Jesteśmy niezależnym, apolitycznym i samorządnym stowarzyszeniem polskich sędziów.
Naszą główną misją jest obrona wolności i praw obywatelskich, fundamentu demokratycznej Polski, należącej do Unii Europejskiej.
Działamy od ponad 25 lat, w tym w międzynarodowych organizacjach sędziowskich Skupiamy ponad 3 500 sędziów, najwięcej w Polsce.

Podpisy pod apelem sędziów w sprawie wykonania orzeczeń trybunałów europejskich i systemu powołań sędziowskich

My, sędziowie Rzeczypospolitej Polskiej i zarazem sędziowie europejscy oświadczamy, że będziemy przestrzegać orzeczeń trybunałów europejskich i stać na straży europejskich wartości. 

Orzeczenia ETPCz (Reczkowicz vs. Poland) i TSUE oraz wydane na ich podstawie orzeczenia polskich sądów, w tym wyroki NSA z 6 maja 2021 r. w sprawach: II GOK 2/18, II GOK 3/18, II GOK 5/18, II GOK 6/18, II GOK 7/18 oraz z 21 września 2021 r. potwierdziły wadliwość nominacji do SN, NSA i pozostałych sądów.  Jest to przede wszystkim wynikiem upolitycznienia KRS i obsady tego organu w sposób sprzeczny z Konstytucją RP. Za ten stan rzeczy odpowiedzialność ponoszą wyłącznie politycy aktualnie rządzącej koalicji, którzy od ponad czterech lat podporządkowują sobie wymiar sprawiedliwości, naruszając trójpodział władzy i bezwzględnie egzekwując posłuszeństwo sędziów z użyciem prześladowań i represji.

 Z ogłoszonego 6 października 2021r. wyroku TSUE w sprawie C - 487/19 jasno wynika, że akt nominacji prezydenta nie ma mocy uzdrawiającej, a osoby powołane w takiej procedurze nie mogą wydać ważnego i stabilnego orzeczenia. Dalsze więc orzekanie przez osoby powołane w procedurze z udziałem neoKRS pozbawia obywateli prawa do rozpoznania ich spraw przez niezależny, powołany na podstawie ustawy sąd oraz  skutkuje pogłębiającym się chaosem prawnym. 

W trosce o zminimalizowanie tych następstw apelujemy do osób wadliwie powołanych o powstrzymanie się od orzekania do czasu wprowadzenia przez władzę ustawodawczą takich mechanizmów prawnych, które stanowić będą wykonanie orzeczeń TSUE i ETPCz i wyeliminują wady ich powołań. Apelujemy do sędziów o poszanowanie orzeczeń trybunałów europejskich i zapewnienie obywatelom prawa do sądu poprzez orzekanie tylko z sędziami legalnie powołanymi i eliminowanie orzeczeń dotkniętych wadliwością z powodu niewłaściwej obsady sądu w przewidzianych przez prawo sytuacjach.

Solidaryzujemy się z wszystkimi sędziami, którzy zostali dotknięci represjami ze strony władzy politycznej i niektórych prezesów sądów, w tym w związku z realizowaniem orzeczeń TSUE i ETPCz. 

Jednocześnie żądamy od władzy ustawodawczej natychmiastowego podjęcia działań umożliwiających wybór Krajowej Rady Sądownictwa w sposób wolny od wpływów politycznych i przywracający temu organowi niezależność i zdolność do wypełniania jego konstytucyjnych zadań.

Podpisy:

  1. Ewa Kurasz Sąd Rejonowy Bartoszyce
  2. Tomasz Marczyński Sąd Rejonowy Bełchatów
  3. Małgorzata Dziemianowicz Wojewódzki Sąd Administracyjny Białystok
  4. Agnieszka Bajor  Sąd Rejonowy Białogard
  5. Paweł Hempel Sąd Rejonowy Białystok
  6. Joanna Toczydłowska sędzia w stanie spoczynku Białystok
  7. Aleksandra Jamróz Sąd Rejonowy Białystok
  8. Sławomir Cilulko Sąd Okręgowy Białystok
  9. Ewa Zwolińska Sąd Okręgowy Bielsko-Biała
  10. Marzena Gregorczyk Sąd Rejonowy Bielsko-Biała
  11. Alina Jabłonowska Sąd Rejonowy Brodnica
  12. Joanna Kurowska Sąd Rejonowy Brzeg
  13. Sylwia Roszak Sąd Rejonowy Bydgoszcz
  14. Jakub Kościerzyński Sąd Rejonowy Bydgoszcz
  15. Joanna Mrozińska Sąd Rejonowy Bydgoszcz
  16. Monika Maćkowiak Sąd Rejonowy Bydgoszcz
  17. Jakub Wąwoźny Sąd Rejonowy Chełmno
  18. Marta Ciosmak Sąd Rejonowy Chorzów
  19. Zbigniew Łasowski sędzia w stanie spoczynku Choszczno
  20. Sylwia Piasecka Sąd Rejonowy Człuchów
  21. Bartłomiej Kozieł Sąd Rejonowy Drawsko Pomorskie
  22. Magdalena Modrzyńska Sąd Rejonowy Elbląg
  23. Ewa Toczydlowska Sąd Rejonowy Gdansk
  24. Magdalena El-Hagin Sąd Okręgowy Gdańsk
  25. Mariusz Auda Sąd Rejonowy Gdańsk
  26. Martyna Wodyńska Sąd Rejonowy Gdańsk
  27. Michał Bober Sąd Apelacyjny Gdańsk
  28. Wojciech Midziak Sąd Okręgowy Gdańsk
  29. Katarzyna Piotrowska  Sąd Rejonowy Gdańsk
  30. Rafał Rudnicki Sąd Rejonowy Gdańsk
  31. Beata Piórek Sąd Rejonowy Gdańsk
  32. Dorota Borowicz – Gnatowska Sąd Rejonowy Gdańsk
  33. Monika Studzienna-Pawlak Sąd Rejonowy Gdańsk
  34. Andrzej Wojtaszko Sąd Okręgowy Gdańsk
  35. Dorota Zabłudowska Sąd Rejonowy Gdańsk
  36. Ewa Kokowska-Kuternoga Sąd Rejonowy Gdynia
  37. Jolanta Jeżewska Sąd Rejonowy Gdynia
  38. Monika Szeleźniak Sąd Rejonowy Gdynia
  39. Barbara Przybylska Sąd Okręgowy Gliwice
  40. Ewa Stępień Sąd Okręgowy Gliwice
  41. Grażyna Tokarczyk Sąd Okręgowy Gliwice
  42. Katarzyna Sznajder Sąd Okręgowy Gliwice
  43. Paweł Strumiński Sąd Rejonowy Gliwice
  44. Beata Majewska-Czajkowska Sąd Okręgowy Gliwice
  45. Magdalena Hupa-Dębska Sąd Okręgowy Gliwice
  46. Hanna Dorota Sulżyc Sąd Okręgowy Gorzów Wielkopolski
  47. Robert Bogusz Sąd Okręgowy Gorzów Wielkopolski
  48. Łukasz Gawdziński Sąd Rejonowy Gorzów Wielkopolski
  49. Jacek Niedzielski Wojewódzki Sąd Administracyjny Gorzów Wielkopolski
  50. Kamil Jarocki Sąd Okręgowy Gorzów Wielkopolski
  51. Maciej Szulc Sąd Okręgowy Gorzów Wielkopolski
  52. Olimpia Barańska-Małuszek Sąd Rejonowy Gorzów Wielkopolski
  53. Arleta Wawrzynkiewicz Sąd Okręgowy Gorzów Wielkopolski
  54. Andrzej Niewrzęda Sąd Rejonowy Gostyń
  55. Rafał Paprzycki Sąd Rejonowy Grodzisk Mazowiecki
  56. Katarzyna Trzosińska Sąd Rejonowy Grójec
  57. Piotr Podleśny Sąd Rejonowy Gryfino
  58. Anna Jabłońska-Ostręga Sąd Rejonowy Jaworzno
  59. Andrzej Żuk Sąd Okręgowy Jelenia Góra
  60. Magdalena Berczynska-Brus Sąd Rejonowy Kalisz
  61. Anetta Malmuk-Cieplak Sąd Okręgowy Katowice
  62. Beata Bijak Filipiak Sąd Okręgowy Katowice
  63. Katarzyna Siuda Sąd Okręgowy Katowice
  64. Magdalena Niemiec Sąd Rejonowy Katowice
  65. Mariola Ścigała-Pentak Sąd Okręgowy Katowice
  66. Michał Kwiatkowski Sąd Rejonowy Katowice
  67. Monika Szylo Sąd Okręgowy Katowice
  68. Tomasz Ciosmak Sąd Okręgowy Katowice
  69. Krystian Markiewicz Sąd Okręgowy Katowice
  70. Krzysztof Niemczyk sędzia w stanie spoczynku         Katowice
  71. Aleksandra Janas Sąd Apelacyjny Katowice
  72. Beata Łogasz-Kościelniak Sąd Rejonowy Katowie
  73. Radosław Jamroży Sąd Rejonowy Kędzierzyn-Koźle
  74. Jarosław Walentynowicz Sąd Rejonowy Kętrzyn
  75. Agnieszka Treszczotko Sąd Rejonowy Kielce
  76. Iwona Róziewicz Sąd Rejonowy Kielce
  77. Anna Kluzniak Sąd Rejonowy Kielce
  78. Aneta Andel Sąd Rejonowy Kłodzko
  79. Aleksandra Skurat Sąd Rejonowy Koszalin
  80. Małgorzata Plesiewicz Sąd Rejonowy Koszalin
  81. Marta Knotz Sąd Rejonowy Koszalin
  82. Katarzyna Pietrulewicz Sąd Rejonowy Koszalin
  83. Agnieszka Olszewska Sąd Rejonowy Kościan
  84. Joanna Matuszewska Potocka Sąd Rejonowy Kościan
  85. Violetta Dodot Sąd Rejonowy Kościan
  86. Sandra Kraszewska Sąd Rejonowy Kościan
  87. Joanna Nyczka  Sąd Rejonowy Kościan
  88. Waldemar żurek Sąd Okręgowy Kraków
  89. Agata Pierożyńska Sąd Okręgowy Kraków
  90. Agata Wasilewska-Kawałek Sąd Okręgowy Kraków
  91. Aleksander Przysiężniak Sąd Rejonowy Kraków
  92. Aneta Mansfeld Sąd Okręgowy Kraków
  93. Anna Głowacka Sąd Okręgowy Kraków
  94. Anna Gordon-Gralak Sąd Okręgowy Kraków
  95. Dariusz Mazur Sąd Okręgowy Kraków
  96. Ewa Michna Wojewódzki Sąd Administracyjny Kraków
  97. Ewa Szymańska Sąd Okręgowy Kraków
  98. Grzegorz Dyrga Sąd Okręgowy Kraków
  99. Jarosław Gaberle Sąd Okręgowy Kraków
  100. Joanna Makarska Sąd Okręgowy Kraków
  101. Katarzyna Wierzbicka Sąd Okręgowy Kraków
  102. Lidia Kurnicka Sąd Rejonowy Kraków
  103. Lidia Wojak Sąd Rejonowy Kraków
  104. Maciej Czajka Sąd Okręgowy Kraków
  105. Maciej Ferek Sąd Okręgowy Kraków
  106. Magdalena Żak Sąd Rejonowy Kraków
  107. Małgorzata Ferek Sąd Okręgowy Kraków
  108. Monika Czajka Sąd Rejonowy Kraków
  109. Paweł Piesakowski Sąd Rejonowy Kraków
  110. Piotr Biega Sąd Rejonowy Kraków
  111. Piotr Głowacki Wojewódzki Sąd Administracyjny Kraków
  112. Piotr Pilarczyk Sąd Okręgowy Kraków
  113. Wojciech Maczuga Sąd Okręgowy Kraków
  114. Janusz kawałek Sąd Okręgowy Kraków
  115. Justyna Dresler- Sewerska Sąd Rejonowy Kraków
  116. Marzena Stoces Sąd Rejonowy Kraków
  117. Grażyna Firek sędzia w stanie spoczynku Kraków
  118. Anna Zgud Sąd Rejonowy Kraków
  119. Baranska Edyta Sąd Okręgowy Kraków
  120. Beata Donhöffner – Grodzicka Sąd Rejonowy Kraków
  121. Edyta Baranska Sąd Okręgowy Kraków
  122. Ewa Olszewska Sąd Okręgowy Kraków
  123. Katarzyna Kalicińska-Grzyb Sąd Rejonowy Kraków
  124. Agnieszka Pilarczyk Sąd Rejonowy Kraków
  125. Jacek Blat Sąd Rejonowy Kraków
  126. Aleksandra Machowska Sąd Rejonowy Kraków
  127. Przemysław Strzelecki Sąd Rejonowy Kraków
  128. Anna Olszewska Zaremba Sąd Rejonowy Kraków
  129. Agnieszka Michalak Sąd Rejonowy Kraków
  130. Piotr Wojtowicz Sąd Rejonowy Krosno
  131. Waldemar Niemiev sędzia w stanie spoczynku Krosno
  132. Bogumiła Kraska sędzia w stanie spoczynku Legniaca
  133. Katarzyna Sobieska Sąd Rejonowy Legnica
  134. Michał Lewoc Sąd Rejonowy Legnica
  135. Marcin Kiedrowicz Sąd Rejonowy Lębork
  136. Artur Broś Sąd Rejonowy Lubaczów
  137. Barbara du Chateau Sąd Apelacyjny Lublin
  138. Jerzy Nawrocki Sąd Apelacyjny Lublin
  139. Maria Stelska Sąd Okręgowy Lublin
  140. Bohdan Tracz sędzia w stanie spoczynku Lublin
  141. Beata Młynarczyk Sąd Rejonowy Łask
  142. Agnieszka Boczek Sąd Okręgowy Łódź
  143. Elżbieta Barska - Hermut sędzia w stanie spoczynku Łódź
  144. Ewa Maciejewska Sąd Okręgowy Łódź
  145. Izabela Wawrzynkiewicz Sąd Okręgowy Łódź
  146. Jacek Głowacz Sąd Rejonowy Łódź
  147. Jacek Pasikowski Sąd Apelacyjny Łódź
  148. Katarzyna Wesołowska Zbudniewek  Sąd Okręgowy Łódź
  149. Małgorzata Stanek Sąd Apelacyjny Łódź
  150. Tomasz Krawczyk Sąd Okręgowy Łódź
  151. Wiesława Kuberska Sąd Apelacyjny Łódź
  152. Bartosz Kasielski Sąd Rejonowy Łódź
  153. Katarzyna Kucharska Sąd Rejonowy Łódź
  154. Tomasz Kucharski Sąd Rejonowy Łódź
  155. Barbara Rymaszewska sędzia w stanie spoczynku Łódź
  156. Ryszard Józef Lebioda Sąd Okręgowy Łódź
  157. Paweł Kowalski Wojewódzki Sąd Administracyjny Łódź
  158. Bogdan Kostyk Sąd Rejonowy Miastko
  159. Artur Onderka Sąd Rejonowy Miechów
  160. Kamil Mazur Czerniecki Sąd Rejonowy Międzyrzecz
  161. Maksymilian Zboina Sąd Rejonowy Mińsk Mazowiecki
  162. Paweł Bujalski Sąd Rejonowy Mińsk Mazowiecki
  163. Monika Dolińska – Ficek Sąd Rejonowy Mysłowice
  164. Dorota Machura-Chrzanowska Sąd Rejonowy Myślenice
  165. Anna Taraszkiewicz Sąd Rejonowy Nakło nad Notecią
  166. Dorota Blajer Sąd Rejonowy Nisk
  167. Jerzy Bogacz Sąd Okręgowy Nowy Sącz
  168. Katarzyna Kałwak Sąd Rejonowy Olesno
  169. Barbara Kokoryn Sąd Rejonowy Olsztyn
  170. Jacek Barczewski Sąd Okręgowy Olsztyn
  171. Joanna Bieńkowska-Kolarz Sąd Rejonowy Olsztyn
  172. Paweł Juszczyszyn Sąd Rejonowy Olsztyn
  173. Rafał Jerka Sąd Okręgowy Olsztyn
  174. Wojciech Krawczyk Sąd Rejonowy Olsztyn
  175. Mirosław Wieczorkiewicz Sąd Okręgowy Olsztyn
  176. Wojciech Kottik Sąd Rejonowy Olsztyn
  177. Katarzyna Waszczuk Sąd Okręgowy Opole
  178. Monika Ciemięga  Sąd Rejonowy Opole
  179. Monika Krzysztofik Sąd Rejonowy Opole
  180. Lidia Sowińska-Ludewicz sędzia w stanie spoczynku Opole
  181. Małgorzata Paleszniak – Gańczarek Sąd Rejonowy Piaseczno
  182. Magdalena Marczyńska Sąd Okręgowy Piotrków Trybunalski
  183. Katarzyna Sieczka Sąd Rejonowy Piotrków Trybunalski
  184. Marcin Zięba Sąd Rejonowy Piotrków Trybunalski
  185. Urszula Sipińska -Sęk Sąd Okręgowy Piotrków Trybunalski
  186. Beata Łapinska Sąd Okręgowy Piotrków Trybunalski
  187. Grzegorz Siwik Sąd Rejonowy Pisz
  188. Katarzyna Mieszkowicz Sąd Rejonowy Płock
  189. Michał Olszewski Sąd Rejonowy Poznań
  190. Ewa Bratkowska sędzia w stanie spoczynku Poznań
  191. Zofia Lehmann Sąd Okręgowy Poznań
  192. Agnieszka Staszak Sąd Okręgowy Poznań
  193. Bartłomiej Przymusiński Sąd Rejonowy Poznań
  194. Beata Brachmańska sędzia w stanie spoczynku Poznań
  195. Marcin Radwan Sąd Okręgowy Poznań
  196. Marzena Łukaszewska- Niewrzęda Sąd Okręgowy Poznań
  197. Patrycja Kubicka Sąd Rejonowy Poznań
  198. Przemysław Wielgusz Sąd Rejonowy Poznań
  199. Renata Wardzińska-Kołb Sąd Okręgowy Poznań
  200. Ryszard Małecki Sąd Okręgowy Poznań
  201. Beata Bukowska Sąd Rejonowy Poznań
  202. Łukasz Kalawski Sąd Rejonowy Poznań
  203. Jan Futro sędzia w stanie spoczynku Poznań
  204. Joanna Buczkowska-Prajs Sąd Rejonowy Poznań
  205. Maria Taront Sąd Okręgowy Poznań
  206. Monika Frąckowiak Sąd Rejonowy Poznań
  207. Przemysław Wita Sąd Rejonowy Poznań
  208. Justyna Derda-Fogel Sąd Rejonowy Prudnik
  209. Anna Kicman Sąd Okręgowy Przemyśl
  210. Maciej Głowacz Sąd Rejonowy Przemyśl
  211. Zofia Jakubów Sąd Okręgowy Przemyśl
  212. Bożena  Blachowicz Sąd Okręgowy Przemyśl
  213. Karolina Rokita Sąd Rejonowy Przemyśl
  214. Krzysztof Kamiński Sąd Okręgowy Przemyśl
  215. Krzysztof Duchnik sędzia w stanie spoczynku Radom
  216. Anna Kierończyk Sąd Okręgowy Radom
  217. Jacek Łata Sąd Okręgowy Radom
  218. Stanisław Jaźwiński Sąd Okręgowy Radom
  219. Marek Gralec Sąd Okręgowy Radom
  220. Grzegorz Wójtowicz Sąd Okręgowy Radom
  221. Zbigniew Kierończyk Sąd Okręgowy Radom
  222. Tomasz Wojciechowski Sąd Okręgowy Rzeszow
  223. Edyta Pietraszewska Sąd Apelacyjny Rzeszów
  224. Katarzyna Baryła Sąd Rejonowy Rzeszów
  225. Marcin Świerk Sąd Okręgowy Rzeszów
  226. Tomasz Mucha Sąd Okręgowy Rzeszów
  227. Teresa Daniela Stach sędzia w stanie spoczynku Sanok
  228. Adam Mainka-Pawłowski Sąd Rejonowy Siemianowice Śląskie
  229. Katarzyna May Sąd Rejonowy Siemianowice Śląskie
  230. Rafał Cebula Sąd Rejonowy Siemianowice Śląskie
  231. Halina Gromska Sąd Rejonowy Skarżysko-Kamienna
  232. Zofia Rudnik sędzia w stanie spoczynku Słupsk
  233. Daniel Żegunia Sąd Rejonowy Słupsk
  234. Dorota Curzydło Sąd Okręgowy Słupsk
  235. Ewa Reginia-Jurkiewicz Sąd Rejonowy Słupsk
  236. Iwona Łakomiec Sąd Rejonowy Słupsk
  237. Joanna Hetnarowicz-Sikora Sąd Rejonowy Słupsk
  238. Joanna Kończyk Sąd Rejonowy Słupsk
  239. Kamila Legowicz Sąd Rejonowy Słupsk
  240. Tomasz Zielonka Sąd Rejonowy Słupsk
  241. Jarosław Turczyn Sąd Okręgowy Słupsk
  242. Małgorzata Banaś Sąd Okręgowy Słupsk
  243. Mariusz Struski Sąd Okręgowy Słupsk
  244. Renata Natalia Wójtowicz Sąd Rejonowy Słupsk
  245. Małgorzata Przybylska-Lewandowska Sąd Rejonowy Sopot
  246. Anna Miś Sąd Rejonowy Sosnowiec
  247. Blanka Kasprowicz Sąd Rejonowy Stargard
  248. Andrzej Tramowski Sąd Rejonowy Starogard Gdański
  249. Elżbieta Tramowska sędzia w stanie spoczynku Starogard Gdański
  250. Bartłomiej Starosta Sąd Rejonowy Sulęcin
  251. Joanna Górczak Sąd Rejonowy Sulęcin
  252. Tomasz Błaszkiewicz Sąd Rejonowy Sulęcin
  253. Adrianna Janowska-Ziajka Sąd Rejonowy Suwałki
  254. Danuta Poniatowaka Sąd Okręgowy Suwałki
  255. Danuta Poniatowska Sąd Okręgowy Suwałki
  256. Dominik Czeszkiewicz Sąd Rejonowy Suwałki
  257. Paweł Legawiec Sąd Rejonowy Szamotuły
  258. Edyta Chruścińska Sąd Okręgowy Szczecin
  259. Jolanta Hawryszko Sąd Apelacyjny Szczecin
  260. Ludmiła Jamińska - Białas Sąd Rejonowy Szczecin
  261. Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka Wojewódzki Sąd Administracyjny Szczecin
  262. Maria Kamocka sędzia w stanie spoczynku Szczecin
  263. Katarzyna Mazurkiewicz Sąd Rejonowy Szczecinek
  264. Radosław Ślęzak Sąd Rejonowy Środa Śląska
  265. Joanna Grzanka-Michór Sąd Rejonowy Środa Śląska
  266. Szymon Szmyt Sąd Rejonowy Środa Wielkopolska
  267. Piotr Peżynski Sąd Rejonowy Świec
  268. Adam Skowron Sąd Rejonowy   Tarnowskie Góry
  269. Jarosław Jedynak Sąd Rejonowy Tomaszów Lubelski
  270. Aleksandra Marek-Ossowska Sąd Rejonowy  Toruń
  271. Grzegorz Waloch Sąd Okręgowy Toruń
  272. Hanna Mincer Sąd Rejonowy Toruń
  273. Jolanta Sikorska Sąd Rejonowy Toruń
  274. Maria Szymańska Sąd Rejonowy Toruń
  275. Rafał Sadowski Sąd Okręgowy Toruń
  276. Zbigniew Lewczyk Sąd Okręgowy Toruń
  277. Jędrzej Czerwiński Sąd Rejonowy Toruń
  278. Stanisław Biernat sędzia w stanie spoczynku Trybunał Konstytucyjny
  279. Dorota Piśkiewicz - Kwiatkowska Sąd Rejonowy Tychy
  280. Olga Łasecka-Korkuć Sąd Rejonowy Warszawa
  281. Andrzej Krasnodębski Sąd Okręgowy Warszawa
  282. Anna Wielgolewska Sąd Okręgowy Warszawa
  283. Jacek Tyszka Sąd Okręgowy Warszawa
  284. Agnieszka Gradowska Okrój Sąd Okręgowy Warszawa
  285. Joanna Sobiechart Sąd Rejonowy Warszawa
  286. Rafał Waszkiewicz Sąd Rejonowy Warszawa
  287. Anna Wypych-Knieć Sąd Rejonowy Warszawa
  288. Łukasz Mrozek Sąd Rejonowy Warszawa
  289. Przemysław Hałasa Sąd Rejonowy Warszawa
  290. Magdalena Taraszkiewicz Sołtys Sąd Rejonowy Warszawa
  291. Aleksandra Zamęcka-Banasik Sąd Rejonowy Warszawa
  292. Andrzej Kuba Naczelny Sąd Administracyjny Warszawa
  293. Anna Szymacha-Zwolinska Sąd Okręgowy Warszawa
  294. Arkadiusz Tomczak Wojewódzki Sąd Administracyjny Warszawa
  295. Beata Gudowska Sąd Najwyższy Warszawa
  296. Dorota Loryś – Kosylo Sąd Rejonowy Warszawa
  297. Ewa Gregajtys Sąd Apelacyjny Warszawa
  298. Igor Tuleya Sąd Okręgowy Warszawa
  299. Izabela Ledzion Sąd Okręgowy Warszawa
  300. Jacek Gudowski Sąd Najwyższy Warszawa
  301. Jacek Sadomski Sąd Apelacyjny Warszawa
  302. Joanna Smietanka Sąd Rejonowy Warszawa
  303. Joanna Wiśniewska – Sadomska Sąd Apelacyjny Warszawa
  304. Jozef Iwulski  Sąd Najwyższy Warszawa
  305. Katarzyna Tyczka-Rote  Sąd Najwyższy Warszawa
  306. Krzysztof Cesarz sędzia w stanie spoczynku Warszawa
  307. Lidia Sobotka-Paczuska Sąd Rejonowy Warszawa
  308. Piotr Borowiecki Wojewódzki Sąd Administracyjny Warszawa
  309. Piotr Gąciarek Sąd Okręgowy Warszawa
  310. Piotr Prusinowski Sąd Najwyższy Warszawa
  311. Piotr Raczkowski Wojskowy Sąd Okręgowy Warszawa
  312. Renata Olejnik - Tyszka Sąd Okręgowy Warszawa
  313. Tomasz Trębicki Sąd Rejonowy  Warszawa
  314. Urszula Żółtak Sąd Rejonowy Warszawa
  315. Włodzimierz Wróbel Sąd Najwyższy Warszawa
  316. Wojciech Kozłowski Sąd Rejonowy Warszawa
  317. Katarzyna Wróbel - Zumbrzycka Sąd Rejonowy Warszawa
  318. Rafał Zawalski Sąd Rejonowy Warszawa
  319. Łukasz Biliński Sąd Rejonowy Warszawa
  320. Marta Kożuchowska Warywoda Sąd Rejonowy Warszawa
  321. Maria Szulc Sąd Najwyższy Warszawa
  322. Anna Bator Ciesielska Sąd Okręgowy Warszawa
  323. Jarosław Łuczaj Wojewódzki Sąd Administracyjny Warszawa
  324. Jerzy Grubba Sąd Najwyższy Warszawa
  325. Teresa Bielska-Sobkowicz Sąd Najwyższy Warszawa
  326. Wojciech Szpyrkowocz Sąd Rejonowy Włocławek
  327. Jarosław Konopka Sąd Rejonowy Włocławek
  328. Magdalena Tomasiewicz Sąd Rejonowy Włocławek
  329. Adrianna Zwolińska-Kaczmarek Sąd Rejonowy Wodzisław Śląski
  330. Agnieszka Jaskółowska Sąd Rejonowy Wołomin
  331. Anna Garbera Sąd Rejonowy Wołów
  332. Paweł Pośpiech Sąd Rejonowy Wołów
  333. Agnieszka Golińska Sąd Rejonowy Wrocław
  334. Tomasz Klimko  Sąd Rejonowy Wrocław
  335. Małgorzata Iwaszuk sędzia w stanie spoczynku Wrocław
  336. Agata Regulska Sąd Apelacyjny Wrocław
  337. Anetta Makowska-Hrycyk Wojewódzki Sąd Administracyjny Wrocław
  338. Barbara Ciołek Wojewódzki Sąd Administracyjny Wrocław
  339. Bogdan Sokołowski Sąd Rejonowy Wrocław
  340. Filip Wesołowski Sąd Rejonowy Wrocław
  341. Jadwiga Mróz sędzia w stanie spoczynku Wrocław
  342. Łukasz Kurnicki Sąd Rejonowy Wrocław
  343. Marek Górny Sąd Rejonowy Wrocław
  344. Justyna Szurgacz-Ślęzak Sąd Rejonowy Wrocław
  345. Grzegorz Kurdziel Sąd Rejonowy Wrocław
  346. Sylwia Krajewska Sąd Rejonowy Wrocław
  347. Tomasz Zawiślak Sąd Rejonowy Wrocław
  348. Krzysztof Romuald Kozłowski Sąd Rejonowy Wysokie Mazowieckie
  349. Magdalena Opalińska Sąd Rejonowy Zgorzelec
  350. Piotr Krawczak Sąd Rejonowy Zielona Góra
  351. Ryszard Rólka Sąd Okręgowy Zielona Góra
  352. Joanna Nierzewska-Sosa Sąd Rejonowy Złotoryja

aktualizacja 02.11.2021r.

Komunikaty

Media