pachla

SSO Aleksandra Odoj-Jarek

SSO Henryk Brzyżkiewicz

SSO Ewa Stępień

SSO Elżbieta Kaziród

SSO Leszek Zieliński

SSO Tomasz Tatarczyk

SSA Zofia Kołaczyk

SSR Jagoda Kurowska - Biegun

SSR Tadeusz Czarnota

SSR Magdalena Kimel

SSO Anna Hajda

SSR Agata Leks-Wątroba

SSR Dorota Lenarczyk

SSR Karolina Hajkowska – Kubaty

SSR Katarzyna Rybczynska

Kalisz - 30

SSO Marek Urbaniak

SSO Dorota Wojtkowiak-Mielicka

SSR Bogdan Udzik

SSR Magdalena Tyrakowska

SSR Maciej Gruchalski

SSR Magdalena Pastuszka

SSR Paweł Warczyński

SWSA Artur Adamiec

SSR Magdalena Berczyńska-Bruś

SSR Mariusz Drygas

SSR Anna Zawiślak

SSR Aneta Gintowt

SSR Katarzyna Mituta-Nawrocka

SSR Małgorzata Wawrzonowska

SSR Żaneta Cebula

SSR Aleksander Dziwiński

SSR Aleksander Nowak

SSR Zbigniew Sabała

SSR Małgorzata Kurjata

SSR Małgorzata Wierzba–Golicka,

SSR Barbara Sabała–Bronś,

SSR Piotr Doba,

SSR Agnieszka Zając,

SSR Katarzyna Zając–Sławska,

SSR Małgorzata Huk-Sobańska

SSR Anna Zielińska

SSR Krzysztof Musioł

SSR Krzysztof Urbaniak

Alicja Bielan

Hanna Piekarska

Kraków 635

 

1. SSO Waldemar Żurek
2. SSO Dariusz Mazur
3. SSO Beata Morawiec
4. SSO Maciej Czajka
5. SSO Edyta Barańska
6. SSO Anna Głowacka
7. SSA Paweł Rygiel
8. SSR Marzena Stoces
9. SSO Aneta Mansfeld
10. SSR Przemysław Strzelecki
11. SSR Anna Zgud
12. SSO Zbigniew Zgud
13. SSR Anna Sikora-Ciba
14. SSO Joanna Makarska
15. SSR Michał Wójcik
16. SSR Agnieszka Rudol
17. SSR Monika Czajka
18. SSR Paweł Piesakowski
19. SSR Dorota Machura-Chrzanowska
20. SSR Lidia Kurnicka
21. SSO Elżbieta Bednarczuk
22. SSR Justyna Dresler-Sewerska
23. SSO Ewa Szymańska
24. SSO Agata Wasilewska-Kawałek
25. SSR Agnieszka Pilarczyk
26. SSO Piotr Pilarczyk
27. SSR Beata Donhoffner–Grodzicka
28. SNSA w Krakowie Joanna Tuszyńska
29. SWSA w Krakowie Ewa Michna
30. SSR Agnieszka Sułowska-Gibas
31. SSO Joanna Melnyczuk
32. SSO Urszula Pałkowska-Różycka
33. SSO Agata Pierożyńska
34. SSA Agata Pyjas-Luty
35. SSR Katarzyna Grabczak – Ignatjuk
36. SSO Janusz Kawałek
37. SSR Małgorzata Siwiec-Niemczuk
38. SSR Ilona Slavev
39. SSR Paweł Skrzypski-Słowik
40. SSO Beata Kurdziel
41. SSO Katarzyna Serafin-Tabor
42. SSO Jarosław Tyrpa
43. SSO Liliana Kaltenbek
44. SSR Ewelina Stecko-Slopek
45. SSR Aleksander Przysiężniak
46. SSO Janusz Beim
47. SSR Małgorzata Kudyk
48. SSO Katarzyna Wierzbicka
49. SSO Wojciech Maczuga
50. SSA w stanie spoczynku Beata Barylak-Pietrzkowska
51. SSR Paweł Krystyniecki
52. SSO Anna Gordon-Gralak
53. SSR Cezary Czech-Śmiałkowski
54. SSR Anna Olszewska-Zaremba
55. SSO Bogdan Jędrys
56. SSO Izabela Fountoukidis
57. SSO Katarzyna Gajewska
58. SSR Aleksandra Pelc-Bartosz
59. SSR Lidia Wojak
60. SSR Ewa Piróg
61. SSR Sylwia Mąsior
62. SSR Katarzyna Milewska
63. SSO Jolanta Sepiał
64. SSA Barbara Nita?Światłowska
65. SSR Aleksandra Machowska
66. SSO Ewa Olszewską
67. SSO Marta Woźniak
68. SSO Maciej Ferek
69. SSO Magdalena Nagaduś
70. SSO Jarosław Gaberle
71. SSO Wojciech Domański
72. SSO Bogusław Słowik
73. SSR Piotr Biega
74. SSO Grzegorz Dyrga
75. SSO Magdalena Meroń-Pomarańska
76. SSO Sylwia Skotnicka
77. SSR Katarzyna Kalicińska-Grzyb
78. SSR Mariusz Sitko
79. SSR Katarzyna Nowakowska-Miśta
80. SSO Tomasz Kudla
81. SSR Artur Onderka
82. SSO Jarosław Łukasik
83. SSR w stanie spoczynku Jadwiga Lurka
84. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Grażyna Firek
85. SWSA w Krakowie Stanisław Grzeszek
86. SSO Barbara Kursa
87. SSR Łukasz Dyląg
88. SSR Katarzyna Szymska
89. SSR Anna Serzysko
90. SSR Edyta Żyła
91. SSR Agnieszka Michalak
92. SSR Anna Dyl
93. SSO Agnieszka Cholewa – Kuchta
94. SSR Kinga Rutkowska
95. SSO Krzysztof Lisek
96. SSO Kinga Marczak
97. SSO Beata Maciejewicz-Gawron
98. SWSA w Krakowie Urszula Zięba
99. SWSA w Krakowie Maja Zawadzka
100. SSO Grażyna Baran
101. SSO Mirosław First
102. SSO Beata Tabaka
103. SSO Rafał Rusek
104. SSA w stanie spoczynku Włodzimierz Baran
105. SSA Krystian Serzysko
106. SSA Monika Kowalska
107. SSA Grażyna Wiśniewska
108. SSR Piotr Krzak
109. SSR Katarzyna Gajda – Roszczynialska
110. SSO Katarzyna Oleksiak
111. SSO Katarzyna Biernat – Jarek
112. SWSA w Krakowie Piotr Głowacki
113. SSO Aneta Stożek
114. SSR Janina Płonka
115. SSR Katarzyna Wojtanowska
116. SSR Magdalena Żak
117. SSR Ewa Ostrowska
118. SSR Dorota Sośnicka-Gurbiel
119. SSR Dorota Rzuchowska
120. SSR Monika Krzanowska-Mars
121. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Ferek
122. SSO Kamil Grzesik
123. SSR Tomasz Tokarski
124. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Bożenna Blitek
125. SSR Beata Turzańska – Szacoń
126. SSO Wanda Zawicka
127. SSR Małgorzata Bartuzi
128. SSR Dominika Wszołek-Lech
129. SSA Andrzej Solarz
130. SSA Krzysztof Marcinkowski
131. SSA Barbara Baran
132. SSR Jakub Krawiec
133. SSR Ewa Żmudzka – Kmiecik
134. SSR Adam Szymeczko
135. SSR Sławomir Nowak
136. SSR Katarzyna Proksa-Kosek
137. SSR Łukasz Ćmielewski
138. SSR Jacek Blat
139. SSR Janusz Kukuczka
140. SSO Joanna Czernecka
141. SSO Anna Nowak
142. SSA Sławomir Jamróg
143. SSA w stanie spoczynku Hanna Nowicka de Poraj
144. SSA Marek Boniecki
145. SSR Katarzyna Gładysz-Grzybacz
146. SSO Barbara Wypchło-Grymek
147. SSA Dariusz Płaczek
148. SSO Sylwia Szeleźnik
149. SSO Renata Zwolak
150. SSR Łukasz Sajdak
151. SSR Paweł Cyran
152. SSR Ewa Ługowska
153. SSR Marcin Hałgas
154. SSO Agnieszka Senisson
155. SSR Sabina Czech-Śmiałkowska
156. SSR Paulina Fidzińska-Adamska
157. SSR Karolina Sosińska
158. SSR Tomasz Bac
159. SSO Bożena Jurczak
160. SSR Grzegorz Kiełbasa
161. SSR Elżbieta Jachymiak-Miodunka
162. SSO Mieczysław H.Kamiński
163. SSO Katarzyna Kwilosz-Babiś
164. SSO Urszula Kapustka
165. SSO Tomasz Białka
166. SSO Rafał Obrzud
167. SSO Małgorzata Franczak-Opiela
168. SSO Paweł Poręba
169. SSO Paweł Gnutek
170. SSO Bogdan Kijak
171. SSO Anna Pater
172. SSO w stanie spoczynku Maria Żelichowska- Błażowska
173. SSO w stanie spoczynku Zofia Klisiewicz
174. SSR Ewa Pyrz
175. SSR Paweł Cetnarowski
176. SSR Agnieszka Poręba
177. SSR Aneta Korwin-Białka
178. SSR Wojciech Langer
179. SSR Bożena Mikołajska-Dąbek
180. SSR Monika Młynarczyk-Mościcka
181. SSR Aleksander Jędryka
182. SSR Przemysław Mościcki
183. SSR w stanie spoczynku Wanda Fudala
184. SSR Marek Marchalewicz
185. SSR Janusz Kukla
186. SSO w stanie spoczynku Jacek Gacek
187. SSR Wojciech Ujwary
188. SSO w stanie spoczynku Kazimierz Wilczek
189. SSR Piotr Szołdrowski
190. SSR Maria Satora
191. SSA Ewa Krakowiak
192. SSO w stanie Łucja Stolarska
193. SSO Renata Wajda
194. SSO Kazimierz Kmak
195. SSO Ewa Ślusarczyk
196. SSR Andrzej Ślusarczyk
197. SSR Joanna Gaberle
198. SSO Justyna Sieklicka-Pawlak
199. SSR Joanna Smoter-Piąty
200. SSR Katarzyna Rejdych
201. SSR w stanie spoczynku Bartłomiej Mikosz
202. SSO Anna Serwin- Bajan
203. SSA w stanie spoczynku Bożena Lichota
204. SSO Paweł Wicherek
205. SSO Agnieszka Jurga
206. SSA Robert Jurga
207. SSR Tomasz Sikora
208. SSR Alina Szostkowska
209. SSR Renata Wrońska
210. SSR Dorota Podskalna-Baum
211. SSR Grażyna Poręba
212. SSR Katarzyna Romańczyk
213. SSR Rafał Hevler
214. SSR Maria Reśko
215. SSR Bartosz Danielski
216. SSR Joanna Szoska
217. SSO w stanie spoczynku Anna Hevler
218. SSO Marek Synowski
219. SSA w stanie spoczynku Anna Grabczyńska-Mikocka
220. SSR Marek Żelechowski
221. SSA w stanie spoczynku Barbara Grabowska
222. SSR Ewa Karp-Sieklucka
223. SSR Wojciech Korbiel
224. SSR Dorota Grabska-Trześniowska
225. SSR Katarzyna Godlewska
226. SSR Renata Mazur – Bomba
227. SSO Agnieszka Sadecka
228. SSO Mariusz Sadecki
229. SSO w stanie spoczynku Anna Zaniewska-Malik
230. SSO Barbara Wójcik
231. SSO Waldemar Nawrocki
232. SSR Zbigniew Małysa
233. SSR Ewa Małek
234. SSR Renata Henich
235. SSR Piotr Henich
236. SSR Barbara Siudut
237. SSO Edward Panek
238. SSO Marek Syrek
239. SSO Piotr Wicherek
240. SSR Aneta Słowik
241. SSR Małgorzata Stanisławczyk-Karpiel
242. SSR Monika Rogowska-Wałęga
243. SSR Michał Bień
244. SSR Renata Siry
245. SSR Karolina Gonet-Szwarga
246. SSR Katarzyna Kozicka-Kania
247. SSR Jakub Lęcznar
248. SSR Mirosław Knapik
249. SSO Jacek Satko
250. SSO Rafał Wagnerowski
251. SSO Jacek Bania
252. SSO Roman Kaczanowski
253. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Anna Szkodzińska
254. SSO Rafał Lisak
255. SSO w stanie spoczynku Joanna Ćwik-Bielińska
256. SSR Paweł Durnaś
257. SSR Barbara Nowak – Łon
258. SSR Joanna Kucy
259. SSR Anna Porębska
260. SSR Barbara Dąda
261. SSO Anna Wydrzyńska
262. SSR Anna Lipieniecka
263. SSR Ewa Urbaczka
264. SSR Halina Gromska
265. SSR Marcin Kroner
266. SSR Marzena Henrych
267. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Beata Łomnicka
268. SSR Katarzyna Wiecheć
269. SSO w stanie spoczynku Maria Bała
270. SSO w stanie spoczynku Ewa Kalinin
271. SSR w stanie spoczynku Elżbieta Zarzycka
272. SSO w stanie spoczynku Adam Zarzycki
273. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Kabzińska
274. SSO w stanie spoczynku Alina Bojara
275. SSO w stanie spoczynku Barbara Dylewska
276. SSO w stanie spoczynku Grażyna Wrona
277. SSO w stanie spoczynku Ewa Piątkowska- Bidas
278. SSO w stanie spoczynku Alicja Czarny
279. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Gacek
280. SSO w stanie spoczynku Józef Gacek
281. SSO w stanie spoczynku Daniel Stachura
282. SSO w stanie spoczynku Teodora Wójcik
283. SSO w stanie spoczynku Michalina Lenartowicz
284. SSO w stanie spoczynku Teresa Kołbuc
285. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Klesyk
286. SSR w stanie spoczynku Teresa Leśniewska
287. SSO w stanie spoczynku Antoni Sobota
288. SSO Łukasz Sadkowski
289. SSO Renata Broda
290. SSO Mariusz Broda
291. SSO Beata Piwko
292. SSO Anna Pać- Piętak
293. SSO Wojciech Merta
294. SSO Lena Romańska
295. SSO Aleksandra Babilon – Domagała
296. SSO Krzysztof Sajtyna
297. SSO Ewa Palmowska
298. SSO Aneta Jagodzińska
299. SSO Katarzyna Grzela
300. SSO Grzegorz Detka
301. SSR Anna Zelek
302. SSR Anna Siemińska
303. SSR Izabela Żelichowska – Haptar
304. SSO Bartosz Pniewski
305. SSO Anna Pniewska
306. SSO Iwona Michalak
307. SSO Renata Bochenek- Bielecka
308. SSO Magdalena Michalewicz
309. SSO Bożena Gawrońska
310. SSO Grażyna Cieloch
311. SSO Monika Kośka
312. SSR Agnieszka Smerdzyńska
313. SSR Ewa Łuczyńska
314. SSO Małgorzata Solecka
315. SSR Krzysztof Rachwał
316. SSO Monika Horecka
317. SSO Magadalena Bajor – Nadolska
318. SSR Dorota Tylus – Chałońska
319. SSO Marcin Chałoński
320. SSO Edyta Sikorska
321. SSO Agnieszka Paw
322. SSR w stanie spoczynku Mariola Salwa
323. SSO Anna Matysiak
324. SSR Jadwiga Błajszczak
325. SSR Krzysztof Sutkowski
326. SSR Artur Łukawski
327. SSO Barbara Taborowicz- Detka
328. SSO Ewa Lenartowicz
329. SSO Wojciech Buczyło
330. SSO Dominika Augustyn
331. SSO Jaromierz Sobusiak
332. SSO Elżbieta Ciesielska
333. SSO w stanie spoczynku Jacek Szoski
334. SSR Monika Szczepaniec – Czech
335. SSR Maciej Rejzerewicz
336. SSR Anna Nowak
337. SSR Piotr Wilk
338. SSR Wojciech Kucharski
339. SSO Ewa Opozda- Kałka
340. SSR Ewa Hałgas
341. SSO w stanie spoczynku Teresa Dyrga
342. SSR Piotr Kiszka
343. SSA w stanie spoczynku Tadeusz Tokarski
344. SSR Agnieszka Zwęglińska-Wójcik
345. SSR Jakub Boryczko
346. SSR Małgorzata Kryplewska-Baran
347. SSR Agnieszka Zięba
348. SSR Wanda Zaleśna-Dziedzic
349. SSO Ewa Gut
350. SSR Rafał Serafin
351. SSR Małgorzata Adamczyk
352. SSO w stanie spoczynku Ewa Macakowa
353. SSO Zbigniew Karamara
354. SSR Katarzyna Tarkowska-Rafacz
355. SSR Bogusława Sroka
356. SSR Krzysztof Czarnecki
357. SSO Jacek Liszka
358. SSR Agata Górecka
359. SNSA w stanie spoczynku Andrzej Jagiełło
360. SSO Krzysztof Sójka
361. SSO Sławomir Buras
362. SSO Aleksandra Sołtysińska
363. SSA w stanie spoczynku Andrzej Szewczyk
364. SSA Barbara Polańska- Seremet
365. SSR Anna Nowak/SR w Wadowicach
366. SSR Janusz Płoch
367. SSO Zbigniew Zabawa
368. SSR Anna Sulimka
369. SSR Ewa Kozioł
370. SSO Tomasz Kozioł
371. SSO w stanie spoczynku Krystyna Strzelecka
372. SSR Anna Mianowany
373. SSR Olga Leśniak
374. SSR Beata Moryń-Ciuś
375. SSR Beata Pater
376. SSR Marta Rzeźnicka
377. SSR Leszek Gumbisz
378. SSR Rafał Krasoń
379. SSO w stanie spoczynku Danuta Kłosińska
380. SSR Anna Jawień
381. SSO Agnieszka Rejman
382. SSR Agnieszka Suder-Szlósarczyk
383. SWSA w Krakowie Renata Detka
384. SSR Magdalena Sojka
385. SSR Elżbieta Waszkiewicz-Pampuch
386. SSO w stanie spoczynku Izabela Stawicka
387. SSR Alicja Węglowska
388. SSR w stanie spoczynku Teresa Wałek
389. SSR Agnieszka Mazur
390. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Janusz Bociąga
391. SSR Ewa Ankiewicz
392. SSR Elżbieta Brzozowska
393. SSO Piotr Borkowski
394. SSR Renata Masły-Macioszek
395. SSO w stanie spoczynku Leszek Kania
396. SSR Adam Struski
397. SSO Renata Żak
398. SSR Stefan Czebieniak
399. SSO stanie spoczynku Rafał Kieta
400. SSO Jerzy Bogacz
401. SSR Beata Modzelewska-Radek
402. SSR Tatiana Musiałek
403. SSR Marcin Hebda
404. SSR Dorota Krężołek
405. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Knapik
406. SSO Maria Tokarz
407. SSO Dominik Skoczeń
408. SWSA w Krakowie Renata Czeluśniak
409. SSR Kaja Marcinkowska-Kulas
410. SSR Grzegorz Iwoła
411. SSO Renata Stępińska
412. SSR Barbara Sikora
413. SWSA w Kielcach Jacek Kuza
414. SSO Marek Stempniak
415. SWSA w Kielcach Sylwester Miziołek
416. SNSA w Kielcach Anna Żak
417. SSO Dorota Przybyło
418. SSO Barbara Grodkowska
419. SWSA w Krakowie Małgorzata Łoboz
420. SSR Tomasz Partyk
421. SSO Marek Marewicz
422. SWSA w Kielcach w stanie spoczynku Dorota Chobian
423. SSO Lucyna Rajchel
424. SSA w stanie spoczynku Iwona Łuka-Kliszcz
425. SWSA w Krakowie Jarosław Wiśniewski
426. SSR Michalina Walat-Lis
427. SSR Sylwia Kolarz – Klekowska
428. SSO Wiesław Zachara
429. SSO Mariusz Musiał
430. SSO Anna Koźlińska
431. SSR Kinga Malinowska-Gut
432. SSR Zbigniew Miczek
433. SSR Jarosław Flasiński
434. SSR Maria Bem-Flasińska
435. SSO Beata Kozłowska
436. SSR Janusz Kubicki
437. SSR Jarosław Pniak
438. SSR Anna Surowiec
439. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Krystyna Kutzner
440. SWSA w Krakowie Agnieszka Nawara-Dubiel
441. SSA w stanie spoczynku Jan Kremer
442. SSA Paweł Anczykowski
443. SSR Magdalena Cekiera-Banaś
444. SSA w stanie spoczynku Lucyna Juszczyk
445. SSR Anna Sterkowicz
446. SSR Joanna Kowalska
447. SSR Ewa Kosierkiewicz-Ryszka
448. SSR Konrad Ryszka
449. SSR Agnieszka Skrzypińska
450. SSR Małgorzata Joachimiak
451. SSR Szymon Nowakowski
452. SSR Bożenna Kamińska
453. SSR Norbert Krawczyk
454. SSR Dorota Kaniowska
455. SSO Anna Szeliga
456. SSR Agnieszka Proć
457. SSR Barbara Halamus – Dyląg
458. SSR Rafał Ziętek
459. SSO Monika Nawara – Chodak
460. SSA w stanie spoczynku Maria Zięba
461. SSA w stanie spoczynku Halina Gajdzińska
462. SSA w stanie spoczynk Feliksa Wilk
463. SSA w stanie spoczynku Anna Tokarska
464. SSA w stanie spoczynku Witold Dygoń
465. SSA w stanie spoczynku Jadwiga Radzikowska
466. SSA w stanie spoczynku Ewa Proniewicz – Szaron
467. SSR Rafał Rosiek
468. SSR Ewa Kozień – Strukowska
469. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Jachowicz – Polak
470. SSR Piotr Sajdera
471. SSR Mariusz Kosiniak
472. SSO w stanie spoczynku Lucyna Nidental-Kozłowska
473. SSR w stanie spoczynku Leszek Skotnicki
474. SSO Agnieszka Niedźwiedź
475. SSO Michał Niedźwiedź
476. SSO Marta Zioło – Mrzygłód
477. SSR Agnieszka Dąbrowska
478. SSO Wojciech Kolanko
479. SSO Anna Wójcik w stanie spoczynku
480. SSR Andrzej Perlik
481. SSR Grzegorz Fura
482. SSR Zbigniew Lis
483. SSR Andrzej Franczyk
484. SSR Paweł Stankowski
485. SSR Grażyna Słonczyńska-Tokarz
486. SSR Anna Zimowska-Legutko
487. SSR Sławomir Zabłocki
488. SSR Elżbieta Loska
489. SSO Marta Kowalska
490. SSA Regina Kurek
491. SSR Elżbieta Niebutkowska
492. SSO w stanie spoczynku Agnieszka Oklejak
493. SSA w stanie spoczynku Wojciech Kościołek
494. SSO Weronika Oklejak
495. SSO Grzegorz Buła
496. SSA w stanie spoczynku Teresa Rak
497. SSO Andrzej Żelazowski
498. SSR Marcin Gawron
499. SSO w stanie spoczynku Jadwiga Osuch
500. SSO Cezary Wieczorek
501. SSO Katarzyna Kowalska Kulik
502. SSO Tadeusz Piesowicz
503. SSO Zbigniew Krupa
504. SSR Anna Musiał
505. SSR Monika Kobis
506. SSR Marta Aksamit
507. SSR Marzena Famielec-Roch
508. SSR Anna Migdał
509. SSO Irena Choma-Piotrowska
510. SSO Krzysztof Wąsik
511. SSR Tomasz Henrych
512. SSA w stanie spoczynku Marta Fidzińska-Juszczak
513. SSR Magdalena Rydel-Wołpiuk
514. SSR Tomasz Kobis
515. SSR Iwona Henrych
516. SSR Agnieszka Bochenek
517. SSR Mikołaj Karpow
518. SSR Adrianna Długosz
519. SSR Marta Dobrowolska
520. SSR Katarzyna Dziedzic-Praszczyk
521. SSR Justyna Kabzińska
522. SSO w stanie spoczynku Adam Kabziński
523. SSR Magdalena Wąsikiewicz
524. SSO Andrzej Bosak
525. SSR Izabela Szot- Hurej
526. SSO w stanie spoczynku Ewa Rudnicka-Danielska
527. SSA w stanie spoczynku Andrzej Struzik
528. SSO Małgorzata Czajka
529. SSR Artur Ślusarczyk
530. SSR Natasza Czarny
531. SSR Małgorzata Sadło
532. SSO Anna Rakoczy
533. SSR Izabela Wolas
534. SSR Ewa Wiśniewska
535. SSR Elżbieta Chudzik
536. SSA Marek Długosz
537. SSR Sylwia Maj-Michaldo
538. SSO w stanie spoczynku Wiesława Paluchowska
539. SSR w stanie spoczynku Anita Szczerbowska-Pradid
540. SSR w stanie spoczynku Beata Świętek
541. SSR w stanie spoczynku Maria Pawłowska
542. SSR Katarzyna Sendorek
543. SSR Anita Bigaj
544. SSR Piotr Węgrzyn
545. SSR Magdalena Besztak-Malinowska
546. SSO Agnieszka Krantz-Matyja
547. SSO Andrzej Ślusarczyk
548. SSR w stanie spoczynku Anna Rurarz
549. SSR Małgorzata Tyndel
550. SWSA w Krakowie Magda Froncisz
551. SSR Dominika Gawor
552. SSR Kinga Czarny
553. SSR Katarzyna Rozwoda
554. SSR Krzysztof Trojan
555. SSR Marek Jałowiecki-Paruch
556. SSR Agnieszka Pawłowska
557. SSR Agnieszka Banaczkowska Anyst
558. SSR Rafał Skrzypiec
559. SSR Małgorzata Winiarska
560. SSR Marcin Szewczyk
561. SSO Leszek Grzesiak
562. SSR Irmina Karp
563. SSO Wiesław Grajdura
564. SSO Krzysztof Chodak
565. SSO Wojciech Zięć
566. SSR Marzena Stochel
567. SSR Mariusz Karteczka
568. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Małgorzata Brachel – Ziaja
569. SSR Marek Imielski
570. SSR Katarzyna Hanszke
571. SSO Jacek Hanszke
572. SWSA w Krakowie Bogdan Wolas
573. SSR w stanie spoczynku Marzena Kruk
574. SSR w stanie spoczynku Danuta Rosik-Rosińska
575. SSR Grzegorz Mrówka
576. SSO Katarzyna Latała
577. SSO Kinga Kosiarz Michalska
578. SSR Agata Irla-Łuczyńska
579. SSO Monika Gądek – Tamborska
580. SSR Aneta Tomasik-Żukowska
581. SSR Tomasz Nowak
582. SSR Iwona Róziewicz
583. SSO Tomasz Nowiński
584. SSO w stanie spoczynku Edward Studziński
585.SSR Janusz Szumski
586. SSR Małgorzata Dębowska
587.SSO stan spoczynku Kazimierz Kostrzewa
588. SSO w stanie spoczynku Natalia Lipińska
589. SSR Łukasz Bobek
590. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Aldona Gąsecka- Duda
591. SSR Bożena Waresiak
592. SSO Monika Świerad
593. SSR Katarzyna Legień-Lewko
594. SSO Marta Łudzik
595. SSO Magdalena Sęczek
596. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Ryńska
597. SSR Tomasz Rutkowski
598. SWSA w Krakowie Waldemar Michaldo
599. SSO Grażyna Skoczeń
600. SSO w stanie spoczynku Bogusław Bajan
601. SSR Agnieszka Rutkowska
602. SSO Paweł Szewczyk
603. SSO Renata Rusińska – Szewczyk
604. SSR Dariusz Sosin
605. SSR w stanie spoczynku Beata Kulesza-Flasińska
606. SSR Tomasz Danek
607. SWSA w Krakowie Wiesław Kuśnierz
608. SSR Joanna Karaim
609. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Piotr Lechowski
610. SSO Anna Bosak-Ziomek
611. SSO Ewa Czarnecka-
Kozak
612. SSR Alicja Mleczko.
613. SSR Magdalena Klecz – Tomaszewska
614. SSR Anita Młynarczyk
615. SSR Edyta Domagała
616.SSR Anna Jordan- Chajczyk
617. SSO Teresa Strojnowska
618. SSR w st. spoczynku
Wanda Rzepecka
619. SWSA w Krakowie Mirosław Bator
620. SSO Anna Miazga
621. SSR Jacek Sorota
622. SSR Świętosława Dzija-Sorota
623. SSO Paweł Kijowski
624. SSR Agnieszka Szczukiewicz
625. SSR Bożena Kotwa – Surowska
626. SSO w stanie spoczynku Bożena Fabrycy
627.SSA Grzegorz Krężołek
628. SSR Magdalena Majewska
629. SSR Katarzyna Kaczmara
630. SSO w stanie spoczynku Anna Karcz-Wojnicka
631. SSR w stanie spoczynku Agata Majda

632. SSR Wioletta Niepsuj

633. SSR Janusz Nowak

634. SSR Mariola Kubik-Duda

635. SSO w stanie spoczynku Ewa Adamczyk

Lublin – 214

SSR Barbara Kowalczyk

SSR Rafał Różański

SSR Piotr Mogielnicki

SSO Elżbieta Wierzchowska

SSA Barbara du Château

SSR Rafał Leszczyński

SSA Leszek Pietraszko

SSA Magdalena Kuczyńska

SSA Jerzy Nawrocki

SSA w st. spocz. Bogdan Radomski

SSR Anna Rybicka-Hałabis

SWSA Iwona Tchórzewska

SWSA Robert Hałabis

SSR Dorota Wiśniewska

SSO Dorota Dobrzańska

SSR Anna Piłat - Świś

SSO w stanie spoczynku Irena Koś

SSR Monika Płoska-Pecio

SSR Natalia Pietraszko

SSR Anna Dyczewska-Lizon

SSO Marek Lisiczyński

SSR Renata Suraj

SSR Michał Suraj

SSR Dorota Hildebrand-Mrowiec

SSR Iwona Suchorowska

SSA w st.spocz. Danuta Mietlicka

SSO Beata Garczyńska

SSR Marek Stochmalski

SSR Maciej Babiarz

SSR Paweł Bujalski

SSO Joanna Przetocka

SSO Elżbieta Michałowska-Dec

Sędzia WSG w st. spocz. Jacek Białas

SSR Edyta Cieliszak

SSR Mirosław Szyłkajtis

SSR Ewa Grudzień

SSO Katarzyna Pszczoła

SSO Aneta Gajewska

SSR Anna Zawiślak

SSR Beata Górna-Gielara

SSR Paweł Pieczonka

SSO Maria Stelska

SSR Agnieszka-Straub-Cegiełko

SSO Beata Błotnik

SSO Beata Pieńkowska-Hajrych

SSR Bożenna Dzimira-Rzepkowska

SSO Sławomir Kaczor

SSR Marzena Kowalska

SSO Katarzyna Żmigrodzka

SSA w st. spocz. Ryszard Żmigrodzki

SSR w st. spocz. Julitta Jamińska-Supryn

SSO Ewa Bogusz-Patyra

SSR Aleksandra Machel-Dzik

SSR Magdalena Słowińska

SSR Ewa Spich-Jakubanis

SSR Magdalena Flis

SSR Małgorzata Tatara-Wajs

SSO Arkadiusz Mrowiec

SSO Monika Wysmulska

SSR Ewa Klementowska

SSO Andrzej Klimkowski

SSA Walentyna Łukomska-Drzymała

SSA Ewa Popek

SSO Krzysztof Kusz

SSO Dorota Stańczyk

SSO w st. spocz. Anna Samulak

SSA Elżbieta Jóźwiakowska

SSA Grażyna Jakubowska

SSA Beata Siewielec

SSA w st. spocz. Cezary Wójcik

SSA w st. spocz. Lech Lewicki

SSA Wojciech Zaręba

SSA w st. spocz. Elżbieta Patrykiejew

SSA Bożena Oworuszko

SSA Ewa Bazelan

SSO Greta Książkiewicz

SSO Anna Frączkiewicz

SSA w st. spocz. Andrzej Kaczmarek

SSO Grażyna Lipianin

SSA Ewa Mierzejewska

SSA w st. spocz. Marek Wolski

SSo Mirosław Brzozowski

SSO Mariusz Jaroszyński

SSR w st. spocz. Violetta Tracz-Kowalska

SSO Elzbieta Paczos

SSO Krzysztof Wojtaszek

SSO Magdalena Kurczewska-Śmiech

SSO Arkadiusz Śmiech

SSO Artur Ozimek

SSO Piotr Morelowski

SSR Robert Kowalczuk

SSR Małgorzata Jesipowicz

SSR Edyta Kral-Leńczuk

SSR Anna Malinowska

SSO Artur Makuch

SSO Jarosław Dąbrowski

SSO w st. spocz. Anna Burek

SSA Elżbieta Czaja

SSR Piotr Skibiński

SSO w st. spocz. Halina Mika-Golian

SSO w st. spocz. Anna Słoboda

SSR Joanna Błaszczuk

SSO Beata Gontarz

SSR Krzysztof Tracz

SSR Sylwia Surmacz-Tracz

SSO w st. spocz. Grażyna Josse-Pankowska

SSR Agnieszka Wróbel

SSR w st. spocz. Wanda Kamińska

SSA Tomasz Lebowa

SSO Marek Trojniak

SSO Barbara Krukowska

SSR Agnieszka Wiśniewska

SSO w st. spocz. Eleonora Porębiak-Tymecka

SSO w st. spocz. Bożena Rolińska

SSO w st. spocz. Barbara Poniatowska

SSO w st. spocz. Barbara Kotowska

SSA w st. spocz. Elżbieta Gawda

SSA w st. spocz. Małgorzata Rokicka-Radoniewicz

SSO Jolanta Węs

SS0 Lucyna Stąsik-Żmudziak

SSR Kinga Gryglewska

SSA Mariusz Tchórzewski

SSR Iwona Adamiak-Orłowska

SSR Marta Podskarbi-Buńko

SSR Henryk Buńko

SSO Anna Podolska- Kojtych

SSO Włodzimierz Śpiewla

SSO Łukasz Obłoza

SSO Wojciech Leon Turżański

SSR Katarzyna Kełpińska-Piwowarczyk

SSR Katarzyna Tarkowska-Miksza

SSR Wojciech Wolski

SSO Dariusz Abramowicz

SSO Dorota Mazurek

SSO Artur Achrymowicz

SSR Agnieszka Piela

SSO Dariusz Krzysiak

SSO Luiza Dąbska

SSO w st. spocz. Maria Sobolewska-Micek

SNSA w st. spocz. Witold Falczyński

SSO w st. spocz. Marian Grad

SSO w st. spocz. Ewa Gulska

SSR Agnieszka Aurzecka-Abramowicz

SWSA Jarosław Łuczaj

SSO Iwona Nowakowska

SSR Daniel Woś

SSO Anna Kierończyk

SSR Aneta Rowińska-Zawada

SSR Wioletta Łepecka

SSR Katarzyna Trzosińska

SSR Grzegorz Gaj

SSR Dorota Suchecka-Jasińska

SSO Beata Krawczyk

SSR Ewa Gaczyńska

SSO Adam Kawczyński

SSO Marek Gralec

SSO Ewa Jaźwińska

SSO Stanisław Jaźwiński

SSO Zbigniew Kierończyk

SSR Iwona Wiraszka

SSR Magdalena Grzywaczewska

SSO Małgorzata Nowaczewska-Małek

SSR Dariusz Wieński

SSR Łukasz Lechowski

SSO Maciej Gwiazda

SSR Beata Zielińska

SSR Małgorzata Goździejewska

SSO Anna Szymczak

SSO Marcin Kobylski

SSO Jacek Łata

SSR Ewa Gwiazdowska

SSR Małgorzata Kucharska

SSO w st.spocz. Leszek Rzeźnik

SSR w st.spocz. Halina Chomirska

SSO w st.spocz. Bożenna Zawada

SSO Adam Piechota

SSO Agnieszka Chaciej

SSR Marek Miłosz

SSR Anna Miłosz

SSR Magdalena Luśtyk-Barańska

SSR Piotr Gagacki

SSO w st.spocz. Alicja Dąbrowska

SSO Adrianna Orzechowska

SSO Joanna Kaczmarek-Kęsik

SSO Grzegorz Wójtowicz

SSR Wojciech Lisowski

SSO Aneta Figura

SSR Justyna Ryłko

SSR Krzysztof Dobrowolski

SWSA Iwona Owsińska-Gwiazda

SSR w st.spocz. Krzysztof Duchnik

SSR Elżbieta Dębowska

SSR Karolina Romaniuk

SSR Paweł Czerwiński

SSR Iwona Gałek

SSO w st.spocz. Maria Maziarek-Kaźmierska

SSR Olga Bartula-Czerwińska

SSR Agnieszka Maziarek-Bielecka

SSR Beata Fikus

SSR w st.spocz. Anna Stieblich

SSO w st.spocz. Maria Sajur

SSO w st.spocz. Irena Koś

SSO w st.spocz. Krzysztof Kwiecień

SSO w st.spocz. Kazimierz Gaczyński

SSO. Andrzej Ryng

SSA w st.spocz. Zbigniew Makarewicz

SSO w st.spocz. Małgorzata Kowalska

SSO Jacek Janiszek

SSO Piotr Jakubiec

SSR w st.spocz. Maria Krystyna Piłat

SSR Grzegorz Borkowski

SSO Beata Figaszewska

SSR Ewa Bednarczyk

SSR Katarzyna Dyrduł- Meissner

SSR Armand Meissner

Łódź – 305

SSR Małgorzata Klęk

SSR Joanna Rezler – Wiśniewska

SSO w stanie spoczynku Mirosława Godecka

SSO Katarzyna Zbudniewek - Wesołowska

SSA Małgorzata Stanek

SSO Izabela Wawrzynkiewicz

SSR Joanna Dębowska

SSO Ryszard Lebioda

SSR Bartosz Kasielski

SSO Tomasz Krawczyk

SSO Ewa Maciejewska

SSO Iwona Jamróz – Zdziubany

SSO Marzena Rojecka – Mazurczyk

SSR Ewa Szuster – Luszyńska

SSR Tomasz Kotkowski

SSN w stanie spoczynku Henryk Pietrzkowski

SSR Łukasz Witczak

SSA w stanie spoczynku Wiesław Masłowski

SSO w stanie spoczynku Anna Maria Wesołowska

SSO Jacek Klęk

SSR Monika Maciejewska

SSR Paulina Sołtysiak

SSO Radosław Olewczyński

SSO w stanie spoczynku Anna Trawińska

SSA Wiesława Kuberska

SNSA w stanie spoczynku Bogdan Klimowicz

SSO Zofia Szcześniewicz

SSR Małgorzata Frąckowiak – Kalinowska

SSR Agnieszka Walter

SSO Mariola Szczepańska

SSO Dorota Załęska

SSO Dorota Sulińska – Kowalska

SSR Piotr Chańko

SSO Katarzyna Barańska

SSO Paweł Barański

SSR w stanie spoczynku Małgorzata Chmielewska

SSO Renata Lewicka

SSR Magdalena Mysłowska – Marczak

SSR Sebastian Mihuniewicz

SSR Ewa Staszewicz – Wasilewska

SSR Aleksandra Jamróz

SSO Grzegorz Gała

SSO Monika Gradowska

SSR w stanie spoczynku Honorata Wójcik

SSR Monika Gołos

SSR Adam Kulesza

SSR Kamil Federowicz

SSR Dorota Łopalewska

SSA Anna Szczepaniak – Cicha

SSO Paulina Kuźma

SSR Jacek Głowacz

SSR Anna Korczak – Głowacz

SSR Grażyna Kicińska

SSR Tomasz Błoński

SSR Magdalena Piwowarczyk

SSR Monika Olszowiec

SSR Agnieszka Adamczewska

SSR Lena Durajska

SSO w stanie spoczynku Ewa Chałubińska

SSR Anna Domarecka

SSO Paweł Hajdys

SSR Małgorzata Włodarczyk – Kępka

SSR Adam Włodarczyk

SSR Natalia Grzesik – Latuszkiewicz

SSR Martyna Tarsalewska

SSR Ewelina Ruszkowska

SSR Katarzyna Kucharska

SSR Tomasz Kucharski

SSR Paweł Antczak

SSR Tadeusz Kępniak

SNSA w stanie spoczynku Janusz Zajda

SSR Małgorzata Sosińska – Halbina

SSO w stanie spoczynku Krystyna Sowińska

SSN w stanie spoczynku Krzysztof Cesarz

SSO Monika Pawłowska – Radzimierska

SSO Mariola Kaźmierak

SSO Bartosz Kaźmierak

SSO Karol Ike – Duninowski

SSO Joanna Krakowiak

SSO Katarzyna Kamińska – Krawczyk

SSR Maria Blanka Korowajska

SSR Joanna Zawiślak – Jach

SSO Krzysztof Kacprzak

SSA Barbara Michalak

SSR Emilia Racięcka

SSR Justyna Kasper

SSO Wojciech Cerski

SSO w stanie spoczynku Urszula Jóźwiak – Pryca

SSO Andrzej Rembowski

SSR Małgorzata Rembowska

SSO Katarzyna Motylska – Kucharczyk

SSO Agnieszka Boczek

SSO Ryszard Badio

SSA Joanna Walentkiewicz – Witkowska

SSA w stanie spoczynku Jolanta Grzegorczyk

SSA Anna Beniak

SSR Marcin Wojciechowski

SWSA Paweł Kowalski

SNSA w stanie spoczynku Irena Kamińska

SSA w stanie spoczynku Anna Cesarz

SSA Alicja Myszkowska

SSO Agnieszka Gocek

SSR Krzysztof Ślubowski

SSA Jacek Pasikowski

SSR Adam Zieliński

SSR Katarzyna Sójta

SSR Marzena Sztajer

SSR Alicja Janiszewska – Kajzer

SSR Katarzyna Niedzielska

SSA w stanie spoczynku Janina Kacprzak

SSO w stanie spoczynku Ewa Pikała – Trzeciak

SSO w stanie spoczynku Maria Antecka

SWSA w stanie spoczynku Barbara Rymaszewska

SSO w stanie spoczynku Lidia Wesołowska – Szmacińska

SSO Dariusz Stępiński

SSR Jolanta Cichecka

SSR Ewa Guczyńska – Miśkiewicz

SSR Monika Kawecka – Stępień

SSR Ewa Król – Lasota

SSR Agnieszka Musielska

SWSA Krzysztof Szczygielski

SSR Izabela Zgierska – Kwiatkowska

SSR Małgorzata Gutkowska

SSA Lucyna Guderska

SSA Piotr Feliniak

SSR Eliza Feliniak

SSR Tomasz Pintara

SSR Ewa Pintara

SSR Anna Czerwińska

SSR Lidia Siedlecka

SSR Joanna Kołomak – Kwapisz

SSR Bartosz Lewandowski

SSO Paweł Sydor

SSR Dagmara Garnczarek

SSR Mariusz Pietrzak

SSR Dariusz Rogala

SSR Agata Kłosińska

SSO w stanie spoczynku Maria Wądołowska

SSR Ewelina Iwanowicz

SSO Małgorzata Sajda

SSO Barbara Soszyńska – Stefanowicz

SSO Marta Witoszyńska

SSR Jolanta Malska

SSR Anna Kwiecień – Motylewska

SSR Małgorzata Szubert – Fiałkowska

SSR Agnieszka Pawłowska

SSR Mikołaj Pawłowski

SSR Krzysztof Kotynia

SSO Beata Matysik

SSO Iwona Godlewska

SSR Małgorzata Polak

SSO w stanie spoczynku Barbara Pięcek

SWSA Monika Krzyżaniak

SSR Jacek Olszowiec

SSR Jakub Smoczkiewicz

SSR Ada Pokrywiecka

SSR Magdalena Gałkowska

SSO w stanie spoczynku Alicja Pońsko

SSA w stanie spoczynku Ewa Sumisławska

SNSA Teresa Rutkowska

SSR Monika Malinowska – Wasiak

SSR Joanna Łakomska – Grzelak

SSR Kamila Świdzińska

SSN w stanie spoczynku Irena Gromska – Szuster

SWSA Joanna Sekunda – Lenczewska

SSO w stanie spoczynku Teodora Groeger

SSA Bożena Wiklak

SSO w stanie spoczynku Ewa Piotrowska,

SSR Anna Szczepaniak,

SSR Katarzyna Mieszkowicz,

SSR Maria Katarzyna Pawlicka,

SSO w stanie spoczynku Ewa Bońkowska -Konca,

SSR Grażyna Kicińska,

SSR Izabela Ciechomska -Mosakowska,

SSO Piotr Czerkawski,

SSR Izabella Czerkawska,

SSR Katarzyna Kuleta- Balcerek,

SSO Katarzyna Mirek -Kwaśnicka,

SSO Renata Wanecka,

SSO Agnieszka Bilkiewicz,

SSO Joanna Świerczakowska,

SSO w stanie spoczynku Małgorzata Szeromska,

SSO Małgorzata Tetkowska,

SSO Łukasz Wilkowski,

SSO w stanie spoczynku Ewa Fabirkiewicz,

SSO w stanie spoczynku Barbara Kamińska,

SSO Ewa Komosińska

SSO w stanie spoczynku Małgorzata Michalska

SSR Katarzyna Żywczyńska - Rakowska

SSR Małgorzata Zdanowicz

SSR Maria Bereszczyńska

SSR Danuta Skotnicka

SSO w stanie spoczynku Halina Mieszkowicz

SSR Anita Ciećwierz

SSO Jacek Giętka

SSR Artur Wewióra

SSR Dominika Pietrzak

SSO Wacław Banasik

SSO Ewa Jarzyńska

SSO Beata Miecznikowska

SSO Janina Jankowska

SSR Aleksandra Litwin - Górzyńska

SSR Krzysztof Kurosz

SSO Dorota Liczberska – Dębska

SSR Anna Bielecka – Gąszcz

SSR Bartek Męcina

SSR Agnieszka Kierus

SSA Krystyna Golinowska

SSR w stanie spoczynku Bożenna Czaplińska

SNSA w stanie spoczynku Anna Stępień

SSA w stanie spoczynku Ewa Naze

SSO Barbara Krysztofiak

SSR Krystyna Dukaczewska

SSA Jarosław Pawlak

SSO Adam Borowicz

SSO Renata Jagura

SSR Dominika Dąbrowska

SSA Anna Miastkowska

SSA Krzysztof Depczyński

SSA Jacek Świerczyński

SSR Jolanta Dziekan – Słodka

SSR Grzegorz Hajn

SWSA Arkadiusz Blewązka

SSO Barbara Bojakowska

SSA Barbara Augustyniak

SSR Dorota Drab

SSO w stanie spoczynku Marzena Lesiuk

SSR Jacek Golmont

SSO w stanie spoczynku Grażyna Lebioda

SSO Joanna Składowska

SSO Elżbieta Sadowska – Augustyniak

SSO Marzena Kluba

SSO Elżbieta Gawryszczak

SSR w stanie spoczynku Małgorzata Królikowska

SSR Aleksandra Pawlak – Zduńczyk

SSO Jacek Kępa

SSR Katarzyna Wołoszyn – Sokołowska

SSR Aneta Markowska

SSR Dominik Barański

SSO w stanie spoczynku Wojciech Janicki

SSO Robert Świecki

SSR w stanie spoczynku Katarzyna Czerwińska

SSA Joanna Kasicka

SSO Kinga Grzegorczyk

SSA Karol Kotyński

SSO Paweł Filipiak

SSR Bogdan Woźniak

SNSA Paweł Janicki

SSA Anna Rodak

SNSA Aleksandra Wrzesińska – Nowacka

SNSA Janusz Nowacki

SSR Inga Pietrasik

SSR Anna Zdziech

SSR Marek Kolasa

SSR Mariusz Bilicz

SSA Tomasz Szabelski

SSR Anna Borowicz

SSA Szybka Iwona

SSO Sipińska-Sęk Urszula

SSO Marczyńska Magdalena

SSO Łapińska Beata

SSO Hochman Paweł

SSO Tomczyk Ewa

SSO Bojko Adam

SSO Lasoń Paweł

SSO Olszewski Tomasz

SSO Grodek Ireneusz

SSR Marczyński Tomasz

SSR Fal Piotr

SSR Przemysław Maciejewski

SSR Grabiszewska Beata

SSR Szafrańska Lucyna

SSR Forenc Sławomir

SSR Świtalska- Forenc Aneta

SSR Sieczka Katarzyna

SSR Zięba Marcin

SSR Mariusz Kubiczek

SSR Jarosław Bartczak

SSR Joanna Reczulska

SSR Dorota Chmura

SSO Jacek Chmura

SSO Monika Wieczorek

SSR Przemysław Janicki

SSO Edyta Markowicz

SSA Michał Kłos

SSO Renata Szatkowska

SSR Michał Krakowiak

SSR Paweł Baliński

SSA Michał Kłos

SSO Renata Szatkowska

SSR Michał Krakowiak

SSR Agnieszka Wrońska – Machnicka

SSR Jakub Szczepański

SSO w stanie spoczynku Ewa Krajewska

SSR Szczepan Stawczyk

SNSA Wiktor Jarzębowski

SSR Barbara Łapka

SSR Agnieszka Marczewska

SSO Marek Chmiela

SSR Magdalena Jakubowska

SSA w stanie spoczynku Urszula Wiśniewska

SSR Dorota Kłos – Wasińska

SSR w stanie spoczynku Elżbieta Chondzyńska

SSR Iwona Zatorska

SSR Danuta Skóra

Opole - 63

1. SSR Katarzyna Kałwak
2. SSR Monika Ciemięga
3. SSR Monika Krzysztofik
4. SSR Justyna Derda-Fogel
5. SSR Dobrawa Michałowska
6. SSR Bartłomiej Madejczyk
7. SSR Remigiusz Drzewiecki
8. SSR Monika Szramuk-Hilarowicz
9. SSR Lidia Lewicka
10. SSR Izabela Siewierska
11. SSO Lidia Sowińska-Ludewicz
12. SSR Radosław Jamroży
13. SSR Bartłomiej Wylęgała
14. SSR Marcin Rogóż
15. SSR Joanna Stelmach
16. SSO w stanie spoczynku Jarosław Benedyk
17. SSR Zuzanna Adasiewicz
18. SSO Piotr Sobków
19. SSR Izabela Kaplita
20. SWSA Krzysztof Bogusz
21. SSO Izabela Bogusz
22. SSO Anna Korwin-Piotrowska
23. SSO Zbigniew Harupa
24. SSR Maciej Polanowski
25. SSR Agnieszka Piątek-Polanowska
26. SSR Anna Lipnicka
27. SSR Katarzyna Goreczka
28. SSR Izabela Stasikiewicz
29. SSR Amanda Leśniewska
30. SSO Grzegorz Kowolik
31. SSR Marcin Fogel
32. SSO Beata Hetmańczyk
33. SSO Katarzyna Waszczuk
34. SSR Marta Pisarska
35. SSR Bernadeta Zwolińska
36. SSO Rafał Ratajczak
37. SSO Tomasz Mikołajczyk
38. SSR Ewa Misiejczuk
39. SSR Agnieszka Bojar
40. SSR Tomasz Ebel
41. SSR Agnieszka Łyniewska
42. SSR Marzena Kałuża
43. SSR Małgorzata Sabat
44. SSO Wojciech Sabat
45. SSR Piotr Stanisławiszyn
46. SSO w stanie spoczynku Gabriela Bogdanowicz
47. SSR Małgorzata Kątna
48. SSO Agata Menes
49. SSO Artur Grabowski
50. SSO Wojciech Bazgier
51. SSR Ewa Filipska-Bazgier
52. SSO Andrzej Głowacz
53. SSO w stanie spoczynku Jolanta Szajowska-Kulijewicz
54. SSR Adrian Mamzer
55. SSO w stanie spoczynku Bożena Kulig-Budzińska
56. SSO w stanie spoczynku Ryszard Drzewiecki
57. SSO Mateusz Świst
58. SSO Hubert Frankowski
59. SSR Katarzyna Jakuszewska
60. SSR Wojciech Małek
61. SSR Igor Szwedkowicz
62. SSR Małgorzata Szwedkowicz

63. SSO Alicja Suchińska Piwko

Ostrołęka – 27

 

1.SSO Grzegorza Zabielski
2.SSO Marek Konrad
3.SSO Monika Obrębska
4.SSO Grażyna Bartkowiak
5.SSO Jarosław Bartkowiak
6.SSO Magdalena Dąbrowska
7.SSR Joanna Żuromska -Kostrzewa
8.SSO Michał Pieńkowski
9.SSO Grażyna Szymańska -Pasek
10.SSR Andrzej Piersa
11.SSO Monika Brzozowska
12.SSR Małgorzata Wąsowska
13.SSR Anna Chaberska
14.SSR Joanna Raducha -Modrzejewska
15.SSR Rafał Chrzczonowski
16.SSO Jerzy Pałka
17.SSO Wiesław Oryl
18.SSO Marta Truszkowska
19.SSO Ryszard Warda
20.SSO w st. spocz. Jerzy Dymke
21.SSR Jarosław Tekliński
22.SSR w st. spocz Maria Djakon-Dąbek
23.SSR Grzegorz Kiliański
24.SSR Jolanta Perzyna
25.SSR Włodzimierz Bartczuk
26.SSO Monika Strzyżewska
27.SSR w st. spocz Joanna Mameł

Poznań – 370

SSR Monika Ławniczak

WSA Ewa Kręcichwost-Durchowska

WSA Izabela Paluszyńska

SSR Agnieszka Dżendżera

SSR Przemysław Wita

SSR Bartłomiej Przymusiński

SSR Katarzyna Gołaszewska - Dopierała

SSO w st. spoczynku Beata Brachmańska

SSR Iwona Zając-Bange

SSR Iwona Kubińska

SSO Beata Woźniak.

SSR Violetta Dodot

SSR w st. spoczynku Alina Stępień Milukow

SSO w st. spoczynku Zygmunt Lewandowski

SSO Ryszard Rólka

SSR w stanie spoczynku Mirosława Pieczynska

SSR Monika Matysiak

SSR Jacek Bytner

SSA w st. spoczynku Izabela Halik

SSR Grażyna Hempowicz

SSR Bartosz Żok

SWSA Tomasz Swistak

SWSA Edyta Podrazik

SSR Tamara Grzelak

SSR Daria Tyrakowska

SSO Ewa Roszak

SSO Anna Mikołajczak

SSR Lidia Mierzyńska

SSR Maciej Danek

SSR Joanna Nyczka

SSO Zbigniew Skowron

SSR Sandra Kraszewska

SSR Anna Michałowska

SSR SSR Katarzyna Bryl

SSR Daria Kamińska - Grzelak

SSR Magdalena Adamiec

SSR Zbyszko Mielnik

SSR Janusz Połeć

SSR Marzena Gumpert - Frąckowiak

SSR Renata Kościjańska

SSR Katarzyna Stasiak-Ochocka

SSR Joanna Buczkowska-Prajs

SSR Anna Lewandowska

SSO Ryszard Małecki

SSO Małgorzata Małecka

SSR Monika Frąckowiak

SSR Magdalena Danek

SSR Monika Małasiak

SSR Magdalena Lewandowska

SSR Justyna Małłek - Napierała

SSR Wioletta Janicka

SSO Beata Suchecka - Rosińska

SSO w st. spoczynku Ewa Bratkowska

SSR Agnieszka Cabrera - Kasprzak

SSR Renata Marciniak

SSR Radosław Kędzierski

SSO Agnieszka Kędzierska

SSR Agnieszka Olszewska

SSR Michał Olszewski

SSR Joanna Matuszewska - Potocka

SSO Aleksander Brzozowski

SSR Karol Kaźmierski

SSR Maciej Płóciennik

SSR Beata Bukowska

SSR Klaudyna Knitter- Zalewska

SWSA Wiesława Batorowicz

SSA Małgorzata Gulczyńska

SSR w st. spoczynku Violetta Szurkowska

SSR Przemysław Wielgusz

SSR Łukasz Lubbe

SSR Piotr Brodniewicz

SSO Leszek Matuszewski

SSR Agnieszka Matuszewska

SSR Małgorzata Rozmiarek- Brzezińska

SSR Patrycja Kubicka

SSR Robert Kubicki

SSO Maria Taront

SSO Zofia Lehmann

SSO Andrzej Adamczuk

SSO Małgorzata Wiśniewska

SSO Małgorzata Winkler - Galicka

SSO Ewa Pijańska

SSO Marcin Radwan

SSO Urszula Jabłońska - Maciaszczyk

SSO Renata Wardzińska - Kołb

SSO Magda Inerowicz

SSO Mariusz Sygrela

SSO Iwona Godlewska

SSO Magdalena Ławrynowicz

SSO Piotr Błaszak

SSO Jaroslaw Ochocki

SSO Piotr Michalski

SSO Hanna Ratajczak

SSO Michał Kuczkowski

SSO Piotr Gerke

SSO Małgorzata Radomska- Stęplewska

SSO Agnieszka Staszak

SSO Sławomira Hańczewska

SSO Anna Goździewicz

SSO Piotr Majchrzak

SSO Agata Szlingiert

SSO Ewa Kaźmierczak

SSO Jarosław Grobelny

SSO Magdalena Horbacz

SSO Jacek Grudziński

SSO Katarzyna Obst

SSO Maciej Agaciński

SSO Ewa Blumczyńska

SSO Antoni Łuczak.

SSO Jolanta Waltrowska

SSO Marcin Garcia - Fernandez

SSO Joanna Ciesielska

SSO Marcin Miczke

SSO Piotr Marciniak

SSO Przemysław Okowicki

SSO Jacek Musielak

SSO Krzysztof Godlewski

SSO Michał Ziemniewski.

SSO Grażyna Weleda

SSO Joanna Rucińska

SSO Mariola Skierś

SSO Tomasz Borowczak

SSO Anna Kulczewska - Garcia

SSR Małgorzata Grzegorczyk - Pomin

SSR Łukasz Lipowicz

SSR Anna Tarasewicz

SSO Dorota Maciejewska - Papież

SSR Anna Begier

SSR Dariusz Śruba

SSR w st. spoczynku Jacek Tylewicz

SSO w st. spoczynku Małgorzata Drgas-Dziemianko

SWSA Aleksandra Kiersnowska-Tylewicz

SSA Małgorzata Goldbeck- Malesińska

SSA w st. spoczynku Piotr Górecki

SSA Dorota Goss - Kokot

SSO Iwona Dziamska

SSA Karol Ratajczak

SSA Bogdan Wysocki

SSR Łukasz Kalawski

SSR Przemysław Funka

SSR Andrzej Smyczyński

SSR Jerzy Paliwoda

SSR Arkadiusz Rybarczyk

SSR Paweł Legawiec

SWSA Barbara Rennert

SSR w st. spoczynku Krystyna Szymczak

SSO Marzena Łukaszewska - Niewrzęda

SSR Andrzej Niewrzęda

SSO Małgorzata Sadowska

SSA st. spoczynku Jan Futro

SSO Izabela Korpik

SSA Maciej Świergosz

SSR Sebastian Przymuszała

SSR Alina Geremek

SSO w st. spoczynku Danuta Silska

SSA Jerzy Geisler

SSA Izabela Pospieska

SSR Marta Ścisła

SSA Marek Kordowiecki

SSA Grzegorz Nowak

SSA Henryk Komisarski

SSA Przemysław Grajzer

SSA Przemysław Strach

SSA w st. spoczynku Jarema Sawiński

SSA Małgorzata Kaźmierczak

SSA Małgorzata Mazurkiewicz- Talaga

SSA Jacek Nowicki

SSA Maciej Rozpędowski

SSA Wiesława Stachowiak

SSR Marcin Przybylski

SSR Tomasz Ignatowicz

SSR Anna Białas - Adamus

SSR Katarzyna Orzeł

SSR Anna Prywata

SSO Agnieszka Wieczorek

SSO Paweł Soliński

SSO Katarzyna Wolff

SSO Ewa Fras- Przychodni

SSR Barbara Dolata

SSO Maria Prusinowska

SSR Agnieszka Wilk - Klapczyńska

SSO Dariusz Kawula

SSO Justyna Andrzejczak

SSR Aneta Sobolewska - Żukiel

SSO w stanie spczynku Hanna Hejduk

SSO Agata Adamczewska

SSR Marta Welbel

SSR w st. spoczynku Liliana Maciaszek

SSR Joanna Hejduk

SSR Wojciech Stachowiak

SSA w st. spoczynku Marek Hibner

SSO w st. spoczynku Aleksandra-Hibner

SSR Joanna Stępniak

SSO Anna Grabska - Budych

SSO Ewa Jesionowska-Formalik

SSO Anna Łosik

SSO Łukasz Ruszkiewicz

SSO Karolina Siwierska

SSO Katarzyna Szmytke

SSA Elżbieta Fijałkowska

SSO Beata Kotyk

SWSA Malgorzata Górecka

SWSA Stefan Kowalczyk

SSO w st. spoczynku Maria Jagoda Werle

SSO Magdalena Grzybek

SSR Irena Flotyńska

SSR Artur Kapłon

SSR w st. spoczynku Danuta Lipowicz

SSR Daria Sprawka

SSR Magdalena Bojarska

SSO Sławomir Jęksa

SSO Małgorzata Ziołecka

SSA Małgorzata Woźniak - Zendran

SSA Ryszard Marchwicki

SSO Renata Pelz

SSO Rafał Kubiak

SSO Hanna Bartkowiak

SSO w st. spoczynku Waldemar Bąk

SSR Alicja Zarzecka

SSO Ewa Markowicz

SSR Magdalena Wrotoń

SSO Maria Antecka

SSO Dariusz Śliwiński

SSR Szymon Szmyt

SSO Jolanta Borkowicz-Grygier

SSO Adam Zapłata

SSR Małgorzata Woziwodzka

SSR Włodzimierz Woziwodzki

SSR Iwona Kondek

SSR Renata Chmielewska

SSR Kinga Wieczorek-Przybylska

SSR w st.spoczynku Danuta Maria Jabłońska

SSO Małgorzata Susmaga

SSR Paweł Geisler

SSR Marzena Lehwark

SSR w st. spoczynku Dorota Królak- Kanchen

SSR Agnieszka Semenowicz

SSO Zbigniew Bromberek

SWSA w st. spoczynku Barbara Koś

SSO Anna Walczak-Sarnowska

SSO Karol Skocki

SSO Małgorzata Krzyżak

SSOJadwiga Święcicka

SSO Angelika Lewandowska

SSO Aleksandra Bolczyk

SSO Mariola Klimczak

SSO Iwona Złoty

SSO Iwona Przyłębska-Grzybowska

SSO Ewa Kozłowska

SSO Agata Wilczewska

SSO Jolanta Tembłowska

SSO Andrzej Nawrocki

SSO Waldemar Cytrowski

SSO Robert Kwieciński

SSO Marek Ziółkowski

SSR Daniel Adamczyk

SSR Agnieszka Libiszewska

SSR Agnieszka Krzyżanowska

SSR Magdalena Bartłomiejczak

SSR Renata Perz

SSR Iwona Mazanka-Smogór

SSR Iwona Szczepańska

SSR Andrzej Szaszkowski

SSR Andrzej Borkowski

SSR Agnieszka Dobrychłop

SSR Maria Czarnecka

SSR Ewa Ciszewska

SSR Joanna Rumin-Jabłońska

SSR Urszula Bożęcka

SSR Marek Jałoszyński

SSR Piotr Kuś

SSR Ewa Frąckowiak

SSR Magdelna Kuś

SSO Pawel Spaleniak

SSO w st. spoczynku Ewa Taberska

SSO w st. spoczynku Maria Trzebna

SSO w st .spoczynku Ryszard Trzebny

SSR Maria Merdzińska

SWSA Waldemar Inerowicz

SSR w st. spoczynku Iwona Skwierczyńska

SSR Jacek Antoszewski

SSO Jolanta Witczak

SSO w st. spoczynku Jolanta Spychała

SSO Oliwia Walkiewicz

SSO Danuta Sawicz-Nowacka

SSR Ewa Niezabitowska

SSR Liwia Olszewska

SSR Arkadiusz Pintal

SSO Małgorzata Boguszewicz

SSR Elżbieta Skurzyńska

SSR Barbara Tracz

SSR Piotr Filipczak

SSR w st. spoczynku Barbara Szczecińska

SSR Maciej Kęsy

SSR Anna Macur

SSO Sylwia Łysa

SSO Jadwiga Czermańska-Śmiałek

SSO Arkadiusz Nosewicz

SSR Monika Ochocka-Łydka

SSR Anna Grasza

SSR Danuta Olech

SSR Paweł Jurewicz

SSO Aldona Trznadel

SSR Daniel Macur

SSR Marcin Grochmal

SSR Aleksandra Sikora

SSR Marta Szczodrowska

SSR Konrad Kęsek

SSR Aneta Felka-Duszczak

SSR Anna Kulik

SSO Mirosław Iwanowski

SSO Katarzyna Kijowska

SSR Lidia Iwanowska

SSO w st. spoczynku Urszula Ladzińska-Gamułkiewicz

SSR Piotr Krawczak

SSR Wojciech Górniak

SSO w st. spoczynku Andrzej Ciążyński

SSR Małgorzata Dobiecka-Woźniak

SSR Katarzyna Szulc

SSR Jacek Sulisławski

SSR Aneta Dzierzgwa

SSR Iwona Reszkowska

SSR Olga Smuda-Bartków

SSR Romana Metelica

SSR Przemysław Wojnicz

SSR Marta Nikiel-Rzadkowska

SSR Tomasz Leszczyński

SSR Szymon Hołówko

SSR Arleta Miszczyk

SSR Anna Tecław

SSR Agnieszka Wyszyńska-Gillet

SSR Monika Wilczyńska

SSO Dariusz Maj

SSR Danuta Grzelak

SSR Dorota Butrym-Hyrsz

SSO Jędrzej Witkoś

SSR Jerzy Nowak

SSR w st. spoczynku Ewa Balcerczak

SSR Anna Lichacz-Bujko

SSO Diana Książek-Pęciak

SSO Dariusz Pawlak

SSR Maria Nowak

SSO Arkadiusz Opala

SSR Agnieszka Parnowska

SSR Rafał Parnowski

SSA Marta Sawińska

SSO Izabela Dehmel

SSO Danuta Kasprzyk

SWSA Maciej Busz

SSR w st. spoczynku Danuta Wieczorek

SSR w st. spoczynku Teresa Maleszka

SSO Elżbieta Majewska

SSR w st. spoczynku Genowefa Pietraszewska

SSO Dorota Biernikowicz

SSR Joanna Mataczyńska

SSO w st. spoczynku Hanna Binczycka.

SSA w st. spoczynku Katarzyna Schönhof- Wilkans

SSO Natalia Barecka

SSO Beata Reichert

SSO w st. spoczynku Maria Jesiołowska

SSO w st. spoczynku Wojciech Hyżak

SWSA w st. spoczynku Barbara Drzazga

SSO w st. spoczynku Halina Strzalko

SSR w st. spoczynku Dorota Pogasz

SSR Marcin Nowak

SSR w st. spoczynku Zygmunt Przytulski

SSO Janusz Śniatecki

SNSA w st. spoczynku Gabriela Gorzan

SSO Karolina Obrębska

SSO Małgorzata Ławecka - Skóra

SSA Mikołaj Tomaszewski

Rzeszów - 126

Marek Nowak SSO w Tarnobrzegu

Małgorzata Moskwa SSA w Rzeszowie

Piotr Moskwa SSA w Rzeszowie

Magdalena Kocój SSO w Rzeszowie

Agnieszka Kowal SSO w Rzeszowie

Elżbieta Selwa SSO w Rzeszowie

Marzena Ossolińska - Plęs SSO w Rzeszowie

Beata Hass - Kloc SSO w Rzeszowie

Anna Borowiec SSO w Rzeszowie

Anna Romańska SSO w Rzeszowie

Marta Krajewska - Drozd SSO w Rzeszowie

Lucyna Bąk SSO w Rzeszowie

Marcin Świerk SSO w Rzeszowie

Tomasz Mucha SSO w Rzeszowie

Andrzej Borek SSO w Rzeszowie

Tomasz Wojciechowski SSO w Rzeszowie

Tadeusz Strzyż SSO w Rzeszowie

Małgorzata Mazur SSO w Rzeszowie

SSO Marcina Rogowskiego

Witold Benicki SSO w Rzeszowie

Edyta Borek SSR w Rzeszowie

Jolanta Modrakowska SSR w Rzeszowie

Jolanta Olszowy - Rozmus SSR w Rzeszowie

Lucyna Sroka SSR w Rzeszowie

Adam Borowiec SSR w Rzeszowie

Rafał Mnich SSR w Rzeszowie

Witold Olech SSR w Rzeszowie

Katarzyna Baryła SSR w Rzeszowie

Ewa Żołnierczuk - Dec SSR w Rzeszowie

Krzysztof Jucha SSR w Rzeszowie

Katarzyna Sitek SSR Rzeszowie

Wojciech Osiniak SSR w Rzeszowie

Janusz Sternalski SSR w Rzeszowie

Alicja Kuroń SSR w Rzeszowie

Bożena Błachowicz SSO w Przemyślu

Anna Kicman SSO w Przemyślu

Zofia Jakubów SSO w Przemyślu

Elżbieta Kwaśny

Krzysztof Kamiński SSO w Przemyślu

Dariusz Lotycz SSO w Przemyślu

Krzysztof Stępień SSO w Przemyślu

Agnieszka Koziuto SSR w Przemyślu

Karolina Rokita SSR w Przemyślu

Maciej Głowacz SSR w Przemyślu

Andrzej Kowalczyk SSR w Przemyślu

Konrad Wasik SSR w Przemyślu

Piotr Bober SSR w Przemyślu

Artur Broś SSR w Lubaczowie

Piotr Wojtowicz SSR w Krośnie

Ewa Pokrzywa SSR w Ropczycach

Barbara Chłędowska SSO w Rzeszowie

Andrzej Borucki SSO w Rzeszowie

Paweł Hallada SSR w Ropczycach

Jolanta Śnieżek SSR w Strzyżowie

Edyta Pietraszewska SSA w Rzeszowie

Małgorzata Pirga SSR w Strzyżowie

Piotr Guzy SSO w Przemyślu

Ewa Preneta - Ambicka SSA w Rzeszowie

Anna Piskozub SSR w Strzyżowie

Ewa Madera SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku

Leszek Zawada SSR w Rzeszowie

Irena Mazurek SSA w Rzeszowie

Jerzy Myrda SSR w Rzeszowie

Małgorzata Gałuszka - Kosik SSR w Rzeszowie

Anna Zięba - Kurasz SSR w Rzeszowie

Aleksandra Brzostowska SSR w Ropczycach w stanie spoczynku

Grzegorz Barnak SSR w Dębicy

Bożena Kołodziej - Starostka SSR w Dębicy

Tomasz Kuczma SSR w Dębicy

Beata Kozik SSR w Dębicy

Jerzy Piękoś SSR w Dębicy

Dariusz Różański SSR w Dębicy

Beata Stój SSR w Dębicy

Artur Mielecki SSR w Dębicy

Marek Szeptycki SSR w Dębicy

Grażyna Zborowska SSR w Dębicy w stanie spoczynku

Marta Rajchert SSR w Rzeszowie

Bogumiła Majcher - Gniewek SSR w Rzeszowie

Bogdan Ziemiański SSA w Rzeszowie

Agnieszka Wilk-Król, SSR w Dębicy

Anna Drabik SSR w Jarosławiu

Katarzyna Radzik SSR w Dębicy

Agnieszka Łyszczarz-Popek SSR w Ropczycach

Andrzej Początek SSR w Jarosławiu

Anna Marusiak SSR w Jarosławiu w stanie spoczynku

Bogumiła Michalska SSR w Mielcu w stanie spoczynku

Jolanta Polak SSR w stanie spoczynku w Mielcu

Anna Zięba SSR w Rzeszowie

Anna Zięć SSR w Ropczycach

Marek Rajchert SSO w Rzeszowie

Magdalena Klimek SSR w Mielcu

Elżbieta Opałacz SSR w Mielcu

Agnieszka Pszeniczna SSR w Mielcu

Katarzyna Sypek-Augustyn SSR w Mielcu

Jolanta Kobielska SSO w Przemyślu w stanie spoczynku

Wioletta Lotycz SSR w Jarosławiu

Arkadiusz Trojanowski SSO w Krośnie

Waldemar Niemiec SSO w Krośnie

SSR Halina Szczepankiewicz-Początek

Małgorzata Pelczar SSO w Krośnie

Monika Kozub SSR w Krośnie

Grzegorz Blecharczyk SSO w Krośnie

Ryszard Rybak SSR w Mielcu w stanie spoczynku

Waldemar Nycz SSO w Rzeszowie

Dariusz Zrębiec SSO w Rzeszowie

Anna Klatka - Nahajowska SSO w Krośnie

Maciej Gawroński SSR w Rzeszowie

Grzegorz Maciejowski SSO w Rzeszowie

Artur Lipiński SSO w Krośnie

Wojciech Węgrzyn SSO w Krośnie

Teresa Stach SSR w Sanoku w stanie spoczynku

SSR Dorota Blajer

SSO Wioletta Zawora

SSO Grażyna Artymiak

SSR Katarzyna Cichon

SSO Artur Pelc

SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku Zbigniew Różański

SSA w stanie spoczynku Ryszard Kot

SSA w stanie spoczynku Jan Sokulski

SSA w stanie spoczynku Zofia Jurczak

SSO w stanie spoczynku Grzegorz Gładysz

SSO w stanie spoczynku Henryk Zygmunt

SSO Bożena Przysada

SSA Barbara Frankowska

Sędzia w stanie spoczynku Maria Pudło

Andrzej Dziedzic SSO w Krośnie w stanie spoczynku

Słupsk - 74

SSO Agnieszka Niklas-Bibik

SSR Halina Litka
SSO Tamara Kulczewska-Miszczak
SSO Małgorzata Banaś
SSR Bogdan Kostyk
SSR Kamila Legowicz
SSR Hubert Odelski
SSO Aleksandra Szumińska
SSO Mariusz Struski
SSO Aldona Chruściel-Struska
SSO Mariola Watemborska
SSR Krzysztof Obst
SSR Joanna Krzyżanowska
SSR Sylwia Piasecka
SSR Barbara Nowicka
SSO w stanie spoczynku Jolanta Deniziuk
SSR Włodzimierz Uchmanowicz
SSR Czesław Szymanówka
SSR Tomasz Zielonka
SSO w stanie spoczynku Wanda Dumanowska
SSO w stanie spoczynku Dariusz Dumanowski
SSO w stanie spoczynku Elżbieta Jaroszewicz
SSO Witold Żyluk
SSO Marek Nadolny
SSO w stanie spoczynku Jan Filipczyk
SSO w stanie spoczynku Janusz Blicharski
SSR Daniel Żegunia
SSR Ewa Reginia-Jurkiewicz
SSR Iwona Łakomiec
SSO w stanie spoczynku Andrzej Jastrzębski
SSR Aleksandra Fons
SSR Agnieszka Buraczewska
SSO Dorota Curzydło
SSR Joanna Hetnarowicz-Sikora
SSO Radosław Buko
SSR Małgorzata Frąckowiak-Mitura
SSR Anna Wołujewicz
SSR Małgorzata Myczka-Banach
SSO Małgorzata Ziółkowska
SSO w stanie spoczynku Andrzej Dymalski
SSR Joanna Kończyk
SSR Olga Kurowska
SSR Wojciech Juszkiewicz
SSO Tadeusz Stodoła
SSO Dariusz Ziniewicz
SSR Magdalena Tyl-Sporysz
SSO w stanie spoczynku Danuta Szykut
SSO Jacek Żółć
SSR Radosław Wyrwas
SSO Henryk Rudy
SSO Jarosław Turczyn
SSR w stanie spoczynku Ryszard Kurowski
SSR w stanie spoczynku Małgorzata Buko
SSR Emilia Puzdrowska
SSR w stanie spoczynku Jan Iskierski
SSR w stanie spoczynku Małgorzata Chwal-Iskierska
SSR Marcin Kiedrowicz
SSO Beata Kopania
SSO w stanie spoczynku Jolanta Sudoł
SSR Alicja Aubrecht- Prądzyńska
SSR Ewa Krekora
SSO Robert Rzeczkowski
SSR Katarzyna Raszkiewicz-Kozińska
SSR Mariusz Koziński
SSR Marek Osowicki
SSR Marcin Machnik
SSO Witold Galewski
SSR Aleksandra Sobczak-Michalak
SSR Lidia Rzeczkowska
SSO w stanie spoczynku Maria Cichoń
SSR Lidia Staśkiewicz
SSR Renata Natalia Wójtowicz
SSR Lucyna Adamiec
SSO w stanie spoczynku Jadwiga Miklińska

 

Szczecin i Gorzów – 268

 

SSR Nella Horodyska-Zubczewska

WSA w st. spocz. Krystyna Skowrońska-Pastuszko

SSO w stanie spoczynku Eliza Adamus

SSO Roman Andrzejewski

SSR Małgorzata Andrzejkowicz

SSR Eliza Bajgert

SSR Agnieszka Bajor

SSO Paweł Balcerowicz

SSO Tomasz Banaś

SSR Ewa Klamrzyńska

SSR Marek Baranowicz

SSR Olimpia Barańska-Małuszek

SSR Renata Grześkowiak

SSR Justyna Barczyk-Swalska

SSR Sybilla Barnatowicz

SSR Agnieszka Bielecka

SSR Radosław Bielecki

SSR Tomasz Błaszkiewicz

SSR Emilia Błażewicz

SSR Rafał Sieradzki

SSO Agnieszka Bobrowska

SSO Robert Bogusz

SSO w st. spocz. Donata Gewert

SSR Katarzyna Boruń-Bamburak

SSR Anna Rzęsa

SSR Barbara Rezmer

SSR Agnieszka Bręczewska-Sowa

SSR Agnieszka Brodzińska

SSR Magdalena Brudniak

SWSA Renata Bukowiecka-Kleczaj

SSR Piotr Bury

SSO Robert Bury

SSR Alina Burzyńska

SSR Marek Burzyński

SSR w stanie spoczynku Hanna Bzdak

SSR Damian Carewicz

SSR Agnieszka Charyło

SSR Joanna Chmara

SSO Edyta Chruścińska

SSR Piotr Ciecierski

SSR Dominik Ciężki

SSO w stanie spoczynku Marlena Czapnik

SSR w stanie spoczynku Jolanta Czarnota

SSO Małgorzata Czerwińska

SSO Alina Czubieniak

SSR Marek Dalidowicz

SSR Magdalena Dąbrowska

SSR Aleksandra Dobrołowicz

SSR Marta Domańska-Bamber

SSR Anna Dulska

SSR Paweł Dziadczyk

SSR Inga Dzieciątkowska

SSO Marzenna Ernest

SSR Małgorzata Fijałkowka-Soter

SSR Maciej Foltyniewicz

SSR Agnieszka Froehlich

SSR Patrycja Gac

SSR Kamilla Gajewska

SSR Dagmara Gałuszko

SSR Łukasz Gawdziński

SSR Mirosława Nederlof

SSA w stanie spoczynku Mirosława Gołuńska

SSR Katarzyna Grodź-Mużyło

SSR Anna Gruszczyńska

SSR Edyta Grygorowicz

SSR Ireneusz Góra

SSR Joanna Górczak

SSO Anna Górnik

SSO Agnieszka Górska

SSR Karolina Grams

SSR Mariusz Grobelny

SSO w stanie spoczynku Iwona Hansz

SSA Jolanta Hawryszko

SSO Dariusz Hendler

SSR Jakub Idziorek

SSR Aneta Iglewska-Wilczyńska

SSR Agnieszka Iwańska

SSR Ludmiła Jamińska-Białas

SSR Aleksandra Janczura

SSO Kamil Jarocki

SSR Adam Jaworowicz

SSA w stanie spoczynku Danuta Jezierska

SSR Liliana Jędrzejewska

SSR Marcin Jędrzejewski

SSR w stanie spoczynku Alicja Juraszczyk

SSR Klaudia Juraszczyk

SWSA Anna Juszczyk-Wiśniewska

SSR Marzena Kaczor

SSA w stanie spoczynku Maria Kamocka

SSR Michał Karczewski

SWSA Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka

SSR Ewa Kargul-Grobla

SSO Artur Karnacewicz

SSR Marta Karnacewicz

SSR Alicja Karpus-Rutkowska

SSR Joanna Kasicka

SSO Grzegorz Kasicki

SSR Blanka Kasprowicz

SSO Maciej Kawałko

SSR Marta Kazaniecka

SSR Anna Kaźmierczak

SSA w stanie spoczynku Wiesława Kaźmierska

SSR Anna Kędziora

SSR Magdalena Klafetka-Bielińska

SSR Kamila Klimczak

SSR Tomasz Klimczak

SSR Jacek Klucznik

SSR Marta Knotz

SSO Grzegorz Kołakowski

SSR Agnieszka Kołodziej

SSR Izabela Kołodzińska-Jordan

SSO Barbara Konieczna

SSO Tomasz Korzeń

SSO w stanie spoczynku Ewa Kosiec

SSO w stanie spoczynku Anna Kosiorowska

SSR Małgorzata Kowalska

SSR Bartłomiej Kozieł

SSO Rafał Kraciuk

SSR Arkadiusz Krupa

SSR Anżelika Kucharczyk

SSR Konrad Kujawa

SSR Barbara Kur

SSR Joanna Kurek

SSR Aleksandra Kurylczyk

SSR Agnieszka Kuryłas

SSR Ewa Kuś-Wasilewska

SSR Edyta Kutkiewicz

SSR Krystian Kwolek

SSR Magdalena Ledworowska

SSR Anna Lewita-Horyd

SSR Anna Lisiecka

SSR Maria Likszo-Jańczak

SSO Katarzyna Longa

SSR w stanie spoczynku Zbigniew Łasowski

SSO Magdalena Łopuszko

SSR Ireneusz Łysiak

SSR Katarzyna Mackojć

SWSA w stanie spoczynku Kazimierz Maczewski

SSR Katarzyna Madany

SSR Róża Majchrzak

SSR Radosław Marcinków

SSO Karina Marczak

SSR Grzegorz Markiewicz

SSO Paweł Marycz

SSR Edyta Matusewicz-Jankowska

SSR Izabela Mazur-Czerniecka

SSR Kamil Mazur-Czerniecki

SSR Alicja Mazurkiewicz

SSR Katarzyna Mazurkiewicz

SSR Artur Mączyński

SSO Monika Miller-Młyńska

SSR w stanie spoczynku Hanna Miłkowska

SSR Kinga Misiukiewicz

SSR Sława Miszel

SSO Aleksandra Mitros

SSO w stanie spoczynku Władysława Motak

SSR Agnieszka Mroczek

SSR Katarzyna Mulczyńska

SSR Krystyna Murawka

SSO w stanie spoczynku Halina Musiał

SWSA Jacek Niedzielski

SSO Ewa Niemczyk

SSR Marzena Niemczyk-Królikowska

SSR Krzysztof Niśkiewicz

SSR Renata Nowosadzka

SSR Radosław Ochał

SSO Grażyna Okulicz

SSR Agnieszka Opłotna-Woźniak

SSR Katarzyna Orłowska-Mikołajczak

SSR Monika Orzechowska

SSR Aleksandra Panicz

SSR Wioletta Paprotna

SWSA Sławomir Pauter

SSR Urszula Persak

SSR Dorota Pękała

SSR Bożena Piech

SSR Krzysztof Pietkowski

SSR Katarzyna Pietrulewicz

SSR Rafał Pietrzak

SSO Szymon Pilitowski

SSR Maciej Piotrowski

SSR Agnieszka Pisarek

SSR Zofia Piwowarska

SSR Dariusz Plewczyński

SSR Piotr Podleśny

SSR Agnieszka Poświata

SSR Justyna Przybylak

SSR Bartosz Przybył

SSO Małgorzata Przykucka

SSO Sławomir Przykucki

SSO Małgorzata Puczko

SSO Greta Puchalska

SSR Wioletta Rachubińska-Wilk

SSO Tomasz Radkiewicz

SSR Katarzyna Radzikowska-Jędrusiak

SSR Joanna Rawska-Szklarz

SSR Krzysztof Rehlis

SSR Grażyna Robaczewska

SSO w stanie spoczynku Zofia Romanowska

SSO Jarosław Rutkowski

SSR Ryszard Rutkowski

SWSA Alina Rzepecka

SSR Ewa Rzepecka Zięba

SSR Irena Sachajska-Krzyśka

SSO Piotr Sałamaj

SSR Magdalena Sarzyńska

SSR Katarzyna Słodkowska

SSO Barbara Smolska

SSR Monika Smoczyk

SSO Agnieszka Skrzypiec

SSR Aleksandra Skurat

SSR Robert Słabuszewski

SSR Joanna Smalec

SSR Sławomir Solnica

SSR Hanna Sołtykiewicz

SSR Sławomir Soroka

SSO Bogumiła Staniek

SSR Bartłomiej Starosta

SSO Dorota Staszak

SSR w stanie spoczynku Stanisława Strauchmann

SSO Wiesława Stawczyk

SSO Dorota Sulżyc

SSR Beata Szczepańska

SSR Katarzyna Szeligowska

SSO Maciej Szulc

SSR Dorota Szymczak

SSR Katarzyna Szynkowska

SSR Hanna Ścisłowska

SSO Dariusz Ścisłowski

SSR Alicja Targońska

SSR Jacek Targoński

SSO Renata Tarnowska

SSR Agnieszka Trytek-Błaszak

SSR w stanie spoczynku Teresa Urbańska

SO w stanie spoczynku Teresa Elżbieta Wandzilak

SSR w stanie spoczynku Bożena Wawrzyniak

SSR Arleta Wawrzynkiewicz

SSR Marcin Wawrzynkowski

SSO w stanie spoczynku Ewa Węgrowska

SSR Anna Wicher-Sanocka

SSO Joanna Wieczorkiewicz-Kita

SSO Marek Wieczór

SSO Anna Winnicka-Kaliszewska

SSR Artur Witek

SSO Barbara Wituszko

SSR Liliana Wojciechowska

SSR Rafał Wojnowski

SSO Mariola Wojtkiewicz

SSR Elżbieta Wojtyniuk-Pachana

SSR Joanna Wolniakowska

SSR Anita Wolska

SSR Beata Wolska

SSO Agnieszka Woźniak

SSR Ewa Woźniak

SSR Kamila Wojciechowska

SSR Małgorzata Woźniak

SSR Monika Zabel Szafer

SSR Zofia Zalewska

SSO Krzysztof Zaremba

SSR Katarzyna Zbieg

SSR Aleksandra Zygmund-Bogacz

SSO Elżbieta Zywar

SSO Barbara Żabicka

SSR Magdalena Żarkowska

SSA Maciej Żelazowski

SSR Hanna Życka-Kawęcka

SSR Małgorzata Plesiewicz

SSR Piotr Czerczak

Toruń – Włocławek

1. Agata Bruzdewicz – SSR Aleksandrów Kujawski,
2. Agata Makowska – Boniecka – SSR Chełmno,
3. Agnieszka Lubińska – SSR Grudziądz,
4. Agnieszka Najdowska – SSR Włocławek,
5. Agnieszka Sobczak-Śliwińska – SSR Włocławek,
6. Aleksandra Marek-Ossowska- SSR Toruń,
7. Aleksandra Nowicka – SSO Toruń,
8. Alina Jabłonowska – SSR Brodnica,
9. Andrzej Kurzych – SSR Toruń,
10. Aneta Kurdubska – SSO Włocławek,
11. Aneta Sudomir – SSO Włocławek,
12. Angelika Kurkiewicz – SSR Toruń,
13. Anna Czerwińska – SSR Toruń,
14. Anna Hojło – SSO Toruń w st.spocz.,
15. Anna Knapczyńska – SSO Włocławek w st. spocz.
16. Barbara Plewińska – SSO Toruń w st.spocz.,
17. Bartosz Sitkiewicz – SSO Włocławek,
18. Beata Kasprzyk – SSR Toruń,
19. Beata Śmigielska – SSR Toruń,
20. Beata Malinowska – SSR Grudziądz,
21. Bogumiła Dzięciołowska – SSR Grudziądz,
22. Danuta Dybska – SSO Toruń,
23. Dorota Aleksińska – SSR Lipno,
24. Elżbieta Makolus – SSO Toruń w st.spocz.
25. Ewa Lemanowicz-Pawlak – SSR Toruń,
26. Ewa Lisowec – SSO Toruń
27. Ewa Stępień – SSR Toruń,
28. Elżbieta Stępniewicz – SSO Toruń,
29. Ewa Zawacka – SSR Toruń,
30. Grzegorz Jankowski – SSO Włocławek,
31. Grzegorz Waloch – SSO Toruń,
32. Halina Kołodziejska – SSR Aleksandrów Kujawski,
33. Halina Machtel – SSO Toruń w st.spocz.,
34. Hanna Bieganowska-Korolko – SSO Toruń,
35. Hanna Cackowska – SSO Toruń,
36. Hanna Matuszewska – SSO Toruń w st.spocz.,
37. Hanna Mincer – SSR Toruń,
38. Hanna Wujkowska – SSO Włocławek,
39. Igor Zgoliński – SSN,
40. Irena Mleczko – SSO Toruń w st.spocz.,
41. Iwona Łowicka – SSR Włocławek,
42. Izabela Onasz – Figas – SSR Włocławek.
43. Izabela Skórzyńska – SSR Toruń,
44. Jakub Wąwoźny – SSR Chełmno,
45. Jan Raszkowski – SSR Brodnica,
46. Jakub Litowski – SSO Toruń,
47. Jarosław Konopka – SSR Włocławek,
48. Jędrzej Czerwiński – SSR Toruń,
49. Joanna Becińska – SSR Toruń,
50. Joanna Sobczak- SSR Grudziądz,
51. Jolanta Sikorska – SSR Toruń,
52. Jolanta Tomala – SSO Włocławek w st.spocz.
53. Justyna Kujaczyńska – Gajdamowicz – SSO Toruń,
54. Justyna Szczepkowska – SSR Grudziądz,
55. Karolina Głazińska-Izdebska – SSR Golub-Dobrzyń,
56. Katarzyna Bystroń-Kwiatkowska – SSR Toruń w st.spocz.
57. Katarzyna Homenda-Bartosińska – SSR Toruń,
58. Katarzyna Karpińska – SSR Toruń,
59. Katarzyna Karwowska – SSR Toruń,
60. Katarzyna Mazurek – SSO Włocławek,
61. Kinga Miotk-Załuska – SSR Toruń,
62. Konrad Mosakowski – SSR Lipno
63. Krzysztof Katafias – SSR Toruń,
64. Krzysztof Twarogowski – SSR Wąbrzeźno,
65. Krzysztof Siedlecki – SSR Włocławek
66. Lucyna Samolińska – SSO Włocławek,
67. Ludmiła Dulka-Twarogowska – SSR Wąbrzeźno,
68. Maciej Dąbek – SSR Toruń,
69. Maciej Lubiński – SSR Grudziądz,
70. Maciej Michałowski – SSR Toruń,
71. Maciej Plaskacz – SSO Toruń,
72. Magdalena Kirow-Kotas – SSR Toruń,
73. Małgorzata Maleszka – SSO Toruń w st.spocz.,
74. Małgorzata Paździerska – SSO Włocławek,
75. Małgorzata Redmerska – Górna – SSR Brodnica,
76. Marcin Kolasiński – SSR Grudziądz,
77. Marcin Słoń – SSR Aleksandrów Kujawski,
78. Marek Adamczyk – SSR Toruń,
79. Marek Lewandowski – SSO Toruń,
80. Marek Szcześniak – SSR Toruń,
81. Maria Jaworska – SSO Toruń w s.spocz.,
82. Maria Szymańska – SSR Toruń,
83. Mariola Adamczyk – SSR Toruń,
84. Mariola Owedyk – SSR Toruń w st.spocz.,
85. Marta Borkowska – SSR Włocławek,
86. Marta Gutkowska – SSO Toruń,
87. Mirosław Maleszka – SSO Toruń,
88. Monika Drzewiecka – SSR Włocławek,
89. Monika Mleczko-Pawlikowska SSR Chełmno,
90. Natalia Bonowicz- SSR Toruń,
91. Paweł Liberadzki- SSR Toruń,
92. Piotr Kawecki – SSR Toruń,
93. Piotr Szadkowski – SSO Toruń,
94. Piotr Wrzesiński – SSR Włocławek,
95. Przemysław Wileniec – SSO Włocławek,
96. Rafał Romatowski – SSR Włocławek,
97. Rafał Sadowski – SSO Toruń,
98. Romuald Jankowski – SSO Włocławek,
99. Sławomir Lewandowski – SSR Chełmno,
100. Sławomir Więckowski – SSR Toruń,
101. Stella Czołgowska – SSR Toruń
102. Tomasz Żuchowski – SSR Toruń,
103. Wojciech Modrzyński – SSO Toruń,
104. Wojciech Szpyrkowicz – SSR Włocławek
105. Zbigniew Lewczyk – SSO Toruń,
106. Maja Zielińska – SSO Toruń,
107. Agnieszka Kucińska-Stanny – SSR Grudziądz,
108. Katarzyna Borowy – SSO Toruń,
109. Małgorzata Kończal – SSO Toruń
110. Włodzimierz Jasiński – SSO Toruń
111. Maciej Naworski – SSR Toruń
112. Aneta Zawulewska-Glonek – SSR Toruń
113. Maria Żuchowska – SSR Toruń
114. Andrzej Antkiewicz – SSR Grudziądz
115. Leszek Osiński – SSR Golub-Dobrzyń
116. Krzysztof Rogalewicz – SSR Golub-Dobrzyń
117. Kinga Grunberg – Bartkoska – SSR Grudziądz
118. Andrzej Walenta – SSO Toruń

119. Hanna Konrad - SSO Toruń

 

Warszawa – 362

SSO Katarzyna Wilczyńska

SSO Krzysztof Petryna

SSR Dominika Ciszewska

NSA w stanie spoczynku Joanna Zabłocka

SSR Sylwia Pobrotyn

SSR Robert Bełczącki

SSR Ewa Zawadzka-Golec

SSR Małgorzata Nowik

SSR Krzysztof Cisłak

SNSA Mirosław Trzecki

SSO Magdalena Kubczak

SSO Michał Dolezal

SSR Radosław Kopeć

SSO Beata Dzierżko

SSO Janusz Cieszko

SSO Jolanta Marek-Trocha

SSO w stanie spoczynku Maria Furmanik

SSA Katarzyna Capałowska

SWSA Magdalena Durzyńska

SSO Aneta Łazarska

Sędzia w st. spocz. Wojciech Wicherski

SSA Paulina Asłanowicz

SWSA Dorota Apostolidis

SSO w st. Spoczynku Irena Godlewska

SSO Agnieszka Wysokińska-Walczak

SSA Agnieszka Ambroziak

SSR Grzegorz Babiński

SSR Magdalena Baran

SSO Anna Bartoszewska

SSO Łukasz Oleksiuk

SSR Magdalena Mikłas

SSO Agnieszka Bedyńska-Abramczyk

SSR Agnieszka Berezowska

SSR Łukasz Biliński

SSA w stanie spoczynku Grażyna Bobrowska

SSR Monika Borowska

SSO Edyta Bronowicka

SSO Anna Bator-Ciesielska

SWSA Beata Blankiewicz-Wóltańska

SSO Anna Błażejczyk

SSR Marcin Bik

SSO Katarzyna Bojańczyk

SWSA Piotr Borowiecki

SSR Wojciech Buchajczuk

SSO Marek Celej

SSA w stanie spoczynku Zbigniew Cendrowski

SSO Agnieszka du Château

SSO Paweł du Château

SSA Bernard Chazan

SSO Bożena Chłopecka

SSR Maria Chmielarczyk-Chojnowska

SSO Krzysztof Chmielewski

SSO Michał Chojnacki

SSO Michał Chojnowski

SSR Justyna Cichońska

SSO Ewa Cylc

SSR Marcin Czapnik

SSA w stanie spoczynku Sławomir Czopiński

SSO Dorota Czyżewska

SSR Justyna Dałkowska

SWSA Jolanta Dargas

SSO Paweł Dobosz

SSO Magdalena Dobrzańska

SSO Agnieszka Domańska

SSO Monika Dominiak

SSR Małgorzata Drewin

SSO Małgorzata Dubinowicz-Motyk

SSO Maria Dudziuk

SSR Magdalena Dutkiewicz

SSO Lidia Dziachan

SSO Alicja Dziekańska

SSO w stanie spoczynku Halina Elke-Katarzyńska

SSA w stanie spoczynku Izabella Fick-Brzeska

SSO Magdalena Figura

SSO Agnieszka Fronczak

SSA Alicja Fronczyk

SSO Artur Fryc

SSR Monika Gajdzińska-Sudomir

SSO Anna Galas

SSO Magdalena Gałązka

SSO Piotr Gąciarek

SSO Renata Gąsior

SSR Izabela Gębala

SSO Elwira Gocławska

SSO Piotr Gocławski

SSA w stanie spoczynku Barbara Godlewska-Michalak

SSR Grzegorz Godzina

SSO w stanie spoczynku Irena Gorel

SSA w stanie spoczynku Romana Górecka

SSO Agnieszka Gradowska-Okrój

SSA Ewa Gregajtys

SSO Marek Grodzki

SSO Maciej Gruszczyński

SSO Danuta Grunwald

SSR Adam Grzejszczak

SNSA Jan Grzęda

SSO Agnieszka Grzybczak-Stachyra

SSO Beata Gutkowska

SSO Grzegorz Fidrysiak

SSR Przemysław Hałasa

SWSO Leszek Hołubowicz

SSO Joanna Hut

SSO w stanie spoczynku Urszula Idzikowska

SSR Karolina Ilkowska

SSO Marzena Iwańska

SSR Katarzyna Jakubowska-Mela

SSO Anna Janas

SSR Angelika Janaszek

SSR Bartosz Jakub Janicki

SSO Bogusława Jarmołowicz-Łochańska

SSO Małgorzata Jarząbek

SSR Anita Jarząbek-Bocian

SSO w stanie spoczynku Bożena Jaskuła

SSA Edyta Jefimko

SWSA Agnieszka Jędrzejewska

SSO Małgorzata Kamykowska

SSA w stanie spoczynku Krzysztof Karpiński

SSA Aleksandra Kempczyńska

SSR Renata Kielak-Komorowska

SSR Jerzy Kiper

SSO Katarzyna Kisiel

SSO Magdalena Kurc-Mazurkiewicz

SSO w stanie spoczynku Maria Klimczak

SSO Piotr Kluz

SSO w stanie spoczynku Małgorzata Kluziak

SWSO Agnieszka Kobylińska

SSO Grzegorz Kochan

SWSA Barbara Kołodziejczak-Osetek

SSO Joanna Korzeń

SSO Małgorzata Kosicka

SSR Marcin Kosowski

SSA Magdalena Kostro-Wesołowska

SSR Izabela Kościarz-Depta

SSR Marta Kowalczyk

SSR Michał Kowalski

SWSA Sławomir Kozik

SSR Aneta Kozłowska

SSR Wojciech Kozłowski

SSR Marta Kożuchowska-Warywoda

SSO Andrzej Krasnodębski

SWSA Piotr Kraczowski

SWSO Tomasz Krajewski

SSR Agnieszka Krasowska

SSO Maciej Kruszyński

SNSA Andrzej Kuba

SSO Sylwia Kulma

SSA Przemysław Kurzawa

SSR Aleksandra Kussyk

SSR Anna Kuzaj

SSO Agnieszka Wojciechowska-Langda

SSA w stanie spoczynku Wanda Lasocka

SSO Renata Latosińska

SSA Jerzy Leder

SSO Izabela Ledzion

SSA Ewa Leszczyńska-Furtak

SSR Anita Lewandowska

SSR Anna Lewandowska

SSR Dorota Loryś-Kosylo

SSR Monika Louklinska

SSR Izabela de Lucas-Zgryza

SSR Olga Łasecka-Korkuć

SSO Aleksandra Łączyńska-Mendakiewicz

SSR Iwona Łukaszewicz

SWSA Konrad Łukaszewicz

SSO Agnieszka Łukaszuk

SSO Joanna Machoń

SWSA Krystyna Madalińska-Urbaniak

SSO Ewa Malinowska

SWSA Magdalena Maliszewska

SSO Magdalena Majewska

SSR Natalia Maszkiewicz

SSR Agnieszka Maszner

SSO Jacek Matusik

SSO Aleksandra Mazurek

SSA Marzena Miąskiewicz

SSA Anna Michalik

SSO Dorota Michalska

SWSA Marzena Milewska-Karczewska

SSA w stanie spoczynku Maria Minkiewicz

SSA Małgorzata Micorek-Wagner

SSR Małgorzata Misińska

SSR Justyna Misztal

SSO Bożena Miśkowiec

SSO Małgorzata Młodawska-Piaseczna

SSO Rafał Młyński

SSR Agnieszka Modzelewska

SSA Edyta Mroczek

SSA Joanna Mrozek

SSR Łukasz Mrozek

SSA w stanie spoczynku Hanna Muras

SSO Beata Najjar

SSR Dominik Napiórkowski

SSO w stanie spoczynku Elwira Nawłoka-Bielecka

SSO Monika Niezabitowska-Nowakowska

SWSA Gabriela Nowak

SWSA Grzegorz Nowecki

SSR Małgorzata Nowak-Januchta

SSR Magdalena Nowakowska-Halemba

SSA Robert Obrębski

SSO Aneta Obszyńska-Małocha

SSO Renata Olejnik-Tyszka

SWSO Radosław Olszewski

SSR Agnieszka Onichimowska

SSO Dorota Opiłowska-Starzec

SSA w stanie spoczynku Anna Orłowska

SWSA Izabela Ostrowska

SSO w stanie spoczynku Grażyna Otola-Pawlica

SSA w stanie spoczynku Regina Ewa Owczarek-Jędrasik

SSO Agnieszka Owczarewicz

SSR Jerzy Ożdżeński

SSR Małgorzata Pałeszniak-Gańczarek

SSR Rafał Paprzycki

SSR Zofia Pawelczyk-Bik

SSO Monika Pawłowska

SSO Małgorzata Perdion-Kalicka

SSR Anna Perkowska

SSA Marzanna Piekarska-Drążek

SSO Anna Pawłowska-Patro

SSR Marcin Patro

SSO Remigiusz Pawłowski

SSO Monika Popielarska

SWSA w stanie spoczynku Stanisław Marek Pietras

SSO Maria Piasecka

SSR Marta Pilśnik

SWSA w stanie spoczynku Mirosława Pindelska

SSO Michał Piotrowski

SWSA Dariusz Pirogowicz

SSO Beata Piwowarska

SSO w stanie spoczynku Halina Plasota

SSA w stanie spoczynku Ewa Plawgo

SSO Zbigniew Podedworny

SSR Agata Pomianowska

SSR Agnieszka Prokopowicz

SSR Anna Przesmycka

SSO Anna Ptaszek

SSO Grażyna Puchalska

SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz

SSR Magdalena Pytel

SSR Joanna Raczkowska

SSO Piotr Raczkowski

SSA w stanie spoczynku Maria Rodatus

SSR Urszula Rosochacka

SSO Magdalena Roszkowska-Matusik

SSR Kamila Różańska

SSR Małgorzata Różańska-Prus

SSR Małgorzata Rutkowska-Rząsa

SSA w stanie spoczynku Grażyna Ruiz

SSA w stanie spoczynku Paweł Rysiński

SSO Małgorzata Sachajczuk-Puławska

SSA Jacek Sadomski

SSR Anna Saks

SSR Olga Sielczak-Prządka

SSO Joanna Sieradz

SSO Cezary Skwara

SSR Anna Sereda

SSO Ada Sędrowska

SWSA Anna Sękowska

SSO w stanie spoczynku Barbara Sierpińska

SSR Rafał Skrzecz

SSR Maria Sławik

SSO Maja Smoderek

SWSA Jadwiga Smołucha

SSR Małgorzata Smulewicz

SSO Andrzej Sobieszczański

SSO w stanie spoczynku Marek Sobkowicz

SSA Ksenia Sobolewska-Filcek

SSR Lidia Sobotka-Paczuska

SSR Marcin Soćko

SSR Urszula Sorbian

SWSA Michał Sowiński

SSR Maja Stępkowska-Michalska

SSA Marcin Strobel

SSO w stanie spoczynku Agnieszka Swędrowska

SSR Edyta Syczewska-Kuźniak

SSR Barbara Syla-Latała

SSO Wojciech Szcząska

SSR Anna Maria Szcząska-Wójcik

SSA Marta Szerel

SSO Aneta Szwedowska

SSO Ireneusz Szulewicz

SNSA Przemysław Szustakiewicz

SSR Marta Szymborska

SSO Anna Szymańska-Grodzka

SSO Anna Szymacha-Zwolińska

SSO Emila Szczurowska

SWSA Waldemar Śledzik

SWSA Grażyna Śliwińska

SSA Bogdan Świerczakowski

SSR Magdalena Taraszkiewicz-Sołtys

SSO Ewa Teofilak

SSR Joanna Tertil

SSR Monika Tkaczyk-Turek

SSO Karolina Toczyńska

SWSA Arkadiusz Tomczak

SSO Dorota Trautman

SSR Tomasz Trębicki

SSA w stanie spoczynku Barbara Trębska

SSO Igor Tuleya

SSO Ludmiła Tułaczko

SSO Maria Turek

SSA Magdalena Tymińska

SSO Beata Tymoszów

SSO Anna Tyrluk-Krajewska

SSO Jacek Tyszka

SSR Anna Tyszkiewicz

SSO Sylwia Urbańska

SSR Dorota Walczyk

SSO Hanna Wawrzyniak

SSO Paulina Wawrzynkiewicz

SSA w stanie spoczynku Aldona Wapińska

SSR Marlena Warzybok

SSR Monika Wasilewska

SSR Rafał Waszkiewicz

SSR Marcin Waszkiewicz

SSO Beata Wehner

SSO Remigiusz Wehner

SWSA Anita Wielopolska

SSA Urszula Wiercińska

SSA Agata Wolkenberg

SSO w stanie spoczynku Ewa Wronka

SSR Anna Wypych-Knieć

SSO Anna Wielgolewska

SSA Joanna Wiśniewska-Sadomska

SWSA Urszula Wilk

SSO w stanie spoczynku Halina Włazewicz

SSO w stanie spoczynku Marek Wojnar

SSR Agata Wolniewicz

SSO w stanie spoczynku Bogdan Wolski

SSO Magdalena Wójcik

SSR Marlena Wyrobek

SSR Cezary Zalewski

SSO Janusz Zalewski

SSR Katarzyna Wróbel-Zumbrzycka

SSR Anna Zajączkowska

SSO w stanie spoczynku Agnieszka Zakrzewska-Leżańska

SSR Aleksandra Zamęcka-Banasik

SSO Hubert Zaremba

SSO Joanna Zaremba

SSO Anna Zawadka

SSR Rafał Zawalski

SSR Joanna Smietanka

SWSA Tomasz Zawiślak

SSA Anna Zdziarska

SSR Justyna Stalewska

SSR Aneta Rebisz

SSO Maria Zgried-Zawadzka

SSO w stanie spoczynku Elżbieta Ziółkowska

SNSA Przemysław Szustakiewicz

SWSA Bożena Zwolenik

SSR Justyna Żbikowska

SSO Bolesław Wadowski

SSR Urszula Żółtak

asesor sądowy Andrzej Osowiecki

SSR Katarzyna Żuławska

SNSA w st. spocz. Barbara Wasilewska

SSR Ewa Maciejewska

SSO Marcin Graczyk

SSO Wiesława Śmich

SSO Artur Fryc

SSOAnna Przesmycka

SSO  Katarzyna Capałowska

SSO Piotr Mroczek

 

Lista 377 prokuratorów RP

    1. Małgorzata Adamajtys – PR Warszawa Praga-Płd
      Marcin Adamczyk – PR Piaseczno
      3. Jacek Andrzejuk – PReg Szczecin
      4. Aleksandra Antoniak-Drożdż – PO Katowice
      5. Zbigniew Badelski – PO Warszawa
      6. Iwona Bagrowska – prokurator w stanie spoczynku
      7. Anna Balik – PR Otwock
      8. Paweł Banach –PR Lublin
      9. Wanda Barańska – prokurator w stanie spoczynku
      10. Anna Baryła – PO Lublin
      11. Romuald Basiński – PO Częstochowa
      12. Jacek Bilewicz – PO Warszawa-Praga
      13. Michał Binkiewicz – PO Katowice
      14. Monika Blok – Amenda – PO Bydgoszcz
      15. Paulina Błaszkiewicz – PR Sulęcin
      16. Łukasz Bocianowski – PO Częstochowa
      17. Joanna Bodera-Gancarczyk – PO Warszawa-Praga
      18. Joanna Bogdan – PR Warszawa-Mokotów
      19. Dorota Bojanowska – PR Kraków-Prądnik Biały
      20. Andrzej Boroń – PR Lublin Płn.
      21. Justyna Brzozowska – PO Warszawa
      22. Dorota Brzozowska-Fałek – PO Lublin
      23. Szymon Brzozowski – PO Warszawa-Praga
      24. Jolanta Bugała – prokurator w stanie spoczynku
      25. Andrzej Bura – PO Białystok
      26. Paweł Burzyński – PR Lubartów
      27. Aleksandra Cader-Krupa – PReg. Wrocław
      28. Jakub Cema- PO Katowice
      29. Małgorzata Ceregra- Dmoch – PR Warszawa-Ursynów
      30. Jarosław Ciepłowski – prokurator w stanie spoczynku
      31. Zofia Ciesiołkiewicz – Kubiak – PO Konin
      32. Beata Chmierarczyk – Skiba – PO Kraków
      33. Michał Choroba – PO Warszawa-Praga
      34. Michał Choromański –PR Olsztyn-Północ
      35. Zbigniew Chromik – prokurator w stanie spoczynku
      36. Elżbieta Czerepak – PO Wrocław
      37. Elżbieta Czupryńska – PO Białystok
      38. Marzena Czyżyk – PReg. Gdańsk
      39. Danuta Dąbrowska – prokurator w stanie spoczynku
      40. Jolanta Dębiec – PO Lublin
      41. Tomasz Dems – PR Warszawa Śródmieście Północ
      42. Małgorzata Długosz – PR Tarnów
      43. Dariusz Domarecki – PO Gorzów Wielkopolski
      44. Joanna Dubin – PR Sucha Beskidzka
      45. Daniel Drapała – PR Milicz
      46. Bogumiła Drozdowska – prokurator w stanie spoczynku
      47. Ewa Domagalska-Szulewicz – PO Warszawa
      48. Krzysztof Domagałą – prokurator w stanie spoczynku
      49. Jerzy Duniec – PO Białystok
      50. Krzysztof Duszeńko – PR Jawor
      51. Małgorzata Duszyńska – PR Lublin-Płn
      52. Marek Dutkowski – prokurator w stanie spoczynku
      53. Wojciech Dutkowski – prokurator w stanie spoczynku
      54. Izabela Dydowicz – prokurator w stanie spoczynku
      55. Maria Dziedzic – prokurator w stanie spoczynku
      56. Dorota Filipek – Marek – PO Tarnów
      57. Mariusz Ejffler – PO Warszawa-Praga
      58. Piotr Fortuna – PO Jelenia Góra
      59. Julia Frankowska-Kowalik – PR Warszawa Praga Płd.
      60. Krystyna Gabara – Piętka – PO Wrocław
      61. Michał Gabriel-Węglowski – PReg. Gdańsk
      62. Józef Gacek – PO Warszawa-Praga
      63. Alicja Gajewska – PR Warszawa-Mokotów
      64. Damian Gałek – PR Zielona Góra
      65. Joanna Garus – PR Warszawa-Mokotów,
      66. Małgorzata Gawarecka – PR Warszawa-Praga Płd.
      67. Katarzyna Gembalczyk – PO Warszawa
      68. Katarzyna Giecko – PO Olsztyn
      69. Elżbieta Gielo – prokurator w stanie spoczynku
      70. Ireneusz Głowiński – PR Nowy Targ
      71. Marta Grochowska PR Grodzisk Maz.
      72. Elżbieta Gródek – PO Nowy Sącz
      73. Jadwiga Gorzelewska – prokurator w stanie spoczynku
      74. Sylwia Gładzka –Kurzydło – PO Legnica
      75. Maria Głuszak – PR Nowy Sącz
      76. Sławomir Głuszek – PO Bydgoszcz
      77. Dorota Gniza-Osiadacz – PReg. Katowice
      78. Ewa Gołębiowska – prokurator w stanie spoczynku
      79. Joanna Gorazdowska – prokurator w stanie spoczynku
      80. Marek Gorzkowicz – PO Jelenia Góra
      81. Jacek Górny – PO Nowy Sącz
      82. Bartosz Grabowski – PO Toruń
      83. Piotr Grądzki – PR Wieliczka
      84. Bożena Grochowska-Małek PO Siedlce
      85. Andrzej Grygoruk – PR Białystok
      86. Jacek Grygorczyk – PR Pruszków
      87. Edyta Grzesiuk – PR Biała Podlaska
      88. Bogdan Gunia – PO Rzeszów
      89. Robert Guźdź – PR Szczecin Niebuszewo
      90. Ewa Hadaś – prokurator w stanie spoczynku
      91. Aleksander Herzog – prokurator w stanie spoczynku
      92. Aneta Hładki – PR Zakopane
      93. Anna Hopfer – PO Warszawa-Praga
      94. Anita Horaczyńska – PR Szczecin Prawobrzeże
      95. Jerzy Iwanicki – PReg Warszawa
      96. Janusz Iwiński – PO Nowy Sącz
      97. Katarzyna Jakacka – PO Warszawa
      98. Marek Jamrogowicz – PO Tarnów
      99. Alina Janczarska- PO Warszawa
      100. Ewa Janczur – PO Toruń
      101. Andrzej Janecki- PR Warszawa Wola
      102. Lidia Jarczykowska – PO Kraków
      103. Marek Jarczykowski – PO Kraków
      104. Tomasz Jędrych – PO Ostrołęka
      105. Andrzej Jóźwik – PO Warszawa
      106. Dorota Kalinowska-Kłos – PO Lublin
      107. Magdalena Kanadys-Marko – PO Lublin
      108. Anna Kaniak – PR Wrocław Stare Miasto
      109. Małgorzata Kapral – PR Kraków Śródmieście Zach.
      110. Dorota Kawa – PO Lublin
      111. Waldemar Kawalec – PReg Wrocław
      112. Cezary Kiszka – PR Busko Zdrój
      113. Joanna Kłosowska – PR Lidzbark Warmiński
      114. Robert Kmieciak – PR Zielona Góra
      115. Krzysztof Kołaczek – prokurator w stanie spoczynku
      116. Anita Kołakowska – prokurator w stanie spoczynku
      117. Dariusz Kończyk – prokurator w stanie spoczynku
      118. Urszula Komor – PO Lublin
      119. Dorota Komotajstis – PO Lublin
      120. Jerzy Kopeć – PO Warszawa-Praga
      121. Jolanta Kordulska – PR Białystok Płd.
      122. Joanna Kordzińska – PR Toruń Wsch.
      123. Damian Kordykiewicz – PO Szczecin
      124. Lucyna Korga-Mazurek – PR Warszawa Śródmieście-Płn.
      125. Elżbieta Korwell – prokurator w stanie spoczynku
      126. Piotr Kosikowski – prokurator w stanie spoczynku
      127. Mariusz Kowal – PO Rzeszów
      128. Piotr Kowalik – PR Warszawa Praga-Południe
      129. Joanna Kowalska – PO Kraków
      130. Dariusz Korneluk – PR Warszawa Śródmieście
      131. Tomasz Korniak – Kraków Śródmieście Zach.
      132. Maria Kossakowska – PO Warszawa
      133. Sławomir Kowalczyk – PO Białystok
      134. Marzena Kowalska – PO Warszawa-Praga
      135. Ewa Kowalska – PR Oława
      136. Mirosław Kozak – PR Zakopane
      137. Małgorzata Kozicka – prokurator w stanie spoczynku
      138. Grażyna Kozłowska – prokurator w stanie spoczynku
      139. Joanna Kozłowska – prokurator w stanie spoczynku
      140. Małgorzata Kozłowska – PK
      141. Zbigniew Kozłowski – prokurator w stanie spoczynku
      142. Mariusz Krasoń – PR Kraków
      143. Jerzy Krawczuk – prokurator w stanie spoczynku
      144. Anna Królikowska – PR Grodzisk Maz.
      145. Jolanta Kruczek – PR Kraków Śródmieście – Zachód
      146. Anna Królikowska – PR
      147. Agnieszka Krysmann – PO Poznań
      148. Włodzimierz Krzywicki – PReg Szczecin
      149. Krzysztof Kuciński – PO Płock
      150. Katarzyna Kuklis – PO Bielsko Biała
      151. Maria Kulesza-Chalecka – PO Olsztyn
      152. Włodzimierz Kumorowski – PO Tarnów
      153. Agnieszka Kupracz – PR Kraków Śródmieście Wsch.
      154. Rafał Kurek – PR Bydgoszcz-Południe
      155. Adam Kurzydło – PO Legnica
      156. Celina Kurzydło – PO Legnica
      157. Andrzej Kózka – prokurator w stanie spoczynku
      158. Arkadiusz Kwapiński – PR Jastrzębie Zdrój
      159. Małgorzata Kwapisz – PO Poznań
      160. Katarzyna Kwiatkowska – PO Warszawa-Praga
      161. Bożena Lament – PO Warszawa-Praga
      162. Bolesław Laszczak – PR Kraków-Podgórze
      163. Beata Lazar – PO Kraków
      164. Aldona Lema – PReg Szczecin
      165. Monika Lewandowska – PO Warszawa
      166. Agnieszka Łosicka – PO Lublin
      167. Marzena Łubik-Ogłozińska – PR Warszawa-Mokotów
      168. Lilianna Łukasiewicz – PO Legnica
      169. Michał Machniak – PO Warszawa-Praga
      170. Tomasz Mackiewicz – PR Malbork
      171. Mirosława Malka – Nowak – PO Bydgoszcz
      172. Ewa Macuga-Momont – PR Warszawa Praga-Płd.
      173. Maciej Makowski – PR Katowice-Północ
      174. Robert Makowski– PO Warszawa
      175. Cezary Maj –PReg Lublin
      176. Dariusz Makowski – PO Tarnów
      177. Michał Makowski – PR Warszawa-Śródmieście Płn.
      178. Marcin Maksjan – PR Warszawa-Ursynów
      179. Aleksandra Malinowska-Bizon – PR Kartuzy
      180. Aleksandra Marchlewska – PR Szczecin Niebuszewo
      181. Tadeusz Marek – PO Białystok
      182. Józef Martan – prokurator w stanie spoczynku
      183. Anna Markuszewska – Wolfram – PO Toruń
      184. Mateusz Martyniuk – PO Warszawa
      185. Artur Matkowski – PR Poznań Grunwald
      186. Barbara Miarka – prokurator w stanie spoczynku
      187. Piotr Michalak – PO Lublin
      188. Wojciech Michalczuk – PO Białystok
      189. Jerzy Mierzewski – PR Warszawa Śródmieście-Płn.
      190. Agnieszka Miller-Ustrzyńska – PR Kraków Prądnik Biały
      191. Wojciech Misiewicz – PR Warszawa-Praga Płn.
      192. Wioletta Misiura – PR Lublin
      193. Michał Mistygacz – PR Warszawa-Śródmieście
      194. Piotr Miszczak – PO Olsztyn
      195. Maciej Młynarczyk – PR Warszawa Praga-Płn.
      196. Marian Młynarski – prokurator w stanie spoczynku
      197. Małgorzata Moroń – PR Kraków Śródm. Zach.
      198. Dominik Mrozowski – PR Bydgoszcz-Płd.
      199. Małgorzata Musiał – Klenk – PR Warszawa Śródmieście -Północ
      200. Ewa Niczyporuk – PReg. Lublin
      201. Zbigniew Niemczyk – PReg. Gdańsk
      202. Joanna Niewiara – PO Bielsko Biała
      203. Izabela Niezgoda – PR Myślenice
      204. Piotr Niezgoda – PO Kraków
      205. Anna Niziołek – PR Warszawa Praga-Płn.
      206. Urszula Noras-Cema – prokurator w stanie spoczynku
      207. Paweł Nowak – PO Warszawa
      208. Przemysław Nowak – PO Warszawa
      209. Ewa Nowicka-Sztachelska – PR Sokółka
      210. Tomasz Nowicki – PO Warszawa-Praga
      211. Katarzyna Okomska – PO szczecin
      212. Bogusław Olewiński – PR Rzeszów
      213. Artur Oniszczuk – PR Warszawa Praga-Płn.
      214. Jarosław Onyszczuk – PR Warszawa-Mokotów
      215. Artur Orłowski – PR Warszawa Praga Płn.
      216. Waldemar Osowiecki –PR Ciechanów
      217. Lubosz Ossowski – PO Toruń
      218. Anna Ostrowska – PO Gliwice
      219. Ewelina Ostrowska – PR Warszawa-Wola
      220. Wanda Ostrowska – prokurator w stanie spoczynku
      221. Zbigniew Owsiany – prokurator w stanie spoczynku,
      222. Jerzy Ożóg – PO Koszalin
      223. Jolanta Paczkowska-Szopa – prokurator w stanie spoczynku
      224. Iwona Palka – prokurator w stanie spoczynku
      225. Aleksandra Panek-Troć – PO Jelenia Góra
      226. Krzysztof Parchimowicz – PR Warszawa-Mokotów
      227. Krystyna Paszek – PR Grodzisk Mazowiecki
      228. Wojciech Pełeszok – PO Warszawa
      229. Roman Pękała – PO Świdnica
      230. Andrzej Piaseczny – PO Warszawa
      231. Aneta Pich – PR Szczecin
      232. Paweł Pik – PReg Gdańsk
      233. Agnieszka Piszczek – PR Nowy Sącz
      234. Kazimierz Piszczek – PO Nowy Sącz
      235. Monika Plichta – PO Olsztyn
      236. Monika Plucińska – prokurator w stanie spoczynku
      237. Maciej Płeszka – PR Kraków-Prądnik Biały
      238. Katarzyna Płończyk – PO Kraków
      239. Paweł Podlasko – PO Kraków
      240. Hubert Podolak – PO Warszawa-Praga
      241. Andrzej Pogoda – PO Lublin
      242. Dorota Polak-Hawranek – PR Kraków-Prądnik Biały
      243. Izabela Politewicz – PO Olsztyn
      244. Cezary Porada – PO Toruń
      245. Rafał Porębski – PR Zakopane
      246. Ewa Potempska – PR Warszawa Wola
      247. Małgorzata Pomarańska-Bielecka – PR Warszawa Mokotów
      248. Maciej Prabucki – PO Jelenia Góra,
      249. Michał Przybycień – PR Kraków-Prądnik Biały
      250. Radosław Rejmoniak – PO Opole
      251. Marek Ratajczak – prokurator w stanie spoczynku
      252. Arkadiusz Roćko – PO Gorzów Wielkopolski
      253. Ryszard Rogatko – PO Warszawa
      254. Sebastian Rohm – PO Katowice
      255. Stanisław Rokita – prokurator w stanie spoczynku
      256. Lucyna Rolska – PR Warszawa-Śródmieście
      257. Agnieszka Romańczuk – PO Warszawa Praga
      258. Bożena Romańczuk – PO Białystok
      259. Ewa Ruchlicka – prokurator w stanie spoczynku
      260. Jaromir Rybczak– PR Rzeszów
      261. Robert Rybiński – PR Szczecin-Niebuszewo
      262. Katarzyna Ryniewicz –Smela PR Legionowo
      263. Marta Rzepa – PR Warszawa Ursynów
      264. Zbigniew Rzepa – PR Warszawa Ursynów
      265. Ewa Sacha – PR Kraków Śródmieście Wsch.
      266. Mariusz Sadło – PO Warszawa-Prga
      267. Jan Sadowski – PO Płock
      268. Wojciech Sadrakuła – prokurator w stanie spoczynku
      269. Małgorzata Sajkiewicz – PO Kraków
      270. Marta Sasuła – PR Otwock
      271. Anatol Sawa– PR Lublin
      272. Elżbieta Sidwa – prokurator w stanie spoczynku
      273. Bożena Siecińska-Kołaczek – prokurator w stanie spoczynku
      274. Anna Sienkiewicz-Mrozowska – PO Bydgoszcz
      275. Beata Siudzińska-Dawid – PO Częstochowie
      276. Piotr Antoni Skiba – PR Warszawa Śródmieście-Płn.
      277. Monika Skinder-Pik – PO Gdańska
      278. Marcin Skowronek – PR Zakopane
      279. Beata Skowronek-Frużyńska – PReg Kraków
      280. Janusz Smaga – prokurator w stanie spoczynku
      281. Jadwiga Sobolewska-Kowalska – prokurator w stanie spoczynku
      282. Paweł Sokół – PO Kielce
      283. Dariusz Sowik – PO Łódź
      284. Małgorzata Sowińska–Lalek – PR Sandomierz
      285. Grażyna Stanek – prokurator w stanie spoczynku
      286. Karolina Staros – PR Warszawa Praga-Płn.
      287. Waldemar Starzak – PR Nowy Sącz
      288. Alfred Staszak –PO Zielona Góra
      289. Beata Stępień – Warzecha – PO Nowy Sącz
      290. Izabela Stolarczyk – PReg Katowice
      291. Joanna Struś-Prokop – PO Koszalin
      292. Anna Surowiak – PO Jelenia Góra
      293. Beata Syk-Jankowska – PO Lublin
      294. Anita Syrek – PR Kraków Śródmieście Zach.
      295. Edward Szafraniec – prokurator w stanie spoczynku
      296. Ireneusz Szeląg – PR Warszawa-Śródmieście
      297. Marcin Szczepanowski – PR Świdnik
      298. Małgorzata Szczęsna – PO Warszawa
      299. Joanna Szczęśniak – PR Warszawa Praga – Północ
      300. Małgorzata Szeroczyńska – PR Żyrardów
      301. Wojciech Szczygieł – PR Zawiercie
      302. Katarzyna Szeska – PR Warszawa-Wola
      303. Justyna Szetelnicka – PR Warszawa-Wola
      304. Mariusz Szewczyk – PO Lublin
      305. Michał Sikora – PR Jastębie Zdrój
      306. Jezry Szkapiak – PO Jelenia Góra
      307. Ewa Szkodzińska-Łacek – PO Lublin
      308. Zbigniew Szpiczko – PO Białystok
      309. Michał Szułczyński – PO Gliwice
      310. Magdalena Szumska-Gałan – PO Warszawa
      311. Grażyna Szuszkiewicz – PO Legnica
      312. Katarzyna Szyfer – PO Warszawa
      313. Maria Szymocha – prokurator w stanie spoczynku
      314. Dariusz Szyperski – PR Wrocław Psie Pole
      315. Teresa Szwagierek – PO Kielce
      316. Dariusz Ślepokura – PO Warszawa
      317. Małgorzata Ślęzak – PR Pruszków
      318. Janusz Śliwa – PReg. Kraków
      319. Marcin Śliwiński – PO Jelenia Góra
      320. Andrzej Śliwski – PO Białystok
      321. Grzegorz talarek – PO Radom
      322. Bazyli Telentejuk – PR Białystok Płd.
      323. Monika Tkaczuk-Golda – PR Warszawa-Mokotów
      324. Maria Tomczak – PO Warszawa
      325. Mirosław Tracz – prokurator w stanie spoczynku
      326. Anna Trojanowska – Drapała PO Wrocław
      327. Grzegorz Trusiewicz – PR Ryki
      328. Patrycja Trzaska-Żurek – PR Kraków Śródmieście Zach.
      329. Małgorzata Turlewicz – PO Warszawa
      330. Julita Turyk – prokurator w stanie spoczynku
      331. Ewa Tyborowska – PR Warszawa Praga Płd.
      332. Aneta Urbanik-Urjasz – PR Warszawa-Ursynów
      333. Lidia Walencow – PR Nowy Sącz
      334. Agnieszka Walewska – PR Lublin Płd.
      335. Marta Wańdoch – PR Warszawa-Wola
      336. Artur Wańdoch – PR Piaseczno
      337. Jerzy Waryszak – PO Toruń
      338. Roch Waszak – PReg. Poznań
      339. Tomasz Waszczuk – PR Kraków Śródmieście Wsch.
      340. Jolanta Waś – PO Warszawa-Praga
      341. Marek Wełna – PR Kraków-Nowa Huta
      342. Marcin Wielgomas – PR Warszawa
      343. Robert Więckiewicz – PO Siedlce
      344. Maciej Więckowski – PR Malbork
      345. Jacek Winkiel – prokurator w stanie spoczynku
      346. Anna Winogrodzka-Miszczak – PO Olsztyn
      347. Magdalena Wiśniewska – PO Warszawa Praga
      348. Marcin Włodarczyk – PO Gdańsk
      349. Hanna Wojciechowska – PR Oława,
      350. Alina Wojdy – PO Gdańsk
      351. Anna Wolska-Górna – PR Nowy Sącz
      352. Małgorzata Wasiek – PR Wrocław Psie Pole
      353. Piotr Woźniak – PO Warszawa-Praga
      354. Artur Wrona – PO Tarnów
      355. Ewa Wrzosek-PR Warszawa-Mokotów
      356. Sylwester Woźniak – PR Lublin Płn.
      357. Aleksandra Wójcik – PO Lublin
      358. Andrzej Wójcik – PO Lublin
      359. Krzysztof Wójcik – PO Kraków
      360. Marek Wójcik – PR Głogów
      361. Piotr Wójtowicz – PO Legnica
      362. Katarzyna Wychowałek-Szczygieł – PReg. Katowice
      363. Robert Wypych – PO Częstochowa
      364. Joanna Wyrzykowska-Pełeszok – PO Warszawa
      365. Aleksandra Zając-Hanulak –PR Kępno
      366. Katarzyna Zajączkowska – PO Nowy Sącz
      367. Mariusz Zalewski – PR Warszawa Praga-Północ
      368. Iwona Zielińska – PO Warszawa-Praga
      369. Renata Zielińska – PO Warszawa
      370. Marek Zieliński – PR Wrocław-Śródmieście
      371. Agnieszka Zięba – PO Rzeszów
      372. Anna Zimoląg – PR Legnica,
      373. Wiesław Zimoląg – prokurator w stanie spoczynku
      374. Miłosz Ziółkowski – PO Szczecin
      375. Ewa Zuwała – prokurator w stanie spoczynku
      376. Elżbieta Żalikowska – prokurator w stanie spoczynku  377. Przemysław Powirski – PR w Prudniku

Komunikaty

Media