Min. Sprawiedliwości ujawnia listę sędziów, referendarzy i asystentów delegowanych do pracy w Ministerstwie

ŁNa wniosek Wiceprezesa Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia Tomasza Marczyńskiego, Ministerstwo Sprawiedliwości ujawniło listę sędziów, referendarzy sądowych i asystentów sędziego delegowanych tam do czynności urzędniczych wg stanu na dzień 30 kwietnia 2017r.

 

 

Nazwisko Imię Typ pracownika an. Jednostka
Adamska Beata Sędzia SR     SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Albiniak Robert Referendarz sądowy SR Tarnobrzeg
Andrzejewska-Pałucka Anna Referendarz sądowy SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Augustyniak Miłosz Referendarz sądowy SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
Białobrzeska-Stybel Anna Sędzia SR    SR Jarosław
Błażejczyk Beata Sędzia SO SO Łomża
Błotny Robert Sędzia SR SR Leszno
Bołonkowski Jan Sędzia SO SO Warszawa
Bryzgalska Edyta Sędzia SR SR Konin
Brzozowski Mirosław Sędzia SO SO Lublin
Ceglarska-Piłat Katarzyna Sędzia SR SR Skierniewice
Charkiewicz Piotr Sędzia SR SR Sokółka
Charkiewicz Dorota Sędzia SR SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Charzyńska Kamila Referendarz sądowy SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Chmielewska Małgorzata Sędzia SR SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Chrapkiewicz Katarzyna Sędzia SR SR Sochaczew
Chrobak Szymon Sędzia SR SR Prudnik
Cichowski Kamil Sędzia SR SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Cieślik Dariusz Sędzia SR SR Bydgoszcz
Czerwoniuk Arkadiusz Sędzia ZSW WSG w Szczecinie
Dałkowska Anna Sędzia SR SR Gdynia
Dałek Karol Sędzia SO SO Łódź
Dąbrowska Magdalena Referendarz sądowy SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Dąbrowska-Bodziony Ewelina Referendarz sądowy SR Rzeszów
Dąbrowski Michał Sędzia SR SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Degowska Ewa Sędzia SO SO Płock
Destoński Krzysztof Sędzia SR SR Kozienice
Dil Katarzyna Sędzia SR SR Olecko
Dłużniewski Jarosław Sędzia SR SR Ostrów Maz.
Domagała Przemysław Sędzia SR SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Dorau-Cichoń Sylwia Sędzia SR SR Sławno
Dorociak Magdalena Referendarz sądowy SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
Dubno Paweł Sędzia SR SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
Dudek Aneta Referendarz sądowy SR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu, OMKW
Dzienis Paweł Sędzia SR SR Białystok
Fałkowska Iwona Sędzia SO SO Warszawa
Furman Wojciech Sędzia SR SR Elbląg
Godlewski Zdzisław Sędzia SR SR Łomża
Grajek Monika Sędzia SO SO Warszawa
Grzegorczyk-Steć Grażyna Sędzia SR SR Skierniewice
Guz Remigiusz Sędzia SR SR Wodzisław Śląski
Hajto Agnieszka Sędzia SR SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
Hrycaj Anna Sędzia SO SO Warszawa
Hryćków-Mycka Katarzyna Sędzia SR SR Brzeg
Jagodziński Paweł Referendarz sądowy SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Jakubowski Bartosz Sędzia SR SR Koszalin
Janeczko Tomasz Sędzia WSA WSA w Warszawie
Jaros Paweł Sędzia SR SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
Jaroszewski Rafał Sędzia SR SR Iława
Jasińska-Drzymała Paula Sędzia SR SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
Jaszkowski Karol Sędzia SO SO Białystok
Jędrzejczyk-Kosecka Agnieszka Referendarz sądowy SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Jończyk-Piskorska Kamila Sędzia SR SR Częstochowa
Kaczor Roman Sędzia SR SR Elbląg
Kaczor Paweł Sędzia SO SO Gorzów Wielkopolski
Kalinowska Agnieszka Sędzia SR SR Tomaszów Maz.
Kamiński Paweł Asystent sędziego   SO Warszawa
Kanigowska-Wajs Małgorzata Sędzia SR SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
Kappel Artur Sędzia SR SR Nowy Sącz
Karwowska Małgorzata Sędzia SO SO Warszawa-Praga w Warszawie
Kiełbik Maciej Sędzia SR SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Kiełkowska Joanna Sędzia SO SO Gdańsk
Kierzynka Rafał Sędzia SO SO Gorzów Wielkopolski
Kita Jarosław Sędzia SR SR Gdynia
Klejnowska-Mosiołek Urszula Sędzia SR SR Jawor
Klimek Grzegorz Asystent sędziego  WSA w Olsztynie
Klonowski Maciej Sędzia SR SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
Kobus Tomasz Sędzia SO SO Warszawa
Kołodziejska Grażyna Sędzia SA SA Warszawa
Komenda Aneta Sędzia SR SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Korczyński Marek Sędzia SR SR Piaseczno
Korszeń Ewa Sędzia SR SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Kosiniak Grażyna Sędzia SR SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Kościelak Monika Sędzia SR SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Kowal Norbert Sędzia SR SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Kowal Marcin  Sędzia SR SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
Kowalczuk Robert Sędzia SR SR Hrubieszów
Kowalczuk Piotr Referendarz sądowy SR Tarnobrzeg
Kowalczyk Wanda Sędzia SO SO Siedlce
Kozioł Małgorzata Referendarz sądowy SR Piaseczno
Kozłowski Tomasz Sędzia SR SR Ełk
Krawczyk Joanna Sędzia SR SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda
Kruczek Monika Sędzia SR SR Bielsko-Biała
Krupacz Maciej Referendarz sądowy SR dia Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
Kujawa Iwona Sędzia SO SO Warszawa
Kula Jerzy Sędzia SO SO Legnica
Kupczak Dariusz Sędzia SR SR Lublin-Wschód w Lublinie zs. w Świdniku
Kurnicki Łukasz                   Sędzia SR SR Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu
Kuziak Leszek                      Sędzia SR SR Kłodzko
Lis-Zarrias Katarzyna                Sędzia SR SR Bydgoszcz
Łapińska Iwona Sędzia SA SA Białystok
Łuczyńska Monika Referendarz sądowy SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
Łukomska Marta Referendarz sądowy SR Oleśnica
Maciejowska Joanna  Sędzia SO SO Warszawa
Markiewicz Piotr  Sędzia SR SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
Matysek Agnieszka  Sędzia SR SR Kielce
Mazurek Dorota  Sędzia SR SR Lublin-Zachód w Lublinie
Mlitera Maciej Sędzia SR SR dla Warszawy-Woli w Warszawie
Mizera Katzryna Sędzia SR SR Radom
Młyński Radosław Sędzia SR SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Morawski Marcin  Sędzia SR SR Olsztyn
Mroczkowski Paweł Sędzia SR SR Janów Lubelski
Muralczyk Maksymilian Asystent sędziego SR Katowice-Wschód w Katowicach
Murawska-Kołota Bożena Sędzia SO SO Białystok
Musierowicz Jolanta Sędzia SR SR Kutno
Musik  Agnieszka Sędzia SR SR Częstochowa
Mycka Krzysztof Sędzia SR SR Kluczbork
Napiórkowska-Piłat Kamila Sędzia SO SO Warszawa
Naszczyńska  Katarzyna Sędzia SO SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
Nowacki Przemysław Sędzia SR SO Płock
Olak  Tomasz Referendarz sądowy SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Oleszek  Lucyna Sędzia SO SO Przemyśl
Orłowski Kazimierz Sędzia SO SO Warszawa
Owsianik Maciej Sędzia SR SR Bydgoszcz
Ozimek Marcin  Sędzia SR SR Jelenia Góra
Pacuła Ewa Referendarz sądowy SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Paczos Elżbieta Sędzia SO SO Lublin
Pawełczyk-Woicka Dagmara Sędzia SR SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
Pawlicka Maria Sędzia SR SR Płock
Pawlikowski Leszek                      Referendarz sądowy SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Pawłyszcze Dariusz Sędzia SO SO Kraków
Perczyński Piotr Referendarz sądowy SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Petryna Krzysztof Sędzia SO SO Warszawa
Pękalski Bogdan Sędzia SR SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Piaseczny Krzysztof Sędzia SR SR Kozienice
Piebiak  Łukasz                   Sędzia SR SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Pietrzak  Agnieszka Sędzia SO SO Radom
Pisarek Wioletta Referendarz sądowy SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Podsiadły Karol Referendarz sądowy SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Polański Dariusz Referendarz sądowy SR Koszalin
Popek Tomasz Sędzia SR SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Przanowski-Tomaszek Joanna Sędzia SR SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
Przybylska Joanna Sędzia SO SO w Płocku
Przybylski Mirosław Sędzia SO SO Warszawa
Przygucki Jacek Sędzia SO SO w Suwałkach
Puchalski Rafał Sędzia SR SR w Jarosławiu
Razerenkow Piotr Sędzia SR SR Łomża
Reiwer Rafał Sędzia SR SR Chojnice
Retwińska Małgorzata Sędzia SR SR Zgierz
Rozgoziński Piotr Sędzia SR SR Wejherowo
Rojek Anna Sędzia SR SR Leszno
Rutkowska  Aleksandra Sędzia SR SO Wrocław
Rybicka-Pakuła Małgorzata Sędzia SA SA Warszawa
Rybka Krzysztof Sędzia SR SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Rybska Irena Sędzia SO SO Białystok
Ryng Andrzej Sędzia SO SO Lublin
Sacharczuk Jarosław Sędzia SR SR Bielsk Podlaski
Sadowski Krzysztof Referendarz sądowy SR Katowice-Zachód w Katowicach
Sajda Renata Sędzia SR SR Stalowa Wola
Salachna Tomasz Sędzia SR SO Katowice
Saramaga Jacek Sędzia SR SO Przemyśl
Skowron Andrzej Sędzia SR SR Tarnów
Soból-Ganiec Ewa Sędzia SR SR Warszawa-Wola w Warszawie
Sosna Dorota Sędzia SR SR Białystok
Srokowska Agata Sędzia SR SR Oława
Stebelski  Jarosław Sędzia SO SO Koszalin
Stopniak Bogusław Referendarz sądowy SR Siedlce
Stopyra Ewa Sędzia SR SR Rzeszów
Styk Mirosław Sędzia SO SO Lublin
Szafrańska Urszula Sędzia SO SO Lublin
Szarek Dorota Sędzia SO SO Warszawa
Szczepanik Emil Sędzia SR SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Szczepkowska Justyna Sędzia SR SR Braniewo
Szczurek Bożena Referendarz sądowy SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Szkotnicka Alicja Sędzia SR SR Kolbuszowa
Szota  Urban Sędzia SR SR Myszków
Szpila Arkadiusz Referendarz sądowy SR Tarnobrzeg
Szponar Paweł Sędzia SR SR Białystok
Szydłowski Piotr Sędzia SR SR w Suwałkach
Szymański Andrzej Sędzia SR SR Płońsk
Szymański Michał Referendarz sądowy SR Lublin-Wschód w Lublinie zs. w Świdniku
Świeboda-Miśkiewicz Katarzyna Sędzia SR SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Tomczewska Agnieszka Referendarz sądowy SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Turek Beata Sędzia SO SO Bydgoszcz
Uliasz Marcin  Sędzia SR SR Lublin-Zachód w Lublinie
Ulińska Justyna Referendarz sądowy SR Malbork
Walczewski Henryk Sędzia SR SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Walkowiak-Rost Agnieszka Sędzia SR SR Elbląg
Waszkiewicz Rafał Sędzia SR SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
Wesołowski Maksymilian Sędzia SR SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Wiliczkiewicz Ireneusz Sędzia SR SR w Rybniku
Wilk-Michalczewska Anna Sędzia SO SO Rzeszów
Wilkołek Beata Sędzia SO SO Warszawa-Praga w Warszawie
Woźniak  Bartosz Referendarz sądowy SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda
Wrona Małgorzata Referendarz sądowy SO Warszawa
Zaborowski Maciej Sędzia SR SR Człuchów
Zagajewska  Jolanta Sędzia SO SO Łódź
Zbrojewski  Konrad Sędzia SR SR Skierniewice
Ziembicka Agnieszka Referendarz sądowy SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Ziemska Anna Sędzia SR SR dla m. st. Warszawy w Warszawie
Zwolak Paweł Sędzia SR SR Janów Lubelski
Żuk  Artur Sędzia SR SR Lublin-Wschód w Lublinie