Zaproszenie na pierwszą Wrocławską Kafejkę Prawną

kafejka1.jpg

Sędziowskie kafejki prawne regularnie odbywają się w Opolu, Słupsku, Krakowie, Warszawie i inych miastach. 

Nadeszła pora na Wrocław :)

Wrocławska Kafejka Prawna debiutuje w dniu 17.06.2019 r. o godz. 19:00 w Restauracji Alyki w Sky Tower (ul. Powstańców Śląskich 96, Wrocław).

Zapraszamy na spotkanie z sędzią JAROSŁAWEM GWIZDAKIEM: "Co chcielibyście wiedzieć o sądach, ale boicie się zapytać".

Kafejka prawna to nieformalna okazja by spotkać się z sędzią i zadać wszelkie nurtujące Państwa pytania. Podczas spotkania będą Państwo mogli dowiedzieć się między innymi jak wygląda praca sędziego poza salą rozpraw, kiedy warto szukać pomocy w sądzie i czy można sąd zastąpić, znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego postępowania sądowe trwają tak długo i czy sprawy mogłyby toczyć się szybciej, co można byłoby zmienić w sądach dla stron i w pracy sędziów, dlaczego do tej pory to się nie udało, w jaki sposób  zmiany w prawie w ostatnich latach wpłynęły na prace sądów i zapytać o wszystkie inne interesujące Państwa zagadnienia dotyczące sądów 

Sędzia Jaroslaw Gwizdak z Katowic to Obywatelski Sędzia Roku 2015 - "za gotowość do spojrzenia na pracę sądu z perspektywy obywatela".  Sędzia Gwizdak promouje ideę przyjaznego sądu, mediację, edukację prawną. Aktywnie zmienia rzeczywistość wokół siebie, sprząta świat.

Zobacz podobne:
Szkolenie jesienne SSP IUSTITIA i ZZP
...
Zmarł sędzia Stanisław Polak
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława Polaka wieloletni...
Zaproszenie na Mistrzostwa Pracowników Sądownictwa w biegu...
...
Zmarła sędzia Anna Hübscher
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 30.05.2019 r. zmarła  Anna ...